Jump to content

solainer

Modelarz
 • Content Count

  801
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

solainer last won the day on May 28

solainer had the most liked content!

Community Reputation

324 Excellent

About solainer

 • Birthday 02/26/1981

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Czeladź
 • Zainteresowania
  Modelarstwo rc, technika, nowe technologie, odkrycia, przyroda, podróże
 • Imię
  Piotrek

Recent Profile Visitors

966 profile views
 1. Zbadaj. Nie sądzę aby masa drastycznie wzrosła. Rurka węglowa jako bagnet i dwa kawałki rurki na pochwy to nie tak wiele masy. Trzeba to tylko jakoś sensownie wkleić. Projekt fajny, będę śledził.
 2. Szkoda. W tym roku niebo nie było zbyt życzliwe i mimo piękniej pogody do piachu poszło sporo modeli. Niestety taki urok tego sportu. Powiedz czym planuje zastąpić ten model.
 3. Bywają u nas takie dni w roku że na naszym lotnisku nie ma wiatru trzeba zaryzykować.
 4. Robert jest tak jak Ci kiedyś mówiłem. Większe modele latają lepiej. Przyjedź z nim na warbirds .
 5. Jak wszytko pójdzie zgodnie z planem to w przyszłym roku kilka pikników powinienem z nim zwiedzić. Zresztą z takim zamysłem go buduje bo do codziennego latania to za duży model i niewygodny w transporcie i drogi w eksploatacji. Eh same minusy ale i tak mi się podoba.
 6. Gratulacje. Na filmie nawet nie widać że silnik ma w zadku. Bardzo fajny model Ci wyszedł i wyjątkowo spokojnie lata.
 7. Oczywiście, jak coś pójdzie nie tak to lepiej w ziemię wejdzie.
 8. Wyniosłem kadłub na podwórko aby wydmuchać pył z obróbki i przy okazji złożyłem samolot do kupy. Może z poł roku i uda się dokończyć płatowiec. Wygląda dobrze, ktoś na jakimś pikniku na pewno z nim sobie fotkę zrobi :).
 9. No i po paru dniach zmagań udało się ogarnąć podszybie. Bardzo dużo czasu zajeło mi znalezienie zdjęć z których dało by się to jako tako wykonać ale naszczeście się udało. Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolony. Tak się prezentuje gotowe podszybie. Teraz wykończę ramkę owiewki i można zamknąć kabinę.
 10. Ok jako że to kolejne o nity pytanie to jak przyjdą to opowiem co i jak. Wedle mnie wygladają dość przyzwoicie ale aplikacja i ewentualne poprawki są na duży plus tej technologii.
 11. Czekam aż otrzymam zamówione do wycięcia 30000 nitów i tak w sumie z nudów dalej działam przy podszybiu od kokpitu. Z tyłu już jest wszytko, a na przednim mam zamontowane zegary od poziomu paliwa w zewnętrznych zbiornikach i ramkę do wyświetlacza celownika. Zostały przyrządy celownicze ale za nic w świecie nie wiem jak dokładnie mają wyglądać. Mam tylko zdjęcia od wnętrza kabiny także bedzie to improwizacja. Zresztą wszędzie jest improwizacja bo nie mam do tego żadnych rysunków w skali. Najważniejsze żeby coś w kabinie było
 12. Nigdy takiego lądowania nie widziałem, aż nie chce się wierzyć, że go w ziemię nie wbiłeś. Gratuluję udanego projektu.
 13. Konkretnie ten egzemplarz ale historii samolotu nie znam. Wybrałam to malowanie po to aby model był dobrze widoczny w locie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.