Jump to content

Janekm

Modelarz
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About Janekm

 • Birthday 07/22/1972

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Krk
 • Imię
  Jan

Recent Profile Visitors

914 profile views
 1. Nie bądź taki skromny, dowody na to na to, że masz "nabitą łapę" są na Twoich filmach z Funcub'em. Ale będę cierpliwie czekał.
 2. Bardzo ładne te lądowania Rzadko widuje się lądowania na 3 punkty modelem RC. Czekam teraz na film z lądowania z podejściem na dużych kątach natarcia (najpierw przyziemia kółko ogonowe potem główne).
 3. Jurek, Skrzydła wyglądają rewelacyjnie, gratulacje Wstaw jeszcze kilka zdjęć jeśli możesz proszę.
 4. Cześć Arek, Mam pytanie, jako że jesteś posiadaczem FunCub'a, mianowicie sprawa dotyczy własności lotnych tego modelu. Jak u niego z tendencją do przeciągnięcia w zakręcie? Chodzi mi szczególne o małe prędkości. Wiem każdy model można przeciągnąć, ale są profile które tolerują małe prędkości w zakręcie, ale są też takie, które absolutnie nie tolerują takich warunków. Coś jak syndrom IV zakrętu na szybowcu Puchacz. Pytam, bo mam zamiar wystrugać sobie z depronu coś w rodzaju FunCuba z jego profilem. Z góry dzięki za info.
 5. To kupuję zapas popcornu i czekam na Top Gun
 6. Powtórzę za Poprzednikami, zjawiskowo piękne. Robert, przy okazji pytanie, przy tej mocy EDF-a możesz pozwolić sobie na akrobację? A jeśli tak, to czy nie obawiasz się o wytrzymałość konstrukcji?
 7. Piękny Makietę działka zamontowałbym na magnesach, żeby przy lądowaniu nie zostały "wyprute" z kawałkiem kadłuba.
 8. Robert, Tak mi przyszło do głowy podziwiając twoje bardzo ładne "silniki" w A-10, może warto byłoby zrobić oblot bez nich, wszak opór stawiać będą znaczący, a kiedy okaże się, że guziec dobrze sobie będzie (w co nie wątpię) radził w locie, wówczas zamontować "silniki".
 9. Marku, Podasz linki do filmów l, o których wspominasz?
 10. Dzięki Robert, To już coś . Jakby Ktoś miał wagi mniejszych przekrojów to wdzięczny będę.
 11. Robert, Dzięki za informację na temat wagi płaskownika i rurki, mógłbyś jeszcze dodać dla jakiej długości podałeś te wagi? Pytam bo jestem na etapie projektowania innego modelu, więc chętnie przyswoiłbym informacje na temat wagi rurek i płaskowników węglowych, a może Ktoś takowe zestawienie już posiada? Interesują mnie takie w okolicach 2-10mm. Z góry wielkie dzięki.
 12. Witajcie, Prezentacja Wilgi odbyła się, powiem jedno piękny model
 13. Tak na marginesie to polecam relację z budowy następnego samolotu Mike'a nazwanego Scrappy. Ciekawy jest opis działania manetki gazu 17'30''
 14. Pamiętacie Wilgę z silnikiem PT6? Zapowiedź współpracy Mike'a z Horizon Hobby też była: Przyszedł czas na spełnienie marzeń modelarzy (The wait is over | 3.18.21 - 9am eastern) https://www.facebook.com/1413278298/videos/10225238712700879/
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.