Jump to content

Autsajder1983

Modelarz
 • Content Count

  385
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Imię
  Konrad
 1. Maluje na balkonie a po południami już szybko ciemno. Na farbę zostaje sobota lub niedziela. Na Kraków przywiozę chociażby po to aby pokazać jak to lata (w malowaniu zimowym bez udziału w walce). Co do "nowego" już z Markiem rozmawiałem - na zimowe wieczory coś będzie:)
 2. Wyposażenie: Turnigy 2204 14T Turnigy Plush 10A Śmigła APC 6x5,5 Serwa Redox S90MG Pakiet 1300mah
 3. Model w "malowaniu zimowym" oblatany. Jak na razie nie dodawałem prętów węglowych "na krzyż" aby usztywnić konstrukcję, nie potwierdziły się moje obawy o sztywność belek. Niestety na lotnisku trochę wiało więc jeszcze do końca nie poznałem jego możliwości. Szybszy od "Łosia", zwrotny i dosyć stabilny. Podsumowując: Dobry model na sezon 2020 Teraz do "lakierni" Mam 2 typy: Zielono - szary z pasami inwazyjnymi. Srebrny - też z pasami. Może macie jakieś fajne malowania (nie za skomplikowane i z epoki)
 4. A temu kto rękę urwał???
 5. Już po MP w Wieluniu, trzeba zabierać się do roboty przy P-38 tak to teraz wygląda: Tak planuję "usztywnić" konstrukcję. Coś podobnego zastosowałem w Ursusie i działało. Powinno dac rade również w P-38 Teraz zabieram się za montaż silników i kabelki. Kadłub już ma kształt nadany nożykiem jeszcze ostateczny szlif papierem ściernym i żelazko.
 6. W końcu znalazłem trochę czasu i udało mi się zabrać za P-38 Skrzydło ze wzniosem, od góry pręt1,5 mm od dołu płaskownik 5x1. Statecznik poziomy z serwen (mam nadzieję, że nie będzie problemu z wyważeniem) Kadłuby usztywniłem prętami 1,5 mm (3 sztuki na kadłub). Po połączeniu skrzydła z kadłubami (czy raczej belkami ogonowymi) oraz statecznikiem poziomym: Obawiam się o sztywność całej konstrukcji. Najprawdopodobniej konieczne będzie "wykrzyżowanie" prętami węglowymi.
 7. II Bitwa o Zalesie 11.05.2019 Zapraszamy na zawody ESA zaliczane do Pucharu Polski w kategorii ESA. Latamy na lotnisku modelarskim w Zalesiu - ok. 15 km od Warszawy Nasi sponsorzy: www.LotniskoZalesie.pl - Lotnisko modelarskie Zalesie (dawniej Koczargi) Grzechu (modele z EPP) Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku, 09.05.2019 do godziny 23:59 Opłata startowa: 40zł (w tym 7 zł na Puchar Polski) UWAGA: Organizator nie zapewni dostępu do prądu Więcej informacji oraz zapisy: www.modeleRC.info
 8. Gratuluje. Nie spodziewałem się po oblocie na ostatnich zawodach, że tak to będzie latało Czekam na następnego "nielota"
 9. Tak z ciekawości. Zważyłeś ile zyskałeś tak go dziurawiąc???
 10. Bez brody?........ To nie Tempest Gratuluję fajnego modelu. Mam nadzieje, że kret nie był bardzo pancerny i straty niewielkie.
 11. Farby to Montana MTM94. Linie podziałowe narysowane mazakiem później aerografem po liniach farbą vallejo model air.
 12. Miałeś od Marka Rokowskiego czy CyberFly??? Zachowały Ci się jakieś zdjęcia, może model jeszcze żyje??
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.