Jump to content

Autsajder1983

Modelarz
 • Content Count

  387
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About Autsajder1983

 • Birthday 02/08/1983

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Imię
  Konrad

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Coś nowego od Marka Standardowa dla Marka zawartość zestawu: - pianki - pręty węglowe - pręty stalowe na popychacze - dźwignie powierzchni sterowych - sklejki na wręgi silnikowe - skrócona instrukcja montażu - wzór malowania Brawo Marku za "szachownicę" Ostatnio Łoś nie nadąża za szybszymi modelami, muszę ostro kombinować aby kogoś dopaść w locie. Postanowiłem zrobić coś jednosilnikowego. Zobaczymy jak ten sprawdzi się w walce.
 2. P-38 prawie pomalowane:). Brakuje linii podziałowych i aerografu. Wybrałem malowanie Robina Oldsa. https://pl.wikipedia.org/wiki/Robin_Olds Bardzo fajnie widoczny w powietrzu dzięki pasom inwazyjnym oraz czerwieni na sterach kierunków Jutro zadebiutuje na zawodach w Płocku.
 3. Maluje na balkonie a po południami już szybko ciemno. Na farbę zostaje sobota lub niedziela. Na Kraków przywiozę chociażby po to aby pokazać jak to lata (w malowaniu zimowym bez udziału w walce). Co do "nowego" już z Markiem rozmawiałem - na zimowe wieczory coś będzie:)
 4. Wyposażenie: Turnigy 2204 14T Turnigy Plush 10A Śmigła APC 6x5,5 Serwa Redox S90MG Pakiet 1300mah
 5. Model w "malowaniu zimowym" oblatany. Jak na razie nie dodawałem prętów węglowych "na krzyż" aby usztywnić konstrukcję, nie potwierdziły się moje obawy o sztywność belek. Niestety na lotnisku trochę wiało więc jeszcze do końca nie poznałem jego możliwości. Szybszy od "Łosia", zwrotny i dosyć stabilny. Podsumowując: Dobry model na sezon 2020 Teraz do "lakierni" Mam 2 typy: Zielono - szary z pasami inwazyjnymi. Srebrny - też z pasami. Może macie jakieś fajne malowania (nie za skomplikowane i z epoki)
 6. A temu kto rękę urwał???
 7. Już po MP w Wieluniu, trzeba zabierać się do roboty przy P-38 tak to teraz wygląda: Tak planuję "usztywnić" konstrukcję. Coś podobnego zastosowałem w Ursusie i działało. Powinno dac rade również w P-38 Teraz zabieram się za montaż silników i kabelki. Kadłub już ma kształt nadany nożykiem jeszcze ostateczny szlif papierem ściernym i żelazko.
 8. W końcu znalazłem trochę czasu i udało mi się zabrać za P-38 Skrzydło ze wzniosem, od góry pręt1,5 mm od dołu płaskownik 5x1. Statecznik poziomy z serwen (mam nadzieję, że nie będzie problemu z wyważeniem) Kadłuby usztywniłem prętami 1,5 mm (3 sztuki na kadłub). Po połączeniu skrzydła z kadłubami (czy raczej belkami ogonowymi) oraz statecznikiem poziomym: Obawiam się o sztywność całej konstrukcji. Najprawdopodobniej konieczne będzie "wykrzyżowanie" prętami węglowymi.
 9. II Bitwa o Zalesie 11.05.2019 Zapraszamy na zawody ESA zaliczane do Pucharu Polski w kategorii ESA. Latamy na lotnisku modelarskim w Zalesiu - ok. 15 km od Warszawy Nasi sponsorzy: www.LotniskoZalesie.pl - Lotnisko modelarskie Zalesie (dawniej Koczargi) Grzechu (modele z EPP) Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku, 09.05.2019 do godziny 23:59 Opłata startowa: 40zł (w tym 7 zł na Puchar Polski) UWAGA: Organizator nie zapewni dostępu do prądu Więcej informacji oraz zapisy: www.modeleRC.info
 10. Gratuluje. Nie spodziewałem się po oblocie na ostatnich zawodach, że tak to będzie latało Czekam na następnego "nielota"
 11. Tak z ciekawości. Zważyłeś ile zyskałeś tak go dziurawiąc???
 12. Bez brody?........ To nie Tempest Gratuluję fajnego modelu. Mam nadzieje, że kret nie był bardzo pancerny i straty niewielkie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.