Jump to content

japim

Modelarz
 • Content Count

  3,642
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

japim last won the day on June 17

japim had the most liked content!

Community Reputation

353 Excellent

Contact Methods

 • WWW
  http://pjak2000 na o2.pl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Aircombat
 • Imię
  Przemek

Recent Profile Visitors

2,186 profile views
 1. japim

  Halifax

  Można zalac PVB60 - dobry lakier do zabezpieczenia nieruchomej elektroniki. Moi synowie malują tym elektronikę do dronów wyścigowych i od kiedy stosujemy ten specyfik nic się nie dzieje bez względu na opady.
 2. Krzysztof napisał modelarski "rule of thumb". Nie bardzo pojmuję skąd u Ciebie wzięło się założenie że masz rozbujać 7kg model? A380 ma stosunek ciągu do masy startowej 1/4. Ta Casa to model transportowca - jak dasz ciąg 1:1 to zrobisz z niego akrobat - tylko po co?
 3. Pomierzyłem mechanizmy. Wyglądają na podwozie Hobbico do modeli .40 - .60. https://photos.app.goo.gl/TE8qCKqi3yJTYVtZ9
 4. Nie jestem specjalistą - ale co z mechanizmami z ALi? te są do 6kg: https://pl.aliexpress.com/item/672919014.html Mam w domu akurat 2 mechaniczne (wyglądają jak topflite) których pewnie nigdy nie wykorzystam - mogę pomierzyć i zobaczysz czy pasują.
 5. japim

  jaki pakiet?

  Emil: Po wpisaniu frazy google pokazuje to: https://www.google.com/search?hl=&site=&q=Ni-MH+D9000HT+GP+7%2C2V+9Ah&safe=active W związku z tym nawet nie wiem co to za pakiet - i raczej nikt na forum też nie będzie wiedział. Więc czego oczekujesz?
 6. japim

  jaki pakiet?

  Zmierz wymiary - będziesz wiedział. Nikt z nas nie ma szklanej kuli.
 7. Co prawda nie RC, ale redukcja - ale myślę że każdy obejrzy z przyjemnością: Strona kanału oraz kilka filmików: https://www.youtube.com/channel/UC_ltm4SZksObwtGgtUivxTA
 8. Moze cos rozmiaru 3536 1200kV na 4S daje 1500g.
 9. na YT jest gościu Paweł Spychalski - który chyba wie wszystko o INAV. Możesz próbować skontaktować się z nim osobiście. ALE jest dosyć zajęty - odpisuje z lekkim opóźnieniem.
 10. Czy profil ma podgięty fabrycznie splyw? Bo jezeli nie to całkowicie normalna jest konieczność zaciagania wysokosci. Tak jak pisałeś możesz tez podłożyć podkładki pod silnik i wtedy tym skompensujesz pochylanie i opadanie.
 11. japim

  Halifax

  Ja wiem ze troche za późno, ale nie za duże te silniki?
 12. Jakie wymiary ma silnik? Srednica? Dlugosc wirującego plaszcze? Na jakim napięciu latał 2s? 3s? 4s?? Jaki jest rozniar starego smigla - dlugosc od środka do konca łopaty? Czy regulator ma podany zakres obciążenia? 20A? 30A?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.