Jump to content

Shock

Moderatorzy Forum
 • Content Count

  5,979
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  81

Shock last won the day on October 10

Shock had the most liked content!

Community Reputation

1,057 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kęty
 • Imię
  Rafał

Recent Profile Visitors

10,820 profile views
 1. Heh, dalej bicie piany o nic ? Ludzie kurva, opamiętajcie się bo z tego forum zrobi się jedno wielkie bagno... Dokleił sobie gość ciężarki do modelu, model mu lata dobrze, jest zadowolony. Czego chcecie od niego ? Eksperymentuje, bawi się ,"tuninguje", poprawia fabrykę i wykorzystuje piankę na ile może. Świadomie ! Tu na forum byli "profesjonaliści" co taśmą doklejali kombinerki, klucze do profi modeli i tak latali i nikt nie buczał... Jak już nie będzie się o co doczepić do AKocjana to pewnie będzie problem że startuje zza krótko przyciętej trawy o niewłaściwym kolorze ??? Słabe to już jest, szczególnie w wykonaniu niektórych osób stale szukających dziury w całym. Ale rozumiem, to już forumowa tradycja... Z dużym prawdopodobieństwem niektórzy dostaną moderację postów na opamiętanie...
 2. Aj tam Stanisław... Takie mocne serwa to do rasowego akrobata typu Extra czy Yak 2,2 - 2,6 m To że z metalowymi zębatkami to tak ale 10-16 kg do takiego Zlina to na wyrost... Stery wysokości raczej na popychaczach, kierunek zależnie od wyważenia na linkach lub też na popychaczu (serwo w środku kadłuba lub na końcu)
 3. Dariusz fajnie Cię powitać jednak dostosuj się do wymagań regulaminu- zmień lub zlikwiduj avatar.
 4. Fajny wykład... Dobrze wiedzieć jak to z perspektywy prawa z tym dymem ...( dobrze nie wszyscy są uświadomieni) Ale niech żyje wolność i swoboda Ciekawe jak to się ma do niedawnego pikniku w Raciborzu ? w sensie bitwy o Racibórz ? Tam jest ok ?
 5. Ja zostawiłem na regulatorze bo były fabrycznie ale faktycznie trochę przeszkadzają. Skoro tak konkretna firma jak Yeti dała pierścienie ferrytowe to chyba jakąś rolę one odgrywają.
 6. To nie temat do kolejnej burdy Jacku. Wszystko zostało już napisane a minus ode mnie dla Twojego posta to fakt że po prostu przesadzasz ( o jakim Ty piszesz przyzwoleniu !! ?? ) lub nieudolnie próbujesz wyjść obronną ręką wobec tego co Ci zarzuciłem. Dobranoc .
 7. O kawał historii z tym modelem . Za duże te pakiety 2400 mAh ,w zasadzie ciężkawe. Ja w swoim Yaku miałem 2 x 1500 lub 1600 mAh i na 5/6 lotów po ok 5 minut było w świat a na zapłonie 2000 bo akurat taki był . Zapłon ciągnie max 300-450 mAh na kilka dobrych lotów. Można mieć sporo zapasu ale to niestety ciężar którego unikamy
 8. Nie uważasz Jacku że to pieprz...spam w Twoim wykonaniu ?? Uważam że po prostu się czepiasz zupełnie w nieuzasadniony sposób i bez powodu. Cytowanie 50 punktów Murphy'ego to miejsce akurat na ten temat ? Może sam je uwzględni w swoim życiu . Widzę że tematy Arka to Twoje ulubione hobby by szukać dziury w całym. Co Cię obchodzi fakt że Arek bawi się ze świecami i dlaczego demonizujesz że narobi tym problemów. Większość modelarzy miała lub planuje epizod z dymem w modelu bo to po prostu fajny efekt, raz lepszy lub gorszy ale na pewno warty choćby spróbowania. Sam eksperymentowałem, koledzy, zawodnicy i zwykle był to miły efekt. Na szczęście nigdy nie trafił się taki maruda jak Ty by gasić zapał do takiej zabawy i pytać ale po co ? No ale to Arek to trzeba mu dojeba...ć przy poklasku innych ?
 9. W mojej skromnej ocenie powinny być jednak na krzyż. Obecnie masz niedopuszczalnie załamane linki wychodzące z kadłuba przy stateczniku pionowym. Przy wykrzyżowaniu powinny ułożyć się w idealnie prostej linii.
 10. To jedno z ciekawszych powitań ostatnich lat . Mocno przemawia byś wstąpił w progi forum ... A ta przygoda to z jakimi modelami ?
 11. Ten Dualsky to może leżał obok Power Boxa i sporo mu do niego brakuje... Ale jako menager zasilania dobrze się sprawdza i odciąża odbiornik oraz ma 2 źródła zasilania. Fajnie to układasz, czysto, przejrzyście -nie ma plątaniny kabli. Linki od kierunku na krzyż ? bo coś dziwnie równolegle wyglądają na fotce.
 12. No Marcin, sprawa jak zwykle dyskusyjna... Ja tam zawsze stosowałem ssak filcowy jak pokazał Piotr i nigdy nie miałem z nim problemów. Uważam że gaźnik powinien dostawać 100% czyste paliwo a nie być filtrem dlatego coś powinno się mocować przed nim co filtruje. Wolę przedmuchać jakiś ssak czy go wymienić jak rozbierać gaźnik . Nawet miałem filtr w baniaku do tankowania by do zbiornika lać czyste paliwo O oleju nie wspominam bo mniemam że każdy leje odpowiedni a nie co ma pod ręką. A zbiornik którego dałeś fotkę znakomity, używałem i są extra.
 13. No ciut stoi ten wężyk... . W tym wypadku to wada.
 14. Przecież na fotce ma koreczek do benzynki z DU- BRO . Założy do metanolu ( o ile posiada) to mu trochę spuchnie .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.