Jump to content

Atomizer

Modelarz
 • Content Count

  931
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Atomizer last won the day on January 27

Atomizer had the most liked content!

Community Reputation

28 Excellent

1 Follower

About Atomizer

 • Birthday 12/16/1980

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Olszewki
 • Imię
  Michał

Recent Profile Visitors

1,021 profile views
 1. Trzeba kupić kamerę za 100zł i kartę na 20 to działa od razu. ale jakość filmu do bani. A co do kart micro SD to są takie , że wystarczy włożyć do kompa wyjąć i można ją do śmieci wyrzucić, bo już nie działa na żadnym urządzeniu. To samo dotyczy pendrive i CD... czytniki jak i same płyty CD.... naprodukowali dziadostwa masę i zalewają tym rynek.
 2. Podczas przygotowania do ostatniego lotu przestały działać klapy ! Co prawda nie korzystam z nich, ale sam fakt. Słychać było tylko bzzzzz. jednego z serwomechanizmów, odłączyłem od odbiornika i do góry... lot udany. Takie mamy podzespoły elektroniki niestety...
 3. No dobrze, ale czy w opcjach mamy dostępne nagrywanie wideo w uszkodzonym formacie ? Nie. Po prostu kamera ma problemy z komunikacją z kartą mcro SD Tak samo ma problem czytnik kart który mam w komputerze i tego samego problemy ze stacją CD rom. Taki przykład. Nie nawidzę tego !!! Za 15 razem odpala dopiero...zawiesza się itp. jak tak ma działać to nie.
 4. Nie, bo już wysłałem do Chin, poza tym jak coś nie działa od razu to trzeba się tego pozbywać, bo później są tylko problemy, a ja nie lubię problemów.
 5. Witam wszystkich Tak jak pisałem, więcej testów już nie będzie...bo czas zacznie być liczony w dniach tyle jej uwagi poświęciłem. Długie formatowanie jak i krótkie nić nie pomaga. Po którymś tam formatowaniu osiągnąć sukces ponieważ obraz wideo z nagrania był kompletny i czysty bez zakłóceń i zielonych obszarów. Ale niestety przerywał, klatkował , przeskakiwał nie wiem jak to nazwać. Tak kamerka to jakiś nieudany eksperyment. Zwykła za 50 zł działa od razu. Bez zająkania. Robię zwrot towaru. Najgorsza sprawa to że dwie karty microSD po 100zł pewnie też już do niczego nie będą się nadawały. Jest 20:15 i ciągle wieje. Czekam aż ucichnie to polatam trochę Messerschmitt BF109. Tym razem nagram film telefonem.
 6. Akurat w tym przypadku moja cierpliwość jest na poziomie zero ! Nie będzie już więcej żadnych prób, sprawdzania, kombinowania itp. itd. Takie rzeczy to wyjmuje się z pudełka i po 5min. powinno być już zamontowane na samolocie RC ! Mam kamerkę RunCam do FPV działa od razu bez zająkania. To nie koniec, potrzebna jest kamerką, ale teraz już będę kupować w sklepie i przed przekazaniem pieniędzy poproszę o przetestowanie pod kątem działania ! Jeśli wszystko jest ok to biorę . Jeśli będzie jakiś mały problem, tak jak to było w przypadku JBL kino domowe, wszysy dobrze wiedzieli że jest problem z tym urządzeniem a mimo to sprzedawali...ja też kupiłem i na drugim dzień już byłem z powrotem u sprzedawcy o zwrot pieniędzy za bubel. Tu chodzi też o przepływ gotówki, wcisnąć bubel klientowi pieniądze od kilku miesięcy są na koncie, można inwestować nie mając własnego kapitału. Po to właśnie został wprowadzony pieniądz papierowy a teraz wirtualny. Ale to dobra dyskusja na odrębny temat Taka prawda, dziś wcale nie trzeba pracować aby mieć wszystko ,a to za sprawą właśnie tego pieniądza wirtualnego.
 7. W zwykłym telefonie z 1zł który dostaje się w abonamencie za 30zł/mc jest lepsza kamera a jakoś filmów jakie nagrywa jest bardzo zadowalająca. Działa bez żadnych problemów a przecież nie jest to kamera ! A tu mamy specjalistyczny sprzęt tylko do wideo...to jakaś porażka. Po co produkować kamery skoro jakoś nagrań jest gorsza od telefonu. To powinno nazywać się bubel nie kamera, to samo dotyczy wideorejestratorów...ale już się nie będę wypowiadać na ten temat.
 8. Witam Zrobiłem tak jak mi kazali z RunCam. Kupiłem kartę, sformatowałem Kamerka uruchomiła się OK Robi zdjęcia OK Nagrywa filmy, jednak jakość nagrań powiedzmy, że mnie nie zadowala. Zaraz napisze do RunCam niech zabierają ten sprzęt. Nie mam zamiaru kupować wszystkich dostępnych na rynku kart i sprawdzać godzinami na której może raz na jakiś czas zadziała bądź nie.
 9. Wstępne ważenie całości bez pakietu i odbiornika 1400g. O 200 więcej niż przewidywałem. Waga do lotu około 1800g.
 10. Wczoraj zamontowałem mocowanie silnika do dziobu, po lewej stronie dałem 2 podkładki 1,5mm co dało ze 2 stopnie skrętu w prawo... Zastanawiam się czy to ma sens, ponieważ jest to indywidualna sprawa dotycząca każdego modelu. Przy starcie z ręki kiedy prędkość mała obroty silnika prawie na maksa i tak będzie przez chwilę go wykręcać w lewo dopóki nie nabierze odpowiedniej prędkości. W BF109 nie dałem żadnego skrętu i model leci równo... oczywiście trochę go wytrymowałem lotkami i sterem wysokości .
 11. Wczoraj mimo parówy i duchoty trochę polatałem na wieczór ! Zdenerwowałem się, ponieważ nie mogłem uruchomić kamery Bullet HD mini po tym jak przełożyłem kartę do RunCam 2 4K, więc polatałem bez nagrań. Regulator zamontowałem na zewnątrz kadłuba, tak jak na foto. Mimo to był ciepły tak jak i pakiet w taka duchotę... ale i dałem wycisk maszynie !
 12. Jak na razie to przez tą kamerkę przestała mi działać Bullet HD mini... a dlatego, że pożyczyłem sobie kartę i teraz żadna nie działa. Nic nie daje formatowanie chuchanie i dmuchanie. CO TO ZA SPRZĘT ! Dziś sprawdzę na karcie Samsung U3 128gb plus. Ta kamerka powinna śmigać !!!
 13. Normalnie super ! Nie wiedziałem, że można kupić taki zestaw kolorów... Ale w tym miesiącu już budżet wyczerpany i muszę czekać do sierpnia na nowe zakupy w modelarstwie. Tylko 30ml buteleczka na jaka dużą powierzchnię wystarczy ?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.