Skocz do zawartości

endriuRC

Modelarz
  • Postów

    1 906
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Ostatnia wygrana endriuRC w dniu 20 Stycznia

Użytkownicy przyznają endriuRC punkty reputacji!

Reputacja

738 Excellent

O endriuRC

  • Urodziny 17.03.1997

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd
    Cieszyn
  • Zainteresowania
    Aircombat, szybownictwo
  • Imię
    Andrzej ✈

Ostatnie wizyty

10 300 wyświetleń profilu
  1. endriuRC

    Yak-7 NPN

    Soudal dużo pewniejszy + ca
  2. endriuRC

    Yak-7 NPN

    Te serwa chińskie mg90 to szajs kup sobie serwa metalowe DSPOWER. Powodzenia w budowie czekam na relację ! Śmigło APC 8X6 dużo lepiej się sprawdzi niż te pomarańczowe gws które jest tandetne. Polecam stałą piastę przy gumkach jest bardzo niebezpiecznie i jest problem ponieważ pekają i caly czas je trzeba wymieniać.
  3. endriuRC

    Docieranie OSMAX 25FX

    Silnik docierałem regulując obroty ilością mieszanki gdy przepustnica była otwarta na maxa cały czas. Oczywiście z tłumika cały czas wydobywało się niespalone paliwo co idealnie chlodziło silnik i dawało porządne smarowanie. Wypaliłem 7 zbiorników 150ml na ziemi silnik odpala z palca chodzi naprawde pięknie.
  4. Dziękuje Piotr zrobię tak jak opisałeś i sprawdzę wytrzymałość skrzydła 💪
  5. Hej ! Pompa + zbiornik komplet. Sam zbiornik robi znakomitą robotę ponieważ nie ma takich szybkich spadków podciśnienia jak w przypadku samej pompy.
  6. Umówiłem się już w firmie z pneumatyką że zrobią mi szczelny układ który idzie do worka. Akrylem można Idealnie uszczelnić worek i nie powinno być żadnych problemów. Dam znać po pierwszej próbie.
  7. Dawno nic nie wrzucałem w temacie z prac przy modelu. Pompa próżniowa z lodówki się rozsypała nie opłaca się tego naprawiać minusem tej pompy było długie chłodzenie czyli jak odciągała powietrze 30 sekund to z 10 minut później nie chciała się załączyć bo była bardzo gorąca. Zakupiłem pompę filmy Vevor olejową która jest dużo lepsza a kosztuje całe 400 złoty. Na dzień dzisiejszy szukam wyłącznika podciśnienia. Ciężko znaleźć. I robota stoi w miejscu. A miało być Tak pięknie 🤭😂 jak złożę pompę do kupy I uruchomię pokażę, jak to wygląda I nagram film. Znaminowania skrzydła. Na zawodach w Krakowie Okazało się Że skrzydła mają za cienki laminat i przy ciasnych manewrach pękają. Muszę nakładać więcej tkaniny lub zastosować dźwigar. Próznia zaciągnięta tydzień temu trzyma do dzis bez włączonej pompy. 😏 ohh będą piekne skrzydełka
  8. Kupię ! Elektroniczny wyłącznik podciśnieniowy MDR-VACUUM
  9. Kilka zdjęć z zawodów
  10. Bitwa o Pobiednik to już historia. Udało się wywalczyć 3 miejsce. Były piękne cięcia Nakaima naprawdę lata bardzo dobrze i szybko. No i z szefem eskadry Mirkiem też musiało być 💪🛩
  11. Zapraszamy będę tam ja i moje nakadżimy 😁
  12. Witajcie. Mam skrzydła do modelu w skali 1:8 do.Sopwitch Camel rozpietość 1m Poszukuję osoby, która zaprojektuje skrzydło, aby mógł wyciąć laserem. Posiadam skrzydła do tego modelu, lecz robione techniką stropian/fornir. Wymiary można ściągnąć właśnie z tego skrzydła.
  13. Kupię model regulaminowy do acesu ww1 lub formę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.