Jump to content

piotr

Modelarz
 • Content Count

  551
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  hajnówka
 • Imię
  PIOTR
 1. https://yadi.sk/d/JdKUlcqeMoPZ4
 2. piotr

  TorqPro 60cc

  coś w temacie znalazłem tej 60 http://rmk-air.ru/forum/topic/83/ Sam się zastanawiam nad tym silnikiem. Okazuje się że w Polsce słabo jest z tymi silnikami, mało znane, ale po za granicami jest tego sporo i bardzo pozytywnie się o nich ludzie wypowiadają
 3. Pierwsze co powinieneś był zrobić to ten silnik trzeba przemyć, wyczyścić ze smaru konserwującego.
 4. https://www.youtube.com/watch?v=w2pTXOWMtUc&feature=youtu.be https://www.youtube.com/watch?v=J9WtcdJHqlk
 5. W miarę możliwości kontynuować będę relację tu i tam
 6. Żeby nie dublować tematów i postów, wstawiam link: http://forum.aerodes...c.php?f=6&t=526
 7. Po pierwsze ustaw L na 1,5 obrotu, tak samo H, po drugie szczelinomierzem ustaw odległość elektrod na świecach żeby były identyczne. Ja mam ustawione na 0,7mm, ew możesz ustawić na 0,8mm.
 8. Mając na uwadze, że niektórzy koledzy nie mają silników 50-55 cm3, jest dostępna wersja modelu również pod mniejszy silnik typu 26-30cm o rozpiętości 1800 lub 1900mm. Jeśli kogoś interesuje i chciałby coś takiego zamówić, istnieje możliwość przerobienia mocowania silnika pod konkretny rodzaj silnika :?:
 9. Żeby nie zaśmiecać forum i nie kopiować setki razy tego samego, wstawiam link do relacji i oblotu modelu: http://www.rcsiedlce.fora.pl/warsztat,7/exeus-pod-50ccm,1192.html
 10. piotr

  Sea Gull

  tylko brać przykład: a tu jak działa:
 11. hehe dawno nic nie pisałem, ale EDEK jest kontynuacją tego oto wątku: http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=32726 . Braciszek balsowy EDKA lata bardzo poprawnie, więc uznałem że to dobra alternatywa aby powstała też wersja styro. Jak będę miał chwilę czasu to również wstawię kilka fotek z budowy, bo na razie jestem tylko z doskoku ( chroniczny brak czasu na kompa i internet)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.