Jump to content

Irek M

Modelarz
 • Content Count

  7,625
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Irek M last won the day on January 14 2019

Irek M had the most liked content!

Community Reputation

158 Excellent

About Irek M

 • Birthday 07/04/1964

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Imię
  Irek

Recent Profile Visitors

3,248 profile views
 1. Wczorajsze zabawy ze szwedzkim pistoletem kawalerii 1851.
 2. Masz możliwość zaprogramowania dwóch własnych miksów. Ja tego nie robiłem bo nie potrzebowałem ale instrukcja opisuje to. Wkleję skan instrukcji .
 3. Rozumiem, że do tego wykorzystujesz możliwość własnego miksu - masz takie dwie możliwości czy korzystasz z tych "fabrycznych" możliwości?
 4. Po latach odgrzebuję temat. Jaką śrubę powinienem zastosować do tego silnika ASP 46 M? jest to oczywiście wersja do łódek z wodnym chłodzeniem ale tłumik ma zwykły "lotniczy".
 5. Kupiłemvna naszym alledrogo z 3 może 2 lata temu za ...500zł i OS Max FS 120 też za 500zł od tego samego sprzedawcy
 6. Mam czeski zestaw tego modelu w skali 1/7 ale jakoś nie mogę się za niego zabrać. Kadłub laminat, skrzydła styro kryte balsą. W moim przypadku to silnik 4 suw OS Max 120 lub benzyna 20cm.
 7. Czas wielkiej reaktywacji nadchodzi Czy, któryś z kolegów piszący lata temu o zamianie silników na 3f zrobił to i może pochwalić się osiągami czy skończyło się na niczym? Odkopałem swoją zabawkę i też mnie trochę wzięło by zamienić "400" na coś lepszego.
 8. Ale łatwiej wymienić szczotki niż cały silnik, znaczy taniej. REDOX chyba jeszcze nie poprawił swoich pakietów więc nie tylko ja unikam ich jak ognia.
 9. No i jest rozwiązanie sprawy, finansowe rozwiązanie. Dziś przed 8 - rano oczywiście - przyszły 4 sms - jak ja nie lubię gdy coś dzwoni skoro świt - wszystkie z fakturą korygującą na kwotę ciut wyższą niż moje wyliczenia reklamacyjne. Czyli można skutecznie dochodzić swego? Można . Myślałem jednak, że w ogóle nie dostanę żadnej odpowiedzi. Teraz to zastanawiam się czy dobrze zrobiłem odchodząc
 10. Roman, wielkie dzięki bo chyba o to właśnie chodziło. Nie zdjąłem sanek bo coś się wydarzyło tylko przy czyszczeniu najpierw imak zdjąłem potem sanie. Gdy zauważyłem, że te śruby nie są dokręcone do końca to je dokręciłem wtedy nie mogłem założyć na prowadnice. Z tego co napisałeś to trochę źle zabrałem się za składanie z powrotem
 11. Sorry ale nic nie zrozumiałem z tych wypowiedzi. Jakie zużycie, jakie naprawy? Bardzo dobrze mi się toczy i nie zaobserwowałem jakichś usterek w pracy maszyny. Po co więc mam kupować nową. Zapytałem czy tymi podkreślonymi na biało imbusami powinienem kasować luz - gdy nie dokręcę ich do końca - czy to nie to. Gdy skrócę klucz imbusowy to dam radę na założonych saniach dokręcić je z wyczuciem.
 12. Formalności załatwione, za miesiąc numer zostanie przeniesiony. Chyba jednak dobrze, że opłaciłem w tmobile bo bez tego nie przenieśliby numeru. Reklamacja to już inna sprawa, za miesiąc napiszę co wyszło. Telefon S 21FE wziąłem od operatora - nówka sztuka wyjdzie mnie 2400. Nikt nie zaoferuje mi taniej. Ponieważ nigdy nie obsługiwałem tak zaawansowanych telefonów więc zapytam tu by nie zaczynać nowych wątków. Jaka jest procedura filmowania slow motion? Wiem, że w telefonach jest to troszkę inaczej niż kamerami. W tej chwili to nic mi nie wychodzi: np. puszczam piłki i albo sfilmowane jak ja trzymam albo jak szybko spada lub na samej końcówce spada wolno. Czas takiego klipu to 18 sekund. Więc nie wiem czy mam puszczać ową piłkę w momencie naciśnięcia migawki czy chwilę później czy jeszcze inaczej?
 13. Zgadza się. Jutro zmieniam operatora - teraz jest poprawniej. z mojej strony nie zobaczą ani złotówki za ten miesięczny okres wypowiedzenia.
 14. Jarek, ja mam cichą nadzieję, że w ogóle nie odpowiedzą wtedy z mocy prawa uznali reklamację. ale dlatego by się nie szarpać jutro rezygnuję z T-mobile i przechodzę chyba do Plusa. 40GB internet w telefonie 55zł/mies. Telefon chyba też już wybrany S20 FE choć pomyłkowo wyliczono mi dziś z S21
 15. Ale kolega Artur ma zapłon opóźniony Na początku września model odbył kolejne loty co widać na materiałach filmowych. Oczywiście wszystkie rurki wymienione na żółte silikonowe do benzyny.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.