Jump to content

Irek M

Modelarz
 • Content Count

  7,592
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Irek M last won the day on January 14 2019

Irek M had the most liked content!

Community Reputation

154 Excellent

About Irek M

 • Birthday 07/04/1964

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Imię
  Irek

Recent Profile Visitors

3,173 profile views
 1. Ale skąd bank ma wiedzieć, że to oszustwo? Na podstawie oświadczenia klienta pewnie żaden bank na świecie nie zwróciłby kasy bez jakiegokolwiek potwierdzenia.
 2. Patryk, Chargeback to zupełnie co innego niż potwierdzenie obciążenia rachunku kwotą przelewu? Byłem w banku wyjaśniłem o co mi chodzi. W potwierdzeniu mam mniej danych niż w potwierdzeniu mailowym z PP. Myślałem, że dostanę pełne dane odbiorcy przelewu, a tu nic...Chyba trafiłem na oszusta, w necie próbowałem wyszukać adres mailowy. Było sporo o oszustwach na ...@163.com czy jakoś tak, a mój tak się kończył. Nie mogę też wejść na stronę, na której kupowałem, wpisując ją w przeglądarkę też nie wyświetla się - www.roarmmay.com ale może tylko na moim się nie wyświetla...Podobnie mam z zainstalowaniem kodeka H-265, każdy instaluje, a u mnie klikam by zainstalować i nic się nie dzieje... W takim razie będę musiał odhaczyć w PP jakikolwiek powód kontaktu z nimi opisując swój.
 3. Tak się właśnie zastanawiam czy czasem nie był to zakup bez logowania na PP. Ale czy to coś zmienia jeśli tak było skoro mam od nich potwierdzenie? Ja nie powiedziałem, że nie chcą pomóc. Odpisali, że bardzo chętnie pomogą tylko to wszystko przez stronę pp mojego konta. No chyba, że wybiorę inny temat celu kontaktu wpisując to co opisałem tu.
 4. Zaraz wkleję pole nadawcy. Natomiast pieniądze zaksięgowane na koncie bankowym jako przelane tego samego dnia czy dzień później. Tylko dziwne jest to, że nie kupowałem nic u Chińczyków.
 5. Tak to wygląda; nr karty i adres mój częściowo zakryty:
 6. Witam Mam taki problem; 15.12.20 dokonałem płatności poprzez Pay Pal. do dziś nie otrzymałem opłaconego przedmiotu ale co gorsza na moim koncie w PP nie ma żadnej wzmianki bym cokolwiek kupował w ostatnim czasie. Skoro nie ma śladu operacji to nie mogę złożyć reklamacji czy otworzyć sporu. Ale mam potwierdzenie z Pay Pal na pocztę mailową, że taka operacja została dokonana, a pieniądze przelane na konto - jakieś chińskie literki i podany mail odbiorcy. Podany jest też numer transakcji. Niestety pisząc na wskazany mail odpowiedzi nie dostałem. Napisałem wczoraj na mail Pay Pal ale pouczyli, że skargę/reklamację muszę dokonać ze swego konta. Tylko jak napisałem nie ma na koncie śladu operacji więc nie mogę złożyć reklamacji. Czy ktoś może miał już taką sytuację?
 7. Po trzecim czy czwartym strzelaniu chyba zaczęło 'iść" jak należy Większa naważka prochu, właściwe długie pociski. Wczoraj doszła jeszcze muszka tunelowa. Pierwsze sześć trafień to regulacja dioptera. Potem już same trafienia w 9 i 10, zaczynało robić się nudnawo Oczywiście z podpórką. Na prawej tarczy wynik strzelania - 7 razy z wolnej ręki. Tylko ten oznaczony 450gr i jeden w 8 był z podpórką dla sprawdzenia gdzie trafią krótsze, lżejsze pociski.
 8. I jeszcze mały skrócik ostatniego strzelania
 9. Idzie mi coraz lepiej. Wcześniejsze nieciekawe efekty na tarczy wynikały z braku długich pocisków do szybkiego gwintu. Może to, raczej na pewno jeszcze nie ideał ale idziemy do przodu. 26 trafień długimi pociskami i 2 krótkie choinka - te na białym polu. nie widać tylu przestrzelin ale mam na filmie jak trafiam w te same przestrzeliny.
 10. Irek M

  pilarka k1 zssr

  Znaczy tarczy nigdy nie miałeś do niej czy się zużyła. Akurat mam ten zestaw - kiedyś kupiłem na alledrogo - ale nigdy nie używałem.
 11. No niestety, nie ma lekko. Po wczorajszym strzelaniu wiele oczekiwałem ale jak zwykle niestety...Jedynie pociski typu long nie zawiodły. Trzy strzały i trzy dziesiątki jak na foto.
 12. Jarek, nie "Trzy dni kondora" tylko prawidłowo..."Dzień szakala"
 13. Przemek, w sieci jest plan tego modelu. tylko teraz nie pamiętam czy modelu jako samolotu czy modelu jako modelu. Sam też się przymierzałem do budowy bo wody u mnie pod dostatkiem
 14. |Czyli myślałeś, że nie patrzyłem do lufy,, że nie wyciągnąłem bloku zamka? Przecież nie jestem zielony w temacie
 15. To jest nówka sztuka więc wszystko błyszczał.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.