Jump to content

Irek M

Modelarz
 • Content Count

  7,405
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Irek M last won the day on January 14 2019

Irek M had the most liked content!

Community Reputation

117 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Imię
  Irek
 1. No i zrobiłem sobie prezent. Miało być budżetowo, a wyszło naj, naj... Obraz świetny, możliwości bez liku tylko... TV nie obsługuje takiego kodeku (H.265), to samo PS3. Na laptopie 100 klatek/sek to już "skacze". Slow motion w ogóle nie odtworzy Do tego aby w pełni wykorzystywać możliwości musze posiadać Iphone...I jak tu żyć??? Rozgladam się za dekoderami, nawet wypróbowałem jeden - Iskysoft ale to trial konwertujący tylko 1/3 klipu. Nowego TV nie planuję jeszcze. Może znacie proste programy dzięki którym przekonwertuję zawłaszcza te nagrania ze 120 i 240 kl/sek oraz co najważniejsze slow motion?
 2. Michał, możesz różnicowo na dwóch drążkach sterować silnikami, a możesz też na jednym czyli "normalnie". Jedno śmigło w jedna stronę obroty drugie w drugą i śśśśśśmigasz....
 3. A, bo ja źle zrozumiałem. Te 80cm to rozp. jednego skrzydła ?
 4. Może teraz ktoś coś poradzi? Czy któraś z wymienionych czy może jeszcze inna ale nie gopro. Dla mnie w tym momencie najważniejsza jest funkcja slow motion więc nie musi być to kamerka "sportowa".
 5. Tak, szczyt francuskiej techniki u progu II wojny światowej. Do tego jeszcze rkm chauchat rodem z I wojny... A dlaczego taki malutki modelik? Swego czasu chciałem kupić ale trochę większy z czeskiej strony czy bazaru.
 6. Ster kierunku odpuść sobie, sterujemy jak zwykłym latającym skrzydłem czyli sterolotki. Oczywiście możesz dodać...W większych spalinowych mam cieńsze żebra. W końcu pokrycie skorupowe. To samo dotyczy kadłuba.
 7. Właśnie, że nie!!!!! Sharps to pierwsza fotka. Druga to według wielu mało celny Gallager. Ale tydzień temu z tego samego Sharps trafiałem w monetę po uwczesnym wstrzelaniu się tak jak na foto.
 8. Dzisiejsze strzelanie z celnego Sharps kal. 45 i mniej celnego Gallager kal.54. Kto rozpozna, która tarcza, do którego należy? https://www.youtube.com/watch?v=-lMk5aoxaTo&feature=youtu.be
 9. Irek M

  Heinkel He 111

  Tak jak napisał kolega Bartek. Ale wcześniejsze wersje miał symetryczną. Jeśli kolega potrzebuje to wkleję zdjęcie widok w kabinie jak to było rozmieszczone.
 10. No, ja też nigdy nie myślałem by robić go jako szybowiec.
 11. Mam te plany papierowe. według nich miał to być ...szybowiec. Ja akurat powiększałem chyba(?) by był trochę większy.
 12. Mam ich trochę i akurat nie Nieuporta 17, a N11. Jak zdecydujesz się na któryś to dogadamy się.
 13. A co Ciebie tak rzuca po różnych typach? Chyba już miałeś coś na oku. Może zabrałbyś się za coś oryginalnego czego mało kto robił do tej pory ?
 14. Roman - oczywiście, że to musi być toczone/frezowane z jednego kawałka stali ! Żadnego spawania. Jest to płytka zamka czarnoprochowca Sharps. Wpadłem na pomysł by wytoczyć gilzy z kryzą i to kryza uszczelniałaby z tą płytką całość. Jednak do takiej próby nie przeszlifuję na mniejszą grubość tej, którą mam w komplecie z bronią. Wyglądałoby to jak na foto.
 15. Czy któryś z kolegów mógłby wykonać taką płytkę ze stali nierdzewnej jak na foto? Z grubsza wymiary 30x30x3mm plus oczywiście kołnierz. Jeśli ktoś podjąłby się wykonania to prześlę dokładne wymiary.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.