Skocz do zawartości

witold_pi

Modelarz
  • Postów

    1 508
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana witold_pi w dniu 15 Maja

Użytkownicy przyznają witold_pi punkty reputacji!

Reputacja

192 Excellent

1 obserwujący

O witold_pi

  • Urodziny 01.04.1977

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd
    Śląsk
  • Imię
    Wi told

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. witold_pi

    Moki M5

    zWĘZKA bERNULIEGO
  2. witold_pi

    Moki M5

    TAK MA BYĆ, TO TŁUMIK Z WEBRY EŻEKTOROWY CZY JAKOŚ TAK
  3. https://hub.pl/nauka/news-co-to-szwajcaria-polczynska-slynie-z-pierwiastka-dlugowieczn,nId,23504286 W artykule czytamy :"Kameralny nadmorski kurort wyróżnia się nie tylko ponad 300-letnią tradycją uzdrowiskową, ale także niesamowitą przyrodą i atrakcjami. " W pierwszym momencie zastanowiułem się czy aż tak mnie skleroza dopadła 🙂 Od dziś Bieruń nadmorskim kurortem (tylko nie wiem nad którym morzem)!
  4. RUSKIE CUDO TECHNIKI
  5. prawidłowy kierunek - elektrośmieci
  6. Jak w temacie 270 PLN
  7. Raczej wygląda na sprężanie powietrza i potem odpalenie na nim
  8. Czy ktoś to ma ? Poproszę o opinie. https://hobbyking.com/en_us/turnigy-aerodrive-sk3-6374-149kv-brushless-outrunner-motor.html
  9. szukaj na modelbazar.cz
  10. ST 40 mimo,że na pierścieniu zawstydziło OS 46FX na tym samym paliwie 🙂 . ST jesst była chyba troche starsza niż jakieś tam CMB 🙂
  11. Są jakieś uszczelki , mojej jakoś nie wydmuchało 🙂
  12. Brak wiedzy u pseudomechaników. Po wymianie trzeba jeszcze ustawić zapłon a do tego jest potrzebne bardzo stare oprzyrządowanie, którego brak. Tam nie ma OBD i normalnego kompa nie podłączysz.
  13. Z całym szanunkiem ale z ST w lotnictwie to raczej doświadczenia nie masz. Tłumiki odpadały w locie ( wychodziły z rurki od drgań) co kiedyś szeroko opisywano w amerykańskich forach a ja sam ossobiście uwaliłem przy lądowaniu tłumik (rukę) na uchu. Niestety ta wlg Ciebie słaba śruba wytrzymała a puściło aluminium. Było to w ST40 ostatniej generacji (chińskiej)
  14. Kiedyś wsiadłem w to coś w salonie i czułem się niczym Szwarceneger z Comando. Strasznie małe auto. Wolę już moją 626 choć klima w niej padła. niestety nie ma już starych mechaników , którzy by byli w stanie wymienić rozrząd. Części z rozbiórek też już się kończą a nowe drogie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.