Skocz do zawartości

endriuRC

Modelarz
  • Postów

    1 906
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    16

Treść opublikowana przez endriuRC

  1. endriuRC

    Yak-7 NPN

    Soudal dużo pewniejszy + ca
  2. endriuRC

    Yak-7 NPN

    Te serwa chińskie mg90 to szajs kup sobie serwa metalowe DSPOWER. Powodzenia w budowie czekam na relację ! Śmigło APC 8X6 dużo lepiej się sprawdzi niż te pomarańczowe gws które jest tandetne. Polecam stałą piastę przy gumkach jest bardzo niebezpiecznie i jest problem ponieważ pekają i caly czas je trzeba wymieniać.
  3. endriuRC

    Docieranie OSMAX 25FX

    Silnik docierałem regulując obroty ilością mieszanki gdy przepustnica była otwarta na maxa cały czas. Oczywiście z tłumika cały czas wydobywało się niespalone paliwo co idealnie chlodziło silnik i dawało porządne smarowanie. Wypaliłem 7 zbiorników 150ml na ziemi silnik odpala z palca chodzi naprawde pięknie.
  4. Dziękuje Piotr zrobię tak jak opisałeś i sprawdzę wytrzymałość skrzydła 💪
  5. Hej ! Pompa + zbiornik komplet. Sam zbiornik robi znakomitą robotę ponieważ nie ma takich szybkich spadków podciśnienia jak w przypadku samej pompy.
  6. Umówiłem się już w firmie z pneumatyką że zrobią mi szczelny układ który idzie do worka. Akrylem można Idealnie uszczelnić worek i nie powinno być żadnych problemów. Dam znać po pierwszej próbie.
  7. Dawno nic nie wrzucałem w temacie z prac przy modelu. Pompa próżniowa z lodówki się rozsypała nie opłaca się tego naprawiać minusem tej pompy było długie chłodzenie czyli jak odciągała powietrze 30 sekund to z 10 minut później nie chciała się załączyć bo była bardzo gorąca. Zakupiłem pompę filmy Vevor olejową która jest dużo lepsza a kosztuje całe 400 złoty. Na dzień dzisiejszy szukam wyłącznika podciśnienia. Ciężko znaleźć. I robota stoi w miejscu. A miało być Tak pięknie 🤭😂 jak złożę pompę do kupy I uruchomię pokażę, jak to wygląda I nagram film. Znaminowania skrzydła. Na zawodach w Krakowie Okazało się Że skrzydła mają za cienki laminat i przy ciasnych manewrach pękają. Muszę nakładać więcej tkaniny lub zastosować dźwigar. Próznia zaciągnięta tydzień temu trzyma do dzis bez włączonej pompy. 😏 ohh będą piekne skrzydełka
  8. Kupię ! Elektroniczny wyłącznik podciśnieniowy MDR-VACUUM
  9. Kilka zdjęć z zawodów
  10. Bitwa o Pobiednik to już historia. Udało się wywalczyć 3 miejsce. Były piękne cięcia Nakaima naprawdę lata bardzo dobrze i szybko. No i z szefem eskadry Mirkiem też musiało być 💪🛩
  11. Zapraszamy będę tam ja i moje nakadżimy 😁
  12. Witajcie. Mam skrzydła do modelu w skali 1:8 do.Sopwitch Camel rozpietość 1m Poszukuję osoby, która zaprojektuje skrzydło, aby mógł wyciąć laserem. Posiadam skrzydła do tego modelu, lecz robione techniką stropian/fornir. Wymiary można ściągnąć właśnie z tego skrzydła.
  13. Kupię model regulaminowy do acesu ww1 lub formę
  14. Już po zawodach ESA więc czas wrócić do ACES'U Juz nie odcinam tyłka Nakaimie
  15. 2 miejsce na zawodach w Zawierciu
  16. endriuRC

    B-18 Bolo

    Bolo poszedł w powietrze. Lata ciasno oraz jest szybki...
  17. endriuRC

    B-18 Bolo

    Oj, nie, ja tylko startuję jak komuś dzieje się Krzywda.
  18. endriuRC

    B-18 Bolo

    Powstała druga sanitarka i zarazem trzeci samolot B-18
  19. Przygotowuje się na potężny nalot na Zawiercie 🤣🤣
  20. Latam juz rok czasu na tak wylaminowanych kadłubach. Kilka z nich wbiło się pionowo w ziemię bez skrzydeł. Na pełnym gazie. Do wymiany była tylko wręga silnikowa. Po co miałbym pokazywać coś, co nie działa?
  21. Nie jest to zupełnie potrzebne. Kadłub wytrzymuje sporo, nawet kolizję w powietrzu.
  22. Chyba jednak polubię to malowanie 😄 I tak oto malowanie i produkcję kadłubów w tym toku uważam za zakończoną.
  23. Dziękuje bardzo Arku Jeszcze wlecą skrzydła w próżni laminowane oraz stateczniki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.