Jump to content

Henryk S.

Modelarz
 • Content Count

  938
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Henryk S. last won the day on September 13 2016

Henryk S. had the most liked content!

Community Reputation

90 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Sosnowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam do sprzedania piękną makietę samolotu RWD 5-bis , model bardzo dokładnie zbudowany ze wszystkimi szczegółami . Skala modelu to 1: 3,2 o rozpiętości 319 cm . Mam bardzo dokładną dokumentację zdjęć , z Archiwum Dokumentacji Mechanicznej z Warszawy. Model sprzedaje z pełnym wyposażeniem , po włożeniu odbiornika i akumulatorów gotowy do lotu. cena 8500 zł
 2. Jak w temacie poszukuje planów SE-5a w skali 1:4 lub 1:3 , najlepiej plany wykonawcze do budowy modelu , lub z zestawu kit.
 3. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
 4. Znajomo gdyż była to Twoja wycinanka , rozpoczęta przez Ciebie. Będzie malowany dopiero w tą sobotę w lakierni Mazdy , gdyż w domu córka robi remont i mam garaż zajęty. Mieszkasz w Sosnowcu to zapraszam na odwiedziny .
 5. Budowa bardzo szybko posuwa się do przodu,ale to jest na razie sama konstrukcja,zabawy w drewnie pozostało już niewiele,ale potem wykończenie zajmie dużo czasu. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy.
 6. Tak Arku przewietrzyłem i to bardzo mocno,z porządnych makiet to poszło P_11c o rozpiętości 3 m RWD-6 rozpiętość 3,14m jeszcze czeka na odbiór makieta RWD-5 o rozpiętości 3,19 m. Więcej dla siebie już nie będę budował, tylko na zamówienie a mam ich kilka .
 7. W oczekiwaniu na lepszą pogodę do malowania RWD- 13 , wziąłem się za budowę Camela , jest to zestaw kupiony od kolegi Słowaka. Nie będę się rozpisywał , gdyż kolega Marek zamieścił już całą budowę tego modelu z tego zestawu. Budowę rozpocząłem trzy dni temu i tak to wygląda na dzień dzisiejszy.
 8. RWD 8 czeka na oblot. Nie siedziałem tylko wziąłem się za budowę , RWD-13 o którym już tu pisałem , model ten będzie można oglądać w Muzeum 303 im. ppłk pil. Jana Zumbacha w Napoleonie , zamieszczam kilka zdjęć z budowy modelu. Te zdjęcia były robione miesiąc temu , teraz model już prawie gotowy czeka na lepszą pogodę do malowanie. No i wczoraj wziąłem się za następny projekt , nie będę czekał bezczynnie na lepszą pogodę.
 9. SMUTNA WIADOMOŚĆ 28 marca 2019 roku otrzymaliśmy smutną wiadomość o śmierci naszego Kolegi Andrzeja WIELIŃSKIEGO. Andrzej był wspaniałym modelarzem, uczynnym kolegą, niezastąpionym konferansjerem prowadzącym organizowane przez nasz klub pokazy i zloty modelarskie. Odszedł wielki człowiek! Andrzeju, będzie nam Ciebie bardzo brakowało. Członkowie Sportowego Klubu Modelarskiego w Bobrownikach _____________ Pogrzeb Andrzeja WIELIŃSKIEGO odbędzie się we wtorek 2 kwietnia 2019 r. Pogrzeb rozpocznie się mszą św. w kościele pw. św. Jacka w Katowicach (skrzyżowanie ulicy Leśnej z Prusa), o godz. 13:00, a następnie odprowadzenie na cmentarz komunalny przy ul. Panewnickiej w Katowicach.
 10. Do napędu steru wysokości i kierunku wystarczą linki wędkarskie o przekroju 0,67 mm można kupić na allegro , po wpisaniu Coated Core 7 . Do naciągów płatów dałem linki ze stali nierdzewnej splot 7x7 1 mm , też kupione na allegro.
 11. Budowa modelu już ukończona i czeka do wiosny na oblot , model jest uzbrojony kompletny , tylko tankować i lecieć , waga gotowego do lotu 7,26 kg
 12. Te dwie fotki to są z naszego lotniska w Bobrownikach.
 13. Byłem 1 Września na otwarciu muzeum Dywizjonu 303 Zumbacha w Napoleonie , rozmawiałem z Jackiem Samjłowiczym na temat filmu , powiedział mi ze teraz będzie kręcony serial .
 14. Zapraszamy wszystkich modelarzy na VII Piknik Modelarski w Bobrownikach. W tym roku piknik odbędzie się 01 09 2018 r. od godziny 8.00 do zachodu słońca , jest to piknik jednodniowy , ale chętni do latania mogą zostać na niedziele. Na tym pikniku można latać wszystkimi modelami co kto ma. Od godziny 19.00 jest przewidziany grill i ognisko.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.