Jump to content

Henryk S.

Modelarz
 • Content Count

  945
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Henryk S. last won the day on September 13 2016

Henryk S. had the most liked content!

Community Reputation

92 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Sosnowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja moczę balsę denaturatem też śmierdzi ale bardzo ładnie się wygina , jeżeli ktoś nie lubi smrodu denaturatu to może moczyć spirytusem do picia balsę i gardło.
 2. Henryk S.

  DKD-1

  Wycięcia na zawiasy płaskie robię nożykiem służącym do robienia otworów , można go kupić w Modele Max pod nazwą - nożyk do zawiasów.
 3. Mecenasie Tablica już dawno wisi na płocie , tylko zakłady lotnicze w Sosnowcu , nie byłeś u mnie to jak mogłeś widzieć tą dużą piękną tablice.
 4. Jak w tytule poszukuje przedniego oszklenia kabinki do modelu Decathlon 100 cc o rozpiętości 3,5 m.
 5. Jak w tytule kupię oszklenie kabinki do decathlon 100 cc o rozpiętości 350 cm.
 6. Czwarta zbudowana na zamówienie PZL-P11c o rozpiętości 3,57m , no i kilka zdjęć jak ten model wygląda.
 7. W każdym modelu który budowałem robię wznios płatów o grubość profilu , kładąc model na plecach płaty dolegają do powierzchni , jeżeli budowałeś model i płaty masz mocowane na blachy do kadłuba , wystarczy tylko wydłużyć zastrzały. Zobacz na drugiej stronie budowy pierwszego modelu jest tam pokazane jak to robię.
 8. Buduję już czwartą P 11 , dwie 2,5m,jedna 3m którą latał Piotr Kaplon , teraz buduję o rozpiętości 3,57 , wszystkie moje modele pięknie latają jak trenerki górnopłaty , przeczytaj u mnie na stronie 14 tam gdzie jest przecięty centropłat , jaka może być przyczyna kiepskiego latania.
 9. Mam do sprzedania piękną makietę samolotu RWD 5-bis , model bardzo dokładnie zbudowany ze wszystkimi szczegółami . Skala modelu to 1: 3,2 o rozpiętości 319 cm . Mam bardzo dokładną dokumentację zdjęć , z Archiwum Dokumentacji Mechanicznej z Warszawy. Model sprzedaje z pełnym wyposażeniem , po włożeniu odbiornika i akumulatorów gotowy do lotu. cena 8500 zł
 10. Jak w temacie poszukuje planów SE-5a w skali 1:4 lub 1:3 , najlepiej plany wykonawcze do budowy modelu , lub z zestawu kit.
 11. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
 12. Znajomo gdyż była to Twoja wycinanka , rozpoczęta przez Ciebie. Będzie malowany dopiero w tą sobotę w lakierni Mazdy , gdyż w domu córka robi remont i mam garaż zajęty. Mieszkasz w Sosnowcu to zapraszam na odwiedziny .
 13. Budowa bardzo szybko posuwa się do przodu,ale to jest na razie sama konstrukcja,zabawy w drewnie pozostało już niewiele,ale potem wykończenie zajmie dużo czasu. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.