Jump to content

Henryk S.

Modelarz
 • Content Count

  945
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Henryk S. last won the day on September 13 2016

Henryk S. had the most liked content!

Community Reputation

92 Excellent

3 Followers

About Henryk S.

 • Birthday 03/28/1948

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Sosnowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam do sprzedania model ptaka , model gotowy do lotu po włożeniu odbiornika i akumulatora, rozpiętość modelu 1400mm Cena za model 300zł plus przesyłka . Więcej informacji pod nr. tel. 571 325 997
 2. Sprzedam bardzo ładną makietę Tiger Moth zbudowaną z zestawu Toni Clarka , rozpiętość 2700 mm długość 1850 mm. Model w pełni wyposażony , po włożeniu odbiornika gotowy do lotu , silnik ZG 38 z przekładnią 2,8:1. Dwa lipo Cokam 3200. Manadżer zasilania EMCOTEC Serwa HS 7985 wysokość , lotki , kierunek i gaz skrzela serwa HS 322. Więcej wiadomości pod nr.tel.571 325 997 Cena 8000 zł.
 3. Ja moczę balsę denaturatem też śmierdzi ale bardzo ładnie się wygina , jeżeli ktoś nie lubi smrodu denaturatu to może moczyć spirytusem do picia balsę i gardło.
 4. Henryk S.

  DKD-1

  Wycięcia na zawiasy płaskie robię nożykiem służącym do robienia otworów , można go kupić w Modele Max pod nazwą - nożyk do zawiasów.
 5. Mecenasie Tablica już dawno wisi na płocie , tylko zakłady lotnicze w Sosnowcu , nie byłeś u mnie to jak mogłeś widzieć tą dużą piękną tablice.
 6. Czwarta zbudowana na zamówienie PZL-P11c o rozpiętości 3,57m , no i kilka zdjęć jak ten model wygląda.
 7. W każdym modelu który budowałem robię wznios płatów o grubość profilu , kładąc model na plecach płaty dolegają do powierzchni , jeżeli budowałeś model i płaty masz mocowane na blachy do kadłuba , wystarczy tylko wydłużyć zastrzały. Zobacz na drugiej stronie budowy pierwszego modelu jest tam pokazane jak to robię.
 8. Buduję już czwartą P 11 , dwie 2,5m,jedna 3m którą latał Piotr Kaplon , teraz buduję o rozpiętości 3,57 , wszystkie moje modele pięknie latają jak trenerki górnopłaty , przeczytaj u mnie na stronie 14 tam gdzie jest przecięty centropłat , jaka może być przyczyna kiepskiego latania.
 9. Jak w temacie poszukuje planów SE-5a w skali 1:4 lub 1:3 , najlepiej plany wykonawcze do budowy modelu , lub z zestawu kit.
 10. Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
 11. Znajomo gdyż była to Twoja wycinanka , rozpoczęta przez Ciebie. Będzie malowany dopiero w tą sobotę w lakierni Mazdy , gdyż w domu córka robi remont i mam garaż zajęty. Mieszkasz w Sosnowcu to zapraszam na odwiedziny .
 12. Budowa bardzo szybko posuwa się do przodu,ale to jest na razie sama konstrukcja,zabawy w drewnie pozostało już niewiele,ale potem wykończenie zajmie dużo czasu. Tak to wygląda na dzień dzisiejszy.
 13. Tak Arku przewietrzyłem i to bardzo mocno,z porządnych makiet to poszło P_11c o rozpiętości 3 m RWD-6 rozpiętość 3,14m jeszcze czeka na odbiór makieta RWD-5 o rozpiętości 3,19 m. Więcej dla siebie już nie będę budował, tylko na zamówienie a mam ich kilka .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.