Jump to content

Henryk S.

Modelarz
 • Content Count

  945
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Henryk S. last won the day on September 13 2016

Henryk S. had the most liked content!

Community Reputation

92 Excellent

3 Followers

About Henryk S.

 • Birthday 03/28/1948

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Sosnowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam autopilota Hal 2100 używany 100% sprawny z dwoma sensorami , cena 120zł z przesyłką.
 2. Sprzedam autopilota Hal 2100 używany 100% sprawny z dwoma sensorami , cena 120zł z przesyłką.
 3. Sprzedam gażnik do silnika silnika Saito Fa220 Zeus , zębatkę z krzywkami do zaworów , cena 100 zł plus koszty przesyłki.
 4. Sprzedam gażnik do silnika silnika Saito Fa220 Zeus , zębatkę z krzywkami do zaworów , cena 100 zł plus koszty przesyłki.
 5. Do usunięcia
 6. Ja moczę balsę denaturatem też śmierdzi ale bardzo ładnie się wygina , jeżeli ktoś nie lubi smrodu denaturatu to może moczyć spirytusem do picia balsę i gardło.
 7. Henryk S.

  DKD-1

  Wycięcia na zawiasy płaskie robię nożykiem służącym do robienia otworów , można go kupić w Modele Max pod nazwą - nożyk do zawiasów.
 8. Mecenasie Tablica już dawno wisi na płocie , tylko zakłady lotnicze w Sosnowcu , nie byłeś u mnie to jak mogłeś widzieć tą dużą piękną tablice.
 9. Czwarta zbudowana na zamówienie PZL-P11c o rozpiętości 3,57m , no i kilka zdjęć jak ten model wygląda.
 10. W każdym modelu który budowałem robię wznios płatów o grubość profilu , kładąc model na plecach płaty dolegają do powierzchni , jeżeli budowałeś model i płaty masz mocowane na blachy do kadłuba , wystarczy tylko wydłużyć zastrzały. Zobacz na drugiej stronie budowy pierwszego modelu jest tam pokazane jak to robię.
 11. Buduję już czwartą P 11 , dwie 2,5m,jedna 3m którą latał Piotr Kaplon , teraz buduję o rozpiętości 3,57 , wszystkie moje modele pięknie latają jak trenerki górnopłaty , przeczytaj u mnie na stronie 14 tam gdzie jest przecięty centropłat , jaka może być przyczyna kiepskiego latania.
 12. Jak w temacie poszukuje planów SE-5a w skali 1:4 lub 1:3 , najlepiej plany wykonawcze do budowy modelu , lub z zestawu kit.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.