Jump to content

darod07

Modelarz
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

darod07 last won the day on May 31 2016

darod07 had the most liked content!

Community Reputation

20 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Rumia
 • Imię
  Darek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja bym jednak zostawił saito w P47, tym bardziej że widzę silniczek z kolektorem typu ring. Dźwięk takiego zestawu to w przenośni (odniosę się do wspomnianego przez Ciebie wilka i owcy) wycie wilka przy pełni księżyca, DLE to owca becząca na łące...
 2. Powinien dać radę. Na YT jest film z corsairem od hangar9 z tym silnikiem. Skoro tamten lata to Twój też powinien. Obydwa modele mają podobne parametry.
 3. Powinien dać radę. Na YT jest film z corsairem od hangar9 z tym silnikiem. Skoro tamten lata to Twój też powinien. Obydwa modele mają podobne parametry.
 4. Przemku, śledzę zagraniczne fora na temat benzynowych gwiazdowych Saito i czytałem jak parę osób docierało te silniki obracając je poszczególnymi cylindrami do dołu i nie było żadnych problemów. Ktoś nawet pytał przedstawiciela Saito czy można upside down i odpowiedź była że nie ma przeciwwskazań.
 5. Dwa ostatnie filmy to z głównej imprezy wodnosamolociarzy w Starym Dworze. Odbywa się ona co roku w pierwszy weekend po Bożym Ciele. Byłoby miło gdyby ktoś jeszcze z Trójmiasta i okolic pojawił się na tej imprezie. Oprócz konkursu makiet są jeszcze emocjonujące wyścigi wodnopłatów wszelakiej maści w dwóch kategoriach wagowych: do 2.5kg oraz powyżej. Zawsze panuje wspaniała atmosfera piknikowa, dużo zawodników przyjeżdża całymi rodzinami (ja również). Zapraszam serdecznie w imieniu organizatorów. Więcej informacji na stronie wodnosamoloty.com Co prawda jeszcze nie widzę tam wzmianki o tegorocznych zawodach ale zapewne wkrótce się pojawi.
 6. Bardzo bym chciał, szególnie że potem wyglądała jeszcze bardziej makietowo, z nowymi pływakami i paroma innymi szczegółami. Zdobyła również I miejsca w roku 2017 i 2018 na pływakach oraz II miejsce w makietach F4H-P na kołach Ale niestety na ostatnich zawodach makiet wodnosamolotów w Sokółce w 2018 zawiódł nowiutki odbiornik i straciłem całkowicie kontrolę nad modelem. Spadł gdzieś na bagna i dopiero po paru godzinach udało się go zlokalizować z drona: Za dużo było uszkodzeń żeby odbudowywać i nie ma już wilgi ....
 7. Znalazłem w sieci film z jeszcze większym stopniem ożywienia pilota....
 8. Taki zacny kabelek co się w spodniach nie mieści....tylko do ruszania głową? ?
 9. Widzę tylko głowę, a gdzie reszta???..... się drukuje czy inna technika?
 10. Aby pilotowi nie przyszły do głowy myśli i misje samobójcze został posadzony do samolotu jako dowódca 653 Grupy Lotniczej Marynarki Wojennej Japonii na lotniskowcu Zuikaku ? Wygląda na zmartwionego bo to Październik 1944 roku i uświadomił sobie że wojna jest przegrana.
 11. Właśnie ta opcja wydaje się aktualnie najlepsza bo najbliżej. Czy orientujesz się jak wygląda tam kwestia latania modelami? Jest jakaś odpłatność za skorzystanie z lotniska?
 12. darod07

  Evolution 10 ccm

  Mam 15kę evo do zbycia, jak masz chęć to pisz na priv a na pewno się dogadamy.
 13. Jakby ktoś chciał jeszcze posłuchać brzmienia Saito na wolnych obrotach:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.