Jump to content

kesto

Modelarz
 • Content Count

  1,878
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

kesto last won the day on November 5 2019

kesto had the most liked content!

Community Reputation

168 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Ełk
 • Imię
  Krzysztof

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tor faktycznie jest jeszcze na tym samym miejscu, tylko jakiś "geniusz" postawił tam bramki do kosza i z latania d...a.
 2. Ten chudziutki szczawik na ostatnim zdjęciu, drugi z lewej.? Na pozostałych zdjęciach znajdziesz już mnie sam.
 3. Też znalazłem kilka starych zdjęć z zawodów F2B w Ełku z początku lat 80-tych. Sylwek powinien siebie rozpoznać? Na pierwszym zdjęciu - przygotowania do wspólnego lotu 6-ciu modeli jednocześnie. Dzisiaj już chyba byśmy tego nie powtórzyli?
 4. kesto

  P -39 AIRACOBRA

  Lucjan, jak zwykle fajna robota. Próbowałeś kiedyś "postarzać" model robiąc przetarcia farby aż do metalu, czy tylko ograniczałeś się do brudzenia?
 5. Cześć Lucjan. Widzę, że model praktycznie gotowy. Ja swojego jeszcze nie zacząłem, ale kiedy to nastąpi, zgłoszę się do Ciebie po laminatowe elementy. ? Ładnie wygląda, a z opisów poprzedniego modelu wynika, że dobrze lata. Jak waga tym razem? Silnik też MVVS?
 6. Western River hmmm. Piękny model. Mój kolega robił go w połowie lat 80-tych z wykorzystaniem piłki włośnicowej. To dopiero było wyzwanie! Model został skończony!
 7. Pomału przymierzam się do klejenia skrzydeł.
 8. kesto

  Cessna 195 1:5

  Pływaki też mu zrobisz?
 9. kesto

  RWD 25

  Fajnie, że kolejny RWD wzniósł się w powietrze. Obserwowałem temat od początku i czekałem na relację z oblotu. Gratulacje.
 10. Trochę gimnastyki przy kompasie, ale efekt końcowy całkiem zadowalający (tak myślę)
 11. Aby zakończyć temat PZL-12, jeszcze dwa, tegoroczne osiągnięcia: I miejsce w makietach w Pucharze Centralnej Europy Modeli Wodnosamolotów (21-23.06.2019r.) I miejsce w Zawodach Latających Makiet Wodnosamolotów w klasie F4H-P Skarżysko-Kamienna (31.09.2019r.) Były to prawdopodobnie ostatnie loty tego modelu. Czas na następny projekt.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.