Jump to content

RobRoy

Modelarz
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

150 profile views
 1. "Mimo wszystko dalej tam kupuję, choć jest zdecydowanie gorzej i trudniej niż kilka lat temu(jeśli chodzi o sprzedawców naciągaczy" zipp ... a masz jakiś sposób na tych naciągaczy? Czy się kierujesz żeby ich ominąć?
 2. Dzięki za namiar - nie znałem tego adresu.
 3. Czy oprócz Pelikana ktoś robi modele Foxa w wielkości +- 2300 albo z innego tworzywa niż EPP?
 4. Przeglądałem już wiele...;-). Interesuje mnie ten właśnie model.
 5. Ponawiam pytanie kolegi - jak postępy w lataniu modelem. Czy wszystkie założenia się sprawdziły ? Szukam prostego modelu do nauki latania.
 6. Czy ktoś lata wersją Volantex 757 - 6 G2 1200 ? Zaczynam przygodę z modelarstwem RC i szukałem spokojnie latającego samolociku. Cena mnie skusiła. Jak to lata Jak ustawić?
 7. Dzięki. To konkretna odpowiedź. Zaczynam więc wszystko jest dla mnie ważne. Myślę ze SkyRC iMax B6AC z tym sobie poradzi.
 8. STORAGE - tzn podpinamy pakiet tak jak do ładowania, włączamy tryb STORAGE i zostawiamy to wszystko pod napięciem przez miesiąc , dwa aż do następnego korzystania z pakietu? Tak to rozumieć ?
 9. Witam. Mam pytanie - czy ktoś posiada jeszcze cracka do symulatora Phoenix - taki plik : phx Cracked By Pr0xyn3t & Klevin.rar Albo miejsce gdzie można jeszcze zdobyć. Byłbym zobowiązany...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.