Jump to content

GregKoval

Modelarz
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About GregKoval

 • Birthday 04/14/1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Ożarów Mazowiecki
 • Imię
  Grzegorz

Recent Profile Visitors

142 profile views
 1. A na jakim silniku będzie teraz? Buddypress zapewnia świetną integrację głównej z forum, ale to Wordpress więc trzeba się namęczyć z ustawieniami zabezpieczeń. Ale za to za darmo.
 2. Jest filament do drukarek 3d PVA, a tańszym kosztem można skorzystać z woreczków foliowych dla wędkarzy, które są też w rolkach. Załączam też film, nie ten co wcześniej widziałem, ale tu też są te informacje:
 3. W tym przypadku chyba ma dość spory zapas, więc ciśnienie powinno rozłożyć balon też w zakamarkach. Można jednak nadać balonowi kształt bardziej zbliżony do konturu niż w tym przypadku. W przypadku modeli drugowojennych to by się zprawdziło, pierwszowojenne są częściej kanciaste, więc tu jest problem. A jeśli chodzi o sprawę dopompowywania to chyba kwestia odpowiedniego wentyla? Pisałem też o wersji z silikonowym balonem, niestety nie mogę znaleźć tego filmiku. Chodzi o to aby zrobić taką rynienkę w kształcie konturu samolotu. Do niej wlewamy warstwę silikonu, przekładamy plastrem pva tak, żeby nie dotykał krawędzi rynienki o rynienki o jakiś 1mm i zalewamy drugą warstwą silikonu. Po zastygnięciu wpuszczamy do balonu, strzykawką z igłą, przez wentyl, ciepłą wodę i wypłukujemy PVA i mamy balon. trochę jednak jest roboty z taką formą-rynienką. Od razu mówię, że widziałem to tylko w teorii i nie dla projektów z samolotami, więc nie wiem jak to sprawdza się w praktyce.
 4. Jeśli chodzi o "pęcherz" to można go zrobić domowymi sposobami w różnych kształtach: Można też zrobić różnego kształtu "pęcherze" z silikonu, ale to już trochę bardziej skomplikowane (pracochłonne).
 5. Forum Aircombat znowu padło? Jest szansa na to, że kiedyś będzie działało sprawnie, czy powinniśmy o nim powoli zapominać?
 6. Witajcie Czy jest ktoś na forum, kto jeszcze wycinana plany laserem w balsie, albo ewentualnie zna kogoś, kto zrobi to w przystępnej cenie? Wszystko co znalazłem na forum jest już praktycznie nieaktualne.
 7. GregKoval

  www.aricombat.pl

  A może jakaś weryfikacja przy rejestracji, na przykład podać wynik działania matematycznego? U mnie na Word Press skutecznie blokowało to boty.
 8. GregKoval

  www.aricombat.pl

  Też się wtrącę, chociaż mój problem jest już rozwiązany, na stronie nie ma żadnego kontaktu do administracji dla osób, które nie są jeszcze zarejestrowane.
 9. Poprawione. Chyba rzeczywicie niedokładnie czytałem. Myślałem, że chodzi o datę urodzenia/ wiek, bo nigdzie nie mogę znaleźć rubryki, a pisze w regulaminie, że wymagane.
 10. Witam, czytałem regulamin. Coś przegapiłem?
 11. Witam wszystkich serdecznie. Grzegorz z Ożarowa Maz.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.