Jump to content

kkdarch

Modelarz
 • Content Count

  217
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kkdarch last won the day on August 27 2018

kkdarch had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About kkdarch

 • Birthday 04/20/1970

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Sangrodz
 • Zainteresowania
  Modelarstwo
 • Imię
  Dariusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panie chyba trza se narysować. Też szukałem i nic nie znalazłem. Możesz się pobawić i przekonwertować pdf na dxf.W sieci są konwertery online(działają). Potem już tylko w jakimś programie typu Corel nałożyć warstwę i obrysować.Poukladać na formatki i gotowe. Ja tak kiedyś zrobiłem Corsarza z instrukcji Top Flite i się udało. Obecnie rysuję F6F od Ziroliego.Trochę trzeba się naklikać ale się da. To co z PDFa to ploter nie widzi bo linie są nie połączone. W załączniku masz różnicę przed obrysowaniem i po Po.docx
 2. https://rc-team.pl/wlewy-zawory/60165-zawor-aluminiowy-z-odcieciem-20098048.html +serwo https://allegro.pl/oferta/przyrzad-do-infuzji-aparaty-do-kroplowek-is-10szt-5049942585 +serwo
 3. Gdzie te promocje ?Wardbirdy kosztowały tyle samo co teraz.Oczywiście poza P47.
 4. Według mnie to mocowanie jest ok. Na takie same śruby mocujesz klasycznie na widełki. Tłumik jak najbardziej solidny.Wyloty masz około rozstaw śrub mocowania do silnika x2.
 5. https://www.thingiverse.com/thing:1443136 Do druku.
 6. Zamień fajki miejscami i zobacz czy problem będzie na drugiej stronie.Jeśli się przeniesie to masz uwalony układ zapłonowy.Jeśli nie to problem masz ze sprężaniem.Wyczyść świece i osusz.Może jest problem z jedną świecą.Sprężyny muszą przewodzić prąd a zardzewiałe mogą izolować.
 7. Niestety ciągły brak czasu powoduje że nic nie robię przy modelu ale ze trzy miesiące temu udało mi się skończyć CNC 400mm x 900mm.Mogę teraz sobie wycinać w sklejce i balsie. Przydały by się te plany bo można by było coś poprawić.Może na jesieni coś ruszę.
 8. Gdy robisz krótkie ruchy śmigłem to słychać stukanie? W benzyniakach to normalne i nic się nie dzieje.Moje DL i DLE stukają ale pracują poprawnie od kilku lat.Nakręć film z tym luzem.
 9. Ja w moim DL50 miałem tuleję i wewnętrzne łożysko było bez uszczelniaczy a od piasty miało uszczelniacze.
 10. Zmniejsz do lądowania wychylenie steru wysokości lub przestaw Expo żeby nie był taki nerwowy i nie przeciągaj go tak mocno.
 11. Tylko statyczne.Bałbym się użyć śmigła drukowanego do lotów.Wytrzymałość zależy od tego jaką dasz grubość ścianki i wypełnienie.
 12. Na razie tylko wydrukowałem sobie śmigło makietowe i w przypływach czasu wolnego? rzeźbię kołpak.
 13. Za dużo się dzieje w pracy.Remont mieszkania córki pochłania mi cały wolny czas no i zostałem dziadkiem . Jeszcze trochę i pokończę prace to spróbuję się wziąć za robotę.
 14. To jest kołek rozprężny i musisz go wybić.jeśli jest z dwu stron zaklepany to zeszlifuj z jedne i z tej samej strony wybijaj.Przydałby się porządny wybijak takiej średnicy jak kołek.Nie próbuj rozwiercać bo te kołki są twarde.
 15. Tak wczoraj na szybko kilka zdjęć złożonego na sucho modelu. Wszystko po wyczyszczeniu pasuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.