Jump to content

Ryszard_I

Modelarz
 • Content Count

  272
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

About Ryszard_I

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Legnica
 • Imię
  Ryszard

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sławek, podaj adres do wysyłki pierścieni.

 2. Waga z wyświetlaczem OLED 1,3" oraz komunikacją po WiFi. Nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania ponieważ program do obsługi oraz kalibracji jest zawarty w pamięci płytki sterującej wagą. Wystarczy wybrać sieć WiFi "CG scale" i wpisać IP wyświetlane w trakcie uruchomiania na wyświetlaczu OLED (domyślnie 1.2.3.4). Za pomocą telefonu lub komputera można zmieniać parametry połączenia WiFi takie jak SSID, IP, hasła itp. Waga umożliwia zapisanie w swojej pamięci do 10 modeli (ich wagi i środka ciężkości ). Dla każdego z zapisanych modeli można nadać swoją nazwę. Po wybraniu z pamięci jednego z zapisanych modeli, na telefonie pod dużymi cyframi aktualnie mierzonego ciężaru i środka ciężkości wyświetlone będą mniejsze i wycieniowane wartości początkowe. Umożliwia to porównanie wagi i środka ciężkości po dokonanych zmianach wyważenia w danym modelu. Wszystkie wartości niezbędne do kalibracji wagi wpisuje się z poziomu telefonu lub komputera po WiFi. Waga posiada również funkcję autokalibracji. Zasilanie wagi z powerbanku który jest w zestawie z wagą. Maksymalna szerokość kadłuba do 100mm. Odległość od dolnej powierzchni podpory do stopki podskrzydłowej 100mm. Przedni tensometr 2kg, tylny 3kg a więc waga modelu około 4kg. Podpory mogę wydrukować typowe dla modeli F3J, F5J lub szersze, do 150mm szerokości kadłuba. Cena wagi 350zł + koszt wysyłki. Szczegóły podam na priv. Telefon oraz stalowe ciężarki widoczne na zdjęciu nie stanowią przedmiotów sprzedaży.
 3. Jeżeli satysfakcjonują Cię elementy drukowane FDM to mogę poratować.
 4. Sprawdziłem i jest tak. Stoper uruchamia się przy 1202mikrosek. Przy sygnale PWM o czasie trwania do 1201mikrosek. stoper nieaktywny i silnik można włączać dowolną ilość razy. W czasie zabawy zaobserwowałem dziwną rzecz a mianowicie jeżeli sygnał 1000mikrosek. podam ze źródła sygnału do licznika to licznik wskazuje 1000mikrosek. Natomiast sygnał 1000mikrosek. podany przez Altisa do licznika to licznik wskazuje 998 mikrosek. Te dwie mikrosekundy brakuje w całym zakresie tj. od1000 do 2000mikrosek. Jeszcze jedna informacja. Po 30s wystawia sygnał 1000 mikrosek. Zapomniałem dodać - Altis V4+, FW5.7
 5. Jutro sprawdzę jak mój altis się zachowuje. Mam fungiel nówkę nie śmiganą.
 6. Być może 1200mikrosekund w Graupnerze trwa krócej niż 1150mikrosekund w Futabie ?.
 7. Mam na zbyciu takie odbiorniki oraz inny "szpej" Jeti.

  20210107_183414.jpg

  1. Show previous comments  26 more
  2. HELIKOPTER

   HELIKOPTER

   Ryszard, FPV odpuściłem jakieś 2 lata temu. Sprzedałem podobny zestaw jak zaproponowany przez Ciebie tylko bez anteny śledzącej. Także dzięki. Power box Sensor mam - co prawda ostatni ,ale mam jeszcze Dualskiego Duo.

   Pozdrawiam. Andrzej.?

  3. Ryszard_I

   Ryszard_I

   Killswitch Ci się nie podoba ? ???

  4. HELIKOPTER

   HELIKOPTER

   Interesuje bardzo, ale mam jeszcze  2szt. prostszych Rexel.

   Pozdrawiam. Andrzej.?

 8. Emsi-tech. Wykonany na Arduino Nano. Wraz ze sterownikiem otrzymujesz plik wsadowy dzięki czemu możesz robić własne modyfikacje. Dostępny jako kit lub gotowiec w obudowie KRADEX Z110.
 9. Nawinąłem 4 zwoje linką 35mm kwadrat. Oryginalną izolację z linki usunąłem i zastąpiłem ją koszulką termo aby weszło jak najwięcej zwoi. Po nawinięciu uzwojenie zalałem żywicą z mikrobalonem aby zabezpieczyć zwoje przed przetarciem cienkiej izolacji ponieważ w czasie przepływu prądu zwoje przemieszczają się.
 10. Trafo z mikrofali z nowym uzwojeniem wtórnym + sterownik z alledrogo. Uchwyt drukowany z wbudowanym mikro wyłącznikiem który działa po dociśnięciu elektrod do zgrzewanej blaszki.
 11. No tak, faktycznie, mało kto potrzebuje ładowarki która ładuje prądem 30A. No chyba, że ładuje równolegle.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.