Jump to content

Konrad_P

Moderatorzy Forum
 • Content Count

  5,132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Konrad_P last won the day on August 23

Konrad_P had the most liked content!

Community Reputation

417 Excellent

2 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Imię
  Konrad

Recent Profile Visitors

2,473 profile views
 1. A temperatura od ścian nie odgrywa roli. Jak czytałem forum to ludzie zwracali na tu uwagę zwłaszcza w jesieni i zimie. Ogólnie zdjęcie z nowym montażem wygląda imponująco. Te pierwsze co pokazałeś to to ewidentne "jajka" Kurcze szykuje się do zakupu w przyszłym roku ale ilość problemów jakie opisujesz trochę, no dobra bardzo, mnie przeraża.
 2. Bo tak jest jak się coś komuś zleca za nie małe pieniądze i koniec końców wychodzi na to, że samemu trzeba wszystko zrobić. A że zdarza mi się czasami zapomnieć, że już nie mam 35-40 lat, więc się skatowałem prawie do utraty przytomności. Dwa dni miałem gorączkę, ale wychodzi na to, że to jednak nie COVID mnie dopadł tylko głupota lub jak mawia moja żona skrajna głupota. Co do kwarantanny to jestem przez nieodpowiedzialnego kolegę który miał COVIDa i przyszedł do pracy. Dopiero 5 dni po naszym spotkaniu dowiedziałem się, że to jednak nie przeziębienia a ma potwierdzonego COVIDa. Sam sobie zrobiłem kwarantannę żeby w razie czego nie zarażać innych. Sanepid ani nikt inny nie dzwonił do mnie, zresztą nie wiem czy ten kolega w ogóle powiedział, że miał ze mną styczność.
 3. No to fajnie sobie polataliście. Zazdroszczę. Ja niestety leżę połamany, albo przez COVIDa, albo GŁUPOTĘ. Jutro się okaże która wersja mnie zaatakowała. Oby to drugie bo od tego się nie umiera, ponoć. Tak czy siak jestem na kwarantannie jeszcze co najmniej tydzień.
 4. Krzychu ja mówię, że te Hiteci to szajs który powinno się omijać z daleka. Model za kilkanaście ładnych stówek a kolega próbuje wsadzić do modelu jedno z większych badziewi na rynku. Straszne. KST to już średnia półka dająca jakieś tam gwarancje, że będzie OK. PS No chyba że D85MG to nie Hitec
 5. Świetna fotka, gratuluje. Szkoda że nie w kolorze bo podejżewam, że w kolorze mogła by jeszcze bardziej spektakularna. Czyżbyś sprzęt zostawił na noc na dworze?
 6. Różnica w cenie między KST a tym Hiteciem nieduża w związku z tym dałbym wszystkie serwa w modelu KST. Raz ten Hitec ma słabe opinie dwa różnica w wadze spora przy dwóch lub trzech to prawie 50g. Dal takiego modelu to już może być sporo a po trzecie będziesz miał jeden standard serw w modelu co nie jest bez znaczenia - jakby co.
 7. Witaj na forum. Mam nadzieję że pochwalisz się swoimi konstrukcjami.
 8. Masz pełne prawa do tworzenia nowych wątków. Znajdź już istniejący wątek i tam zadaj pytanie ponieważ powitalnia nie służy do tego. Wątków o Pionierze było sporo.
 9. A co to za zawody i gdzie. Nic mi to nie mówi.
 10. Tak myślałem, samemu trochę mi się nie chce. Trudno może się jeszcze trafi pogoda w weekend.
 11. Kurde znów weekend a ja nie mogę. Chłopaki a może w piątek po południu.
 12. No to fajnie że jesteś we Wrocku. Ja teraz w ten weekend mam swoje zawody służbowe więc raczej nie dam rady, ale po 15 listopada już jest po sezonie więc wszystkie weekendy, jeśli żona czegoś nie wymyśli, mam już wolne.
 13. Dobre po lekkich. Kadłub w 3 częściach, skrzydło złamane i centropłat. Damian świetna robota jestem pod ogromnym wrażeniem. No to teraz strach się bać jak staniemy w zawody. Jak będziesz we Wrocku a pogoda będzie sprzyjać to się musimy umówić w Mirosławicach bo teraz tam latamy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.