Jump to content

Konrad_P

Moderatorzy Forum
 • Content Count

  4,839
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Konrad_P last won the day on May 9

Konrad_P had the most liked content!

Community Reputation

385 Excellent

2 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Imię
  Konrad

Recent Profile Visitors

1,906 profile views
 1. Dokładnie jak mówi Rafał, kurde zainwestowałaś w dobre wyposażenie i pożałowałeś kilku euro na łopatki. Z RF-ami też trzeba byłoby pewnie ciut dopasować kołpak ale byłoby dużo lepiej.
 2. To w sobotę na pewno będą zawody. Jutro wieczorem podam wszystkie szczegóły. Przyjezdni jeśli nie wiedzą jak trafić proszę o PW wyślę pinezkę.
 3. Milo Cię powitać. Kobiet u nas jak na lekarstwo. A czego oczekujesz po naszej społeczności?
 4. Dokładnie wiadomy tylko tyle że na tą chwilę nic nie wiadomo. Tak jak napisałem we środę wieczór i we czwartek wieczór będzie decyzja. Czy w ogóle, czy 1 czy 2 dniowe.
 5. "Niechcem ale muszem" trochę naśmiecić w wątku. Osobiście jestem zachwycony tym modelem. Model zarówno statycznie jak i na wodzie prezentuje się obłędnie. Wielkie gratulacje. Klasa światowa. Jestem absolutnym laikiem w tej dziedzinie i proszę o wyrozumiałość, ale mam kilka bardzo laickich pytań. Czy takie kołysanie poprzeczne które na filmie widziałem kilka razy to jest efekt wyważenia czy raczej jeszcze nie odpowiedniego wyważenia czy tego typu kołysanie "dorosłe" jednostki też miały. Drugie to włączenie wstecznego biegu, tu zauważyłem bardzo mocno spienioną wodę. To tak ma być czy też do regulacji. Ogólnie model nawet na falach szedł jak marzenie. Naprawdę rewelacja.
 6. Żeby latać w 10m/s to trzeba mieć przede wszystkim czym. Gazety to nawet na linie startu nie doniesiesz bo w drodze się może połamać.
 7. Wojtek wiem dobrze, że Ty i Tomek to i przy 10m/s będziecie latać i co najważniejsze będziecie dawali radę. Problem w tym, że to są zawody tak na dobrą sprawę o nic, no może o flaszkę i szkoda byłoby potłuc model w tak silnym a co najgorsze porywistym wietrze. Będą zawodnicy z jednym modelem więc byłaby wielka szkoda gdyby się coś stało. Ja w zeszłym roku odebrałem lekcję latania przy 8m/s i silnych porywach i mimo, że nie rozwaliłem modelu (w przeciwieństwie do innych) to nie zaliczam tych zawodów do przyjemnych, choć z perspektywy czasu uważam, że te zawody były mega pouczające. Trzeba było latać więc lataliśmy, no ale lataniem ciężko to było nazwać, bo wszyscy tylko wisieli. Myślę, że te 5m/s to jest takie optimum i nawet jak ktoś nie ma ciężkiego modelu to da radę. Modele o wadze do 1500g powinny dać sobie w takim wietrze spokojnie radę. Jak by co to wezmę zestaw kluczy warsztatowych.
 8. Tak to prawda ale we środę będzie już wiadomo o sobocie. Być może przy złych rokowaniach na niedzielę zrobimy tylko jednodniowe.
 9. Zawodnicy zapisani na zawody 30 i 31 maja. Bardzo proszę o śledzenie prognozy pogody na meteo.pl. Na podstawie tego portalu będę podejmował decyzję. Niestety na tą chwilę są dość niepokojące prognozy, tyle że na 6 dni przed zawodami to wróżenie z fusów. Cóz pogoda jest dynamiczna wszystko jest możliwe. Aby zawody się miały odbyć to wiatr powinien być <=5m/s oraz musi nie padać. Ostateczną decyzję podejmę we środę wieczorem jak już będzie znana pogoda w przybliżeniu na weekend.
 10. Jeszcze tu popatrz: http://www.nastik.pl/beta-1400-p-6809.html
 11. Nikt na tak postawione pytanie Ci nie odpowie. Dlaczego, ano dla tego, że na forum brak wróżek i jasnowidzów. Pokaż co masz, opisz jak masz to zamontowane, nakręć film z działania. Wówczas ktoś Ci na pewno pomoże.
 12. Też się tak zastanawiam i coraz częściej dochodzę do wniosku że chyba jednak nie. Nie mniej walczę jak tylko mogę.
 13. No Wojtek świetne latanie. Pierwsze poważniejsze nowym modelem i już 50 metrów. Wielki szacun. Masz chłopie zajebiste czucie powietrza. Mi coś takiego zajęło 3 lata. Fajny ten Magic co?
 14. Niech Czarek lepiej w totka zagra bo przy takim szczęściu wróżę dużą wygraną. PS Czarek sorry nie chciałem śmiecić, to wszystko Jarka wina
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.