Jump to content

Konrad_P

Moderatorzy Forum
 • Content Count

  5,589
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Konrad_P last won the day on March 10

Konrad_P had the most liked content!

Community Reputation

508 Excellent

2 Followers

About Konrad_P

 • Birthday 01/20/1962

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Imię
  Konrad

Recent Profile Visitors

3,143 profile views
 1. Konrad_P

  XT...

  Co to za różnica jaki masz pakiet 5000 czy 1000 czy 3s czy 10s. Wszystko zależy ile A będziesz ciągnął z pakietu. Jak 1A to XT30 wystarczy. A temat faktycznie popraw bo jest tak jak Przemek powiedział do dup*.
 2. Panowie namawiam na porzucenie tego aspektu waszej dyskusji. Prosiłbym o skupieniu się na istocie tego wątku.
 3. Jest taka zasada: Pakiet o pojemności 100mAh ładujemy prądem 0,1A Pakiet o pojemności 1000mAh ładujemy prądem 1A Pakiet o pojemności 2000mAh ładujemy prądem 2A Pakiet o pojemności 3000mAh ładujemy prądem 3A Pakiet o pojemności 5000mAh ładujemy prądem 5A Pakiet o pojemności 10000mAh ładujemy prądem 10A
 4. To cię trochę usprawiedliwia. Trafiłeś w sedno. Właśnie dla tego takich tematów nie powinno się płodzić, ponieważ tak jak piszesz od słowa do słowa i znów będzie burza w szklance wody. Takich tematów jak ten było już dziesiątki jak nie setki i praktycznie każdy kończył się mniejszą lub większa awanturą. Niestety każda awantura bardzo źle wpływa na kondycję tego forum. Sporo osób przeszło do podziemia właśnie dla tego, że miało już dość pyskówek, pouczania w swoich wątkach. I o zgrozo odbywało się to również w wątkach merytorycznych. Mamy teraz właśnie pokłosie tamtych czasów. Relacje z budowy modeli pojawiają się jak na lekarstwo gdzie 5-8 lat temu prawie co tydzień ktoś coś pokazywał. Powoli zaczynają niektórzy wracać (na szczęście) i między innymi dla tego trzeba nam trochę spokoju, przede wszystkim w HP, aby znów ludzie nie przeszli do podziemia. Ja staram się (na ile mi czasu styka) pilnować merytorycznych tematów i eliminować wszystkie trolle czy hejterów. Do tego dokłada się jaszcze specyficzna nie spotykana wcześniej sytuacja w jakiej nam przyszło obecnie żyć, która męczy chyba wszystkich. Rozumiejąc to, to mimo wszystko nie mogę tolerować niewłaściwych zachowani (które widzę). Jak już się tak wynurzam to mogę wszystkim obiecać, że w wątkach merytorycznych nie dopuszczę do trollowania, hejtu, czy nawet bzdurnych nic nie wnoszących a zaciemniających relację komentarzy oczywiście w uzgodnieniu z autorem wątku. Jak coś przegapię lub braknie czasu a autorowi wątku nie będzie pasować napisany post to proszę zgłaszać. Naprawdę to działa i takie posty będą prawdopodobnie usuwane. I właśnie dla tego aby już na samym początku uciąć temat i nie dopuścić aby od słowa do słowa wywiązała się jak zwykle przepychanka która być może znów doprowadziłaby do awantury wolałem szybko i stanowczo uciąć sprawę. Trochę się nie udało ale .....
 5. Nie bądź taki radykalny. Przy każdej rozmowie trzeba myśleć i przewidywać jak nasze słowa zostaną odebrane. Ja osobiście jestem gruboskórny i łatwo się nie obrażam a jeśli nawet ktoś mnie wkurzy czy obrazi to bardzo szybko zapominam i najczęściej po 30 minutach nie pamiętam o co szło. Trochę padło na ciebie i pociągnąłem ten problem żeby inni czytając mieli na uwadze, zresztą łącznie z tobą, że słowa jakie wypowiadamy mogą, obrażać czy dyskredytować drugą osobę. Być może w twoim towarzystwie powiedzenie do kogoś "... bo jaśnie pan uzna to za ..." jest normą, ale wyobraź sobie, że w tym kontekście była to bardzo zła wypowiedź która obrażała i dyskredytowała. Tak nie wolno do nikogo się zwracać. Możesz tak w realu face to face do kogoś powiedzieć, naj wyżej w pysk dostaniesz, ale tu na forum jest niedopuszczalna taka odzywka. I na koniec. Jest takie jedno magiczne słowo które warto od czasu do czasu stosować jeśli się nawet przez przypadek, niechcąco lub przez zapomnienie kogoś dotknęło, obrazi czy coś tam innego. Robi robotę to słowo. PS Wiem że teraz stosowanie tego słowa to objaw słabości ale ja jestem starej daty i stosuje je w tedy gdy zawiniłem.
 6. I to znów kolejna twoja wypowiedź potwierdzająca to co wyżej napisałem. Nie potrafisz dyskutować, nie rozumiesz albo po prostu nie chcesz rozumieć albo nawet robisz to specjalnie i prawie każda twoja wypowiedź obraża. Ja ani razu nie zakpiłem z ciebie ani nikogo innego a jeśli już z kogoś kpiłem to tylko z siebie samego a to mi akurat wolno.
 7. Marek od tamtego czasu schudłem i co najważniejsze wyprzystojniałem. A nie tak dawno dostałem lekcję hmm. no można by to nawet nazwać tańca na rurze więc mogę śmiało powiedzieć, że jakąś tam praktykę już mam więc mógłbyś się zdziwić..
 8. Zgadza się, sorry za taki błąd.
 9. To że jest to HP myślisz, że zwalnia Cię ze wszystkiego i możesz tu wypisywać co chcesz i obrażać kogo chcesz, bo to twoja wypowiedź sugeruje, to jesteś w absolutnym błędzie. Widzę, że nadal nie dociera do ciebie to co napisałeś wyżej. Ręce opadają. A tu to się akurat zgadzam w całej rozciągłości. W związku z tym zapraszam wszystkich do Wrocka - knajpa "Podkowa", środa godzina 20.00 będą tańczył na rurze aby zadbać żeby forumowiczów nie było nudno. Wstęp tylko za okazaniem nicu z forum, osoby towarzyszące 100PLN od łebka. A no i każdy musi być zaszczepiony coby nie dokładać do pandemii. Będę osobiście sprawdzał. EDIT Poprawiony błąd ort.
 10. No właśnie problem z Tobą jest taki, że nawet nie widzisz, że ubliżasz i obrażasz osoby i właśnie dla tego, że tego nie widzisz nie powinieneś pisać takich tematów. Jeszcze raz bardzo zachęcam do zakładania i pisania wątków lub wątkach czysto modelarskich.
 11. Już za sam ten wpis powinieneś dostać bana na pisanie. Nie potrafisz pisać nie obrażając dla tego uważam że ten temat to prowokacja i pole do konfliktu.
 12. Tak bezsensowny temat ponieważ to kolejny temat który prowokuje do kłótni i sporów, zwolenników tego, że kiedyś było lepiej niż teraz ze zwolennikami tego że dziś jest o wiele lepiej niż było kiedyś. Jak znam realia tego forum to za kilka dni będę zmuszony znów zamknąć ten wątek. PS Może jakiś temat modelarski?
 13. Kolejny bezsensowny moim zdaniem temat. Kiedyś było kiedyś, teraz jest teraz i chwała za to, że mamy radary pogodowe i strony na których można sprawdzić pogodę. Ani trochę nie tęsknię za tym co było a swoje zainteresowania wole lokować w to co mnie interesuje a nie we wróżenie z fusów i przewidywanie pogody.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.