Jump to content

Konrad_P

Moderatorzy Forum
 • Content Count

  4,214
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Konrad_P last won the day on November 16 2019

Konrad_P had the most liked content!

Community Reputation

328 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Imię
  Konrad

Recent Profile Visitors

1,300 profile views
 1. Nie no fotki ekstra, bardzo klimatyczne nie ukrywam że troche zazdroszczę. Ale jak mam być szczery to ten śnieg niech se będzie tam gdzie fotki tu w mieście go nie potrzebujemy. Janek sorry za OT jak by co to mów to posprząta się.
 2. Rafał te fotki to z przed 15 lat chyba. Śniegu już od chyba 5 lat na oczy nie widziałem.
 3. Marek patrząc na obecne fotki Toxica oraz na te które pokazałeś po zakupie to szczerze powiem, pojęcia nie mam jak kurna to polepiłeś, że praktycznie śladu nie ma. Ja jestem autentycznie zachwycony. Masz chłopie zajeb... no tego dar w rękach. Gratuluje.
 4. No przecież kurde żartowałem. No ale jak zrobił to wielkie dzięki. Sie będę przyglądał.
 5. Gdyby my byli tylko we dwa to tak. Sie kurde zaczęli więc gdzie ta lista
 6. A czy możesz dorobić jeszcze listę zarejestrowanych uczestników. Fajnie popatrzeć przed zawodami z kim się będzie latało.
 7. Przestań już marudzić i robić z siebie nie wiadomo kogo. Jak ktoś nie chce z tobą się kolegować czy ci rękę podawać to jego sprawa a nie Twoja. Było już wiele razy pisane, że nie, a ty w kółko Macieja tą samą śpiewkę odstawiasz. Zapomnij, było minęło i żyj dalej a przy okazji daj żyć innym.
 8. A już tak bardziej poważnie to żaden wyczynowy sportowiec nie jest w stanie utrzymać formy na światowym poziomie przez dłuższy czas. Musi przyjść taki moment gdy wyniki będą gorsze. Tylko najwybitniejszym sportowcom udaje się przezwyciężyć kryzys i znów wrócić na szczyt. Kamil już to zrobił i teraz trzeba po prostu dać mu spokój aby w swoim tempie wrócił do czołówki, zresztą czy on spadł z tej czołówki, bo moim zdaniem nie, a że nie wygrywa hmmm.. bo Dawid jest teraz po prostu lepszy.
 9. Konrad_P

  Wracam.

  Witaj, dobrze Cię widzieć na forum. Miejmy nadzieję że całe zło już za Tobą i teraz już będzie lepiej.
 10. No w końcu ukazał się kalendarz ET na rok 2020 więc można pomyśleć o nadchodzącym sezonie i o rezerwacji miejsc noclegowych. W tym roku myślimy razem z Tomkiem o wzięciu udziału w następujących zawodach F5J w kraju i za granicą. W większości już rezerwacji noclegów dokonałem. Cóż jedni pewnie powiedzą że bardzo wcześnie, ale dla mnie to i tak bardzo długo czekałem. W zeszłym roku już w listopadzie sprawa noclegowa była załatwiona. Wszystkie noclegi mogę bezpłatnie odwołać więc nie ma żadnych obaw gdyby się okazało, że nie mogę z jakiegoś powodu jechać. Rozważam w tym roku udział w następujących zawodach: Szeged HUN. ET. 04/04/2020 - jeszcze rozważamy wszystkie za i przeciw Zielona Góra PP 18/04/2020 - wstępnie zarezerwowany. Łososina PL ET 09/05/2020 - zarezerwowany Tekovsky Hradek SK ET. 16/05/2020 - zarezerwowany Oberpullendorf AU ET 30/05/2020 - jeszcze rozważamy wszystkie za i przeciw Polička. CZ ET. 13/06/2020 - zarezerwowany Kravi Hora CZ ET 27/06/2020 - zarezerwowany Holič SK ET 04/07/2020 - tu jeszcze nie ale wyślę maila Szeged HUN. 21/08/2020 - zarezerwowany Szczecin PL ET. 05/09/2020 - jeszcze nie EDIT Dodam że niektóre noclegi to 5 min od lotniska w bardzo atrakcyjnych cenach |(ale tylko niektóre).
 11. Ad1. NIE Ad2. Odpowiedni na pewno Ad3. Najczęściej neutrum Ad4. NIE Ad5. Nie mam pojęcia.
 12. Jest na pierwszej głównej stronie Forum. Prosze kliknąć sobie w logo forum na samej górze i wyświetli się gówna strona tam znajdziesz regulamin.
 13. Bardzo proszę zapoznać się dokładnie z regulaminem forum.
 14. Dawid już pisałem w zeszłym roku po Twoim Mistrzostwie ale jeszcze raz to dziś powtórzę. PISZESZ HISTORIĘ, piszesz zarówno swoją jaki Polskiego Sportu. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę jak wielki wpływ masz na ludzi swoją postawą. Pisze ludzi bo i młodzi są zauroczeni jak i takie staruszki jak ja. Nie wiem ile prawdy w tym co piszą dziennikarze, bo z nimi nigdy nic nie wiadomo czy wyssali to z palca czy wzięli z sufitu, ale właśnie Twoja historia dochodzenia do takiego mistrzostwa i do tak wspaniałych osiągnięć jest zajebiście inspirująca. Właśnie Twoja postawa dobitnie pokazuje, że do celu trzeba dążyć i się nie poddawać, że prędzej czy później ale przyjdą wyniki tylko trzeba być tak jak Ty konsekwentnym i wytrwałym. Dziś słyszałem jak młodziutki jegomość (10-12lat) stwierdził, że jeszcze dziś mu nie wychodzi, ale on też kiedyś będzie wielki, czy jakoś tak. Nie wiem czy się naoglądał wczoraj skoków ale tak to mi właśnie wyglądało. Życzę Ci abyś tą swoją, jaki i naszego sportu, piękną historię nadal pisał jak najdłużej. Powodzenia w następnych zawodach.
 15. Nie ma POMÓGŁ ale jest zielona strzałka.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.