Jump to content

Konrad_P

Moderatorzy Forum
 • Content Count

  4,373
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Konrad_P last won the day on January 25

Konrad_P had the most liked content!

Community Reputation

342 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Imię
  Konrad

Recent Profile Visitors

1,475 profile views
 1. No przecież w podanym linku jest oferta na rok 2020 cytat z OW "od 01-03-2020 do końca okresu ubezpieczenia polisy głównej, czyli do dnia 28-02-2021".
 2. A co to u was za latanie 7 lotów i raptem 4 minuty latania.
 3. Dentystyczny nie pęka. Robiłem formę wielką do kabiny w Minimoa 3,6m więc była naprawdę ogromna w porównaniu z tymi powyżej i nic kompletnie nie popękała.
 4. Wszystko wina Jurka. Od 5 lat mędził i mędzi tu na forum o tym F3F i teraz masz tego skutek. Zamiast w 5-6 sobie fajną imprezkę po zrobić to teraz sale jak na wesela musisz zarezerwować.
 5. Jeden z nich http://www.nastik.pl/hobbywing-flyfun-p-7764.html http://www.nastik.pl/hobbywing-skywalker-p-7404.html http://www.nastik.pl/ray-g2-r30b-30a-bec-p-7883.html Ten drugi ma 3A BEC reszta 2A co dla 4-6 serw może być ciut mało. lepiej byłoby dać dodatkowy zewnętrzny BEC który będzie miał 4-5A. Ciężko dobrać coś ponieważ nie wiem ile tam jest miejsca. Pierwszy regulator jest najlżejszy i jeśli ograniczysz się do 3 serw to powinien dać radę.
 6. Taniej chyba nie znajdziesz. http://www.nastik.pl/g2-ray-c2836850-p-6322.html Kołpak to zdecydowanie http://www.nastik.pl/kolpak-turbo-363178-p-4240.html A łopatki są idealne tyle że do proponowanego silnik ciut mniejsze czyli 11x5 http://www.nastik.pl/aeronaut-carbon-11x5-p-7817.html No i o regulatorze bym zapomniał http://www.nastik.pl/aeronaut-carbon-11x5-p-7817.html Tylko pamiętaj jest to low cost a zaproponowane przez producenta podzespoły są bardzo dobrej jakości czytaj niezawodności.
 7. Jarek mi przede wszystkim chodziło o to narozrabianie. Dobry dowcip napisał Twój imiennik czyli autor wątku to raz, dwa że ja znam w zasadzie ten samolot tylko pod nazwą ME 109 no ale do fanów się nie zaliczam więc proszę mi darować, a po trzecie to co i Kamil zauważył też mnie zwaliło z nóg. Pierwszy raz słyszę czytaj widzę że miały usterzenie typu "V". To dla mnie osobiście jest rewelacją. PS.Teraz już chyba rozumiem dlaczego modelarze niemieccy przede wszystkim chcą, preferują szybowce właśnie z takim usterzeniem. Oczywiście żart.
 8. Konrad_P

  Nike EVO

  I to jest moim zdaniem najlepsza decyzja. Model fajny i dobrze lata a blisko (no może nie aż tak)masz doświadczonych chłopaków którzy zawsze podpowiedzą coś przy ustawieniach modelu.
 9. Konrad_P

  Nike EVO

  @Kicior nie słuchaj tego gościa powyżej, ponieważ opowiada historie z przed 20 lat. Wiesław (X-Model, Mawia) już 3x zdążył w tym czasie zmienić i technologię i materiały z których buduje swoje modele. Obecnie jakość wytwarzanych modeli jest na europejskim poziomie, praktycznie 100% swojej produkcji wysyła do europy zachodniej. Szkoda wielka że WisModel już nie produkuje Relaxa ponieważ był swego czasu jednym z najlepszych rekreacyjnych modeli i do szybkiego latania i powożenia się po niebie. @maruta82 Mariusz zapomniałem Ci odpowiedzieć. Musisz zadzwonić do nich i zapytać czy mają kadłub elektro. Jeśli nie to jeszcze popatrz na modele od Blejzyka np. ten http://www.blejzyk.pl/PL/model-umi.html Tu chyba będzie łatwo zamontować napęd, wystarczy dociąć dziub do odpowiedniej średnicy. Ten będzie latał w termice. Jeśli do szybszych lotów to SPIN. Mi osobiście podoba się TOM. Jak widać występuje w dwóch wersjach rozpiętości skrzydeł i są akurat takie jakich szukałeś. Tyle że tu trochę roboty jest przy tych modelach. Trzeba sobie wszystko samemu zrobić.
 10. Konrad_P

  Nike EVO

  A ja bardzo polecam modele z X-models. Są naprawdę robione na wysokim poziomie i świetnie latają. Jest spory wybór co do rozmiaru i ceny i na pewno coś dobierzesz a ceny są jeszcze rozsądne. Jak cię stać na 1100E + wyposażenie to pewnie, że Toxic jest fajnym modelem. Ale też polecam modele fornirowe za dużo mniejsze pieniądze i nimi też szybko polatasz.
 11. Zostaw bagnet ten co jest. Tak jak Marcin mówił po włożeniu węglowego możesz mieć problemy z wyważeniem i będziesz musiał dokładać ołowiu. poza tym ja mam złe doświadczenia z bagnetem węglowym z pręta węglowego.
 12. Robert serwa do takiego modelu to maks 2kg wystarczy na wysokość a na kierunek może być nawet 1,5kg. Zdecydowanie proponowałbym wyciąć mu lotki. Od razu będzie bardziej zwrotny i przyjemniejszy w pilotażu. Jak zerwiesz folie to zobaczysz co i jak ale moim zdaniem nie powinno być wycięcie lotek takie trudne. Problem tylko z doprowadzeniem kabelków no ale zobaczysz jak pozbędziesz się folii. Silnik hmm... przed momentem rozmawiałem właśnie z Marcinem na temat silnika do jego modelu i on wynalazł coś takiego. https://www.topmodelcz.cz/index.php?&desktop_back=eshop&action_back=&id_back=0&desktop=eshop&action=zbozi_detail&id=162452 Tani nie jest ale do Twojego modelu będzie idealny. Ale jeśli ma być low cost to ten będzie równie dobry tyle że trochę cięższy http://www.nastik.pl/g2-ray-c35421000-p-6332.html
 13. Zawsze warto. Jeśli model nie ma uszkodzeń na dźwigarach lub na kadłubie to odświeżenie i dopracowanie szczegółów da modelowi nowe życie. Model do takiego rekreacyjnego fajnego latania przy nodze.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.