Jump to content

Konrad_P

Moderatorzy Forum
 • Content Count

  5,361
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Konrad_P last won the day on August 23 2020

Konrad_P had the most liked content!

Community Reputation

459 Excellent

2 Followers

About Konrad_P

 • Birthday 01/20/1962

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Imię
  Konrad

Recent Profile Visitors

2,773 profile views
 1. Co do Łososiny to wiem, lub zdaje sobie sprawę bardziej mi chodziło o Słowaków.
 2. Troche słabo Wiesławie wyglądają zawody obok siebie w tym samym terminie. Mówię oczywiście o Łososinie i zawodach na Słowacji. Wielka szkoda że się pokrywają. Nie możesz coś podziałać w tej sprawie. Rozumiem jak się pokrywają zawody w Niemczech i Hiszpanii ale tu tak blisko, wielka szkoda.
 3. Jeśli możecie przekazać Pawłowi, że jak pojawi się temat tego Łosia na naszym forum to obiecuję, że dopilnuję temat, żeby nie było w nim żadnych przepychanek czy głupich dyskusji.
 4. Pytanko odnośnie ORION-a .Zakupiłem jesienią 2020 to cudo i na wiosnę będę latać ale potwierdź proszę co z tym SC . Czy naprawdę trzeba go ustawić na 70 mm od krawędzi natarcia a nie 50 mmm jak podaje Producent?

 5. Konrad_P

  pilarka k1 zssr

  Grzegorz ja ujmę to tak. Post został zgłoszony do moderacji przez forumowiczów. Moderatorzy zgodzili się z tym zgłoszeniem i post został usunięty. Tu nie ma żadnej prywaty, tylko zwykła moderatorska niewdzięczna robota.
 6. Mariusz tu masz kilka tematów z forum retroplane.net Jest ich kilka i model jest dość dobrze opracowany. Można mnóstwo rzeczy podglądnąć włącznie z tym o co pytasz czyli czym pokryć. https://cse.google.fr/cse?cx=partner-pub-3968371193658254:6711357910&ie=UTF-8&q=SG+38&ref= Na PW wysłałem Ci link do tematu Wojtka który zrobił ten model bodaj w rozpiętości 2,6 m. Może uda Ci się jakoś z nim nawiązać kontakt przez forum retroplane. Myślę że jest tam nadal bo gdzieś w 2108 roku widziałem jego komentarze. Jak nie to pisz do Vincenta, on na pewno Cię skontaktuje z kimś kto zrobił ten model. Vincent jest świetnym facetem i bardzo uczynnym. Sam kupiłem od niego jedne plany.
 7. Nie ukrywam że z niecierpliwością czekam na prezentację całego gotowego do lotu. PS Paczka pójdzie w przyszłym tygodniu. Sorry niemiałem czasu w tym.
 8. Skrzydło wyszło rewelacyjnie. Marek ten statecznik to do śmieci już powinien trafić. Szkoda chyba czasu na niego. Drugi to nówka sztuka nie latana więc...
 9. A ja mam prośbę o przeczytanie regulaminu. Dopiero po dostosowaniu się będziesz mógł założyć swój wątek i zapytać o to co cię interesuje.
 10. W Auchan jest na 100% w Carrefour również.
 11. Też to zauważyłem ale sobie wytłumaczyłem tak: Wyprodukowali to amerykanie. W ramach pomocy w czasie wojny trafił do Rosji. Jechał razem z wojskiem i zastał go koniec wojny w Polsce. Rosjanie go porzucili i tak złota rączka Przemka odbudowała i przerobiła na wóz do zadań specjalnych. Nie no dla mnie jest wszystko OK.
 12. Tu nie chodzi o model tylko o "facjatę". Ale zostałem właśnie poinformowany przez admina że avatar może być, więc witaj na forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.