Jump to content

Konrad_P

Moderatorzy Forum
 • Content Count

  5,715
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Konrad_P last won the day on July 8

Konrad_P had the most liked content!

Community Reputation

546 Excellent

2 Followers

About Konrad_P

 • Birthday 01/20/1962

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Imię
  Konrad

Recent Profile Visitors

3,572 profile views
 1. Ciężko zaczynasz. Zamiast poprawić miejscowość zaczynasz niepotrzebną dyskusję.
 2. Nie ma w atlasie miejscowości podkarpacie w związku z powyższym nie spełniasz wymogów regulaminu forum. Poza tym przywitanie trochę słabe. czekam na poprawę profilu.
 3. No i fajnie. Wszystko zależy od tego czego oczekujesz i co chcesz dalej podziałać. Jak latać tak jak w F5J no to kierunek jest dobry. Staraj się krążyć jak najbardziej płasko i koniecznie używać steru kierunku. No a jak to ma być tylko fajna rekreacja to model na pewno da dużo satysfakcji bo widać że ma potencjał. Zresztą co byś nie robił to najważniejsze aby była satysfakcja.
 4. Kogoś pewnie tak ale nas na pewno nie. Na jeden dzień jechać 1000km hmmm trochę słabo.
 5. Poprosze zapoznać się z regulaminem forum. Po dopełnieniu formalności będziesz mógł popytać o interesujące Cię sprawy.
 6. Nie no nie przesadzajmy. Jak jedno serwo wysiądzie to nie otworzy klap i po problemie. Daj dwa serwa do klap. Łatwiej zrobić i łatwiej wytrymować.
 7. Nie. Tego nikt nie robi na zawodach. To jest obowiązek zawodnika pilnować sobie swojej kolejki. Poza tym te czytane nazwiska to tylko ja stosuje. Nikt na zawodach i ME i MŚ i ET nie czyta nazwisk, rundy i kolejki. Jedynie chyba w Kravi jest ręczna tablica z numerem rundy i kolejki. Są stosowane ale zegary które pokazują czas i to wszystko.
 8. Choć do zawodów jeszcze prawie 3 tygodnie to na tą chwilę jest już 13 zgłoszonych zawodników. Myślę że jest szansa na to żeby były te 3 grupy po 6 zawodników w rundzie.
 9. Robert daj zdjęcie tego mechanizmu, Będzie dużo łatwiej coś doradzić.
 10. Aaaa to zmienia postać rzeczy. Jeśli distal będzie się trzymał porządnie i się nie wykruszy to moim zdaniem dobry pomysł. Wówczas zrobisz otwór o żądanej średnicy. Edit A nie da się tego hamulca w snapa włożyć i do dźwigni przypiąć?
 11. Najprościej to wywalić starą dźwignię i wstawić nową nie wyrobioną.
 12. Proszę zapoznać się z regulaminem forum. Dopełnić formalności dopiero wówczas będzie okazja do pisania.
 13. Pomimo tego, że trochę szybciej musiałem opuścić świetne towarzystwo to też nalatałem się do oporu W sumie prawie 35 5 min. lotów. Dawno nic z Altisa tu nie wstawiałem więc dziś jeden lot z którego jestem zadowolony. Może nisko nie było ale jednak cieszy. Ale prawda jest jednak taka, że różnica między chłopakami a mną to 20m i raczej tej przepaści nie da się zlikwidować co nie znaczy, że będę się starał. Bardzo cieszy nowy adept F5J. Tak jak Tomek napisał grono lataczy na 10 min powoli ale jednak się powiększa. Brakuje nam jednak do tego co jest u naszych południowych sąsiadów ale może za kilka lat . Ryszard dopiero dziś zaczął tak na dobrą sprawę latać na czas ale wcale źle to nie wyglądało, więcej powiem, jak potrenuje i się przetrze w Mielcu lub Horica -ch to będzie z niego świetny zawodnik. Kurde to miała być dla Ciebie nagroda a nie dla żony. Musze coś przemyśleć na przyszłość z tymi nagrodami. Może wrócimy do pucharków.
 14. Żeby się nie powtarzać dziś została wręczona nagroda za zajęcie trzeciego miejsca w zawodach w Jaworze. Maciej w pięknym stylu wywalczył trzecie miejsce startując po dwudziestu latach pierwszy raz w zawodach i pierwszy raz w zawodach F5J. Gratulacje.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.