Jump to content

suchar222

Modelarz
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Nowa Sól
 • Zainteresowania
  Obiekty pływające.
 • Imię
  PAweł

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A odpowiedni kierunek to ??? Równolegle do łodzi ?
 2. Czy umiejscowienie gpsu na dziobie łódki może robić taki problem? Czy kompas mogę sprawdzić w następujący sposób?: Porównanie w mission planner kompasu z kompasem w telefonie? (Samsung s9+)
 3. No dobra wszystko rozumiem. A jak bym zmiksował kanał żeby ustawiać auto? Mam jeszcze taki problem że łódka w trybie RTL wraca w dziwny sposób. Płynie zygzakiem /\/\/\ W taki sposób że prawy silnik działa .... za chwilę wyłącza się i pracuje lewy, A prawy przestaje. I tak na zmiane.... Jakieś porady ? Sugestie ?
 4. A w jaki sposób mogę włączyć auto? U mnie przycisk 3 pozycyjny reaguje na Light mode1 (manual) , 4 (Learning) ,6 (RTL) Czy w jakiś sposób mogę podpatrzeć dodane punkty ?
 5. Witam. Łódka zanętowa Sprzęt : APM 2.6 , gps N8M + telemetria Aparatura Radiolink10 II Podłączenie: Odbiornik 1->1AMP input Odbiornik 3->3 AMP input Odbiornik 5->7 AMP input Odbiornik 7->8 AMP input silnik 1 ->1 AMP output Silnik 2 ->3 APM outout Lewy drążek pływanie do przodu/do tyłu Prawy drążek skręcanie prawo/lewo Przełącznik 3 pozycyjny (SWC) W mission planner zakładka failsafe reaguje Radio 8 (1090/1506/19922) Flight Modes: MANUAL/LEARNING/RTL Przełącznik 2 pozycyjny (SWB) W mission planer zakładka failsafe reaguje Radio 7. Łódka pływa skręca, tryb RTL działa. Słyszałem że jest możliwość dodawania punktów trasy z poziomu aparatury i żeby łódka płynęła do zaznaczonego punktu. Po takiej konfiguracji i podłączeniu nie wiem jak to włączyć. Czy tryb LEARNING służy do tzw. Nauki ? Czyli włączam tryb LEARNING, płynę do wyznaczonego miejsca i go wyłączam. Wracam łódką do brzegu włączam tryb AUTO i sama powinna płynąć do wcześniej pokazanej trasy? Dobrze to rozumiem? Po co jest ten przełącznik SWB wpięty w APM skoro nie zmienia żadnych trybów? No chyba że czegoś nie zauważyłem. Mam zamiar w końcu doprowadzić Łajbę to stanu WSZYSTKO DZIAŁA Proszę o pomoc.
 6. Czy Radio Radiolink 10 II spełni moje oczekiwania? Chce wiedzieć z poziomu aparatury volty,Czy Apm złapał sygnał gps? Czytałem i wydaje mi się że tak....
 7. Czyli w moim rozumowaniu ,radio za ktore zapłaciłem nie małe pieniądze, jest gorsze od popularnego flysky 6? Ktore jest 2x Tańsze? Mam taki sensor. Nie mogę ustawić żeby wyświetlał mi na Aparaturze volty. I nie ustawię ? Bo moduł 2.4Ghz jest zewnętrzny i nie ma przesyłu dwu-kierunkowego?
 8. Witam. Sprzęt : Aparatura: Flysky FS-TH9X Odbiornik : FSiA10B AutoPilot : AMP 2.6 Wiem że był bardzo podobny temat ale z aparaturą Flysky 6. U mnie problem jest taki: Odbiornik ch3->ch3 input AMP. Wydaje mi się że robię coś nie tak....?
 9. Witam Wszystkich Serdecznie. Składam łódkę zanętową :)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.