Jump to content

maxiiii

Modelarz
 • Content Count

  1,806
 • Joined

 • Days Won

  9

maxiiii last won the day on April 16

maxiiii had the most liked content!

Community Reputation

160 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Schwerin
 • Imię
  Marek

Recent Profile Visitors

1,314 profile views
 1. Oddam za darmo chętnemu pozostałości z projektu skoczka z drukarki 3D. To co pozostało widać na zdjęciach. Do kompletu drugiego skoczka brak tylko nóg. Można sobie je wydrukować samemu. Cały projekt dostępny na https://www.thingiverse.com/thing:4334264 Odbiór osobisty lub wysyłka paczkomatem na koszt chętnego. Ktoś zamawia paczkomat ja tylko drukuję etykietę i wysyłam. Gabaryt A. Chętni do pociągnięcia projektu pisać na pw.
 2. Bardzo dobre ułożenie ale te gpesy mają to do siebie, że chińczyk umieszcza strzałkę w dowolnym kierunku nie zawsze zgodnym z prawdziwym. Musisz w środku sprawdzić czy literka L jest skierowana w odpowiednim kierunku.
 3. Możesz w tym przypadku miksować w dowolny sposób kanały odpowiedzialne za zmianę trybu pływania. Co do problemu to powinieneś zacząć od sprawdzenia kompasu i zgodności z faktycznymi stronami świata.
 4. Jakoś nie widać tego w twoim opisie, że któryś przełącznik włącza ten tryb. Błąd. Płyniesz w LERNING ( lub włączasz go w ostatniej fazie płynięcia) i przełączasz SWB (Reaguje kanał 7). Dopiero teraz jest zaznaczony punkt. Po odpłynięciu włączasz tryb auto i łódka dopiero wtedy płynie do zaznaczonego punktu. Jeżeli nie ma zaznaczonych punktów łódka przechodzi w tryb HOLD. Czyli staje i czeka:) Lepsze jest zamiast rtl AUTO.
 5. Został mi jeszcze jeden komplet. Musiałbym tylko dodrukować głowę. Dla zainteresowanych wrzuciłem na thingverse stl-e do wydrukowania sobie takiego skoczka. https://www.thingiverse.com/thing:4334264
 6. Patyki i waga są fajne. A do tego tak samo dokładne.
 7. Tower. Trochę stara ale akurat wystarczająca dla łódki. Do samolotu też jej używam.
 8. Nie ma szans. BEC jest na 7805 2 szt. Czyli ma w rzeczywistości 1.5A.
 9. Do sprzedania aparatura 6 kanałów FS-I6 plus odbiornik IA6. Na aparaturze jest jeszcze folia ochronna. Mało używana, sterowała łódką. Odbiornik ma zaprogramowane FS na 3 kanale. Oryginalne oprogramowanie. Można wymienić na oprogramowanie 10-cio kanałowe. Ale leży to w gestii kupującego. Wysyłka tylko paczkomatem na mój koszt. CENA 200zł.
 10. Tyle się tu pisze o numerze seryjnym, a czy ktoś zastanowił się po co należy go podać? Jak wyjaśni się powód to i jasne się stanie skąd go pobrać.
 11. A co to jest ten ceazy?
 12. No to już coraz więcej tych cudów na tej aparaturze. Kto by się spodziewał.:)
 13. Ja to tylko tak oftopowo. Nigdy nie było takiego prawa. Historyczna nieprawda mówiąca zawsze o takim prawie w kraju obok. Patrzcie więc jak u nas jest fajnie.::)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.