Jump to content

maxiiii

Modelarz
 • Content Count

  1,844
 • Joined

 • Days Won

  9

maxiiii last won the day on April 16

maxiiii had the most liked content!

Community Reputation

163 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Schwerin
 • Imię
  Marek

Recent Profile Visitors

1,632 profile views
 1. Nie mierzyłem ale jest inne niż w innych B6.
 2. Używam jej od 2017 więc trochę czasu ją mam. Jak na razie działa bez problemu i na moje potrzeby wystarczy. Znalazłem też wadę a jest nią gniazdo zasilania. Ma trochę inny wymiar niż standardowe używane w zasilaczach 12V.
 3. Do każdej z tych częstotliwości jest inny moduł. Każdy z nich posiada filtr na wyjściu i nie można ich programować zamiennie. Tutaj masz możliwość kupienia takiego modułu , akurat jest promocja na 50%. https://pl.aliexpress.com/item/32802272409.html
 4. Ale fajny i tani. Robi swoje i to dobrze.
 5. Przed chwilą sprawdziłem DZ i wyszło ok +-6uS. oprócz tego na szybkiego zmontowałem tester centrowania. Wszystko widać na filmie. Kręciło się ok 15 minut i wynik zawsze był ten sam. Na filmie jest o wiele krócej:) Jak widać z poprzednich wpisów jakość u chińczyka to funkcja losowa ale za takie pieniądze czasami warto zaryzykować.
 6. Qlrs jest na 433, 868 i 915 mhz. Jak znasz instrukcję obsługi lutownicy to w godzinę sam poskładasz system. Do wersji 1,92 wystarczy podpiąć ppm i już. Od wersji 2.0 potrzebny jest w radiu SBUS. Open tx nie jest potrzebny.
 7. maxiiii

  RC skydiving

  Fajnie wygląda ten na górze z lewej strony:)
 8. Rozebrałem swoje MG90S i mam wszystkie zębatki metalowe. Jestem szczęśliwy bo okazało się, że jestem tym wybranym:)
 9. Jeżeli chcesz wyjść poza zasięg 5km to bez lrs-a się nie obejdzie. 433Mhz ze wszystkich ma największy zasięg ale i największe anteny. W dronie możesz użyć anten monopole i tak na 5-10 km starczy. O chociażby taką: http://qlrs.pl/antena-lrs-eleres-openlrs-433mhz-mono-elastyczna-1mm . Jeżeli masz jakiegoś malucha dla którego anteny typu dipol z ramionami 2 x16cm są za duże to racze powinieneś ograniczyć loty do wielkości 100-200m. Najtaniej i najlepiej samemu zmontować sobie linka qlrs. Zapomnisz wtedy o problemach z zasięgiem.
 10. No to raz ktoś powinien sprawdzić co to są dane osobowe i kolejna teoria spiskowa upadnie:)
 11. Oddam całkowicie za darmo anteny do echosondy TF740 i podobnych. Anteny zostały specjalnie opracowane i wykonane w celu zwiększenia zasięgu co najmniej 2 razy większy niż na oryginalnych. Niestety ale nie posiadam takowej echosondy i nikt z moich znajomych takiej nie ma:( więc sam nie mogę tego zrobić. Najlepiej gdyby zgłosił się ktoś kto może je przetestować na Rybniku. Po teście bez względu na wynik anteny stają się jego własnością. Oczywiście wszystkie koszty po mojej stronie łącznie z przesyłką. Poczta Polska list polecony.
 12. maxiiii

  Telemetria

  Taranis 780zl, T18 630zł.
 13. maxiiii

  Telemetria

  A nie lepiej T18? Taka nowość i działają prawie wszystkie odbiorniki i systemy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.