-
Postów
15 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Reputacja
0 NeutralO tytan001
- Urodziny 19.01.1992
Informacje o profilu
-
Płeć
Mężczyzna
-
Skąd
Lipowa
-
Imię
Maciej
Ostatnie wizyty
476 wyświetleń profilu
-
Na ta chwile nic nie brakuję.Jeśli można spytać duzo zabawy ze zmianą drążków bo te oryginalne chodzą właśnie mało płynie
-
Ja aktualnie mam wgrane openTx
-
Dziękuję bardzo za pomoc
-
Według specyfikacji to duży przeskok
-
Witam posiadam aparature Turnigy 9XR PRO Mode 2 z modułem XJT i pytanie moje takie czy zmienic aparature na Radiomaster TX16s. Latam szybowcami i samolotami
-
Witam a jakie są opinię modeli z druku?
-
Uniwersalne Oprogramowanie do TURNIGY 9XR-PRO
tytan001 odpowiedział(a) na Bumiasty temat w Aparatury RC
Mam pytanie jak zaktualizować Boot Loadera V1.9 na nowszy w Turnigy 9xrpro -
Uniwersalne Oprogramowanie do TURNIGY 9XR-PRO
tytan001 odpowiedział(a) na Bumiasty temat w Aparatury RC
Oryginalne oprogramowanie czy Opentx? Jest lepsze? -
Uniwersalne Oprogramowanie do TURNIGY 9XR-PRO
tytan001 odpowiedział(a) na Bumiasty temat w Aparatury RC
Mam pytanie jest gdzieś instrukcja krok po kroku jak wgrać soft? -
Dziękuję bardzo za pomoc.
-
-
Hej mam na imię Maciej interesuje się modelarstwem już z 7-8 lat lecz miałem chwilową przerwę.Jestem z okolic Bielska Białej latam modelami ,,Canary, Mustang P51, szybowiec Lotus,i posiadam jeszcze dwa samochody w skali 1:10,1:8. Bardzo chętnie dołączę do forum by dowiedzieć się czegoś nowego.Pozdrawiam
