Jump to content

ir3q

Modelarz
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Świebodzin
 • Zainteresowania
  informatyka, modelarstwo
 • Imię
  Ireneusz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 31.05.2020 ZLIN 50 IMG_3938.MOVIMG_3940.MOV IMG_3940.MOV
 2. za 50 biorę  - mogę odebrać przy okazji z biura rachunkowego...

   

  1. marcinlota1977

   marcinlota1977

   ok sa w biurze od jutra...

 3. Zamienię nową, nigdy nie użytą rurę węglową fi 30 dł 100 cm (na zdjęciu) na rurę fi 28.
 4. Czekam niecierpliwie na 7. września ;-) Miło będzie znow spotkać kolegów modelarzy
 5. Czy aurora 9X współpracuje z HTS-Navi, jeśli tak to jak zbindować ze sobą? Posiadam Aurorę 9 i tu nie ma problemu ze zbindowaniem i współpracą urządzeń. Nie znalazłem w internecie nic na temat bindowania aurory9x z HTS Navi...
 6. Oczywiście, że nie zanudzasz. Ja, jak zapewne ogromna większość forumowiczów, niecierpliwie czekamy na kolejne postępy w budowie Pipera i kolejne zdjęcia. Jestem pełen podziwu nad perfekcją budowy modelu. Czekam niecierpliwie na dalsze relacje z pełną fotograficzną dokumentacją ;-) Pozdrawiam.
 7. Pan Dariusz nie może sobie pozwolić na takie prowizoryczne rozwiązania. Sposób i jakość wykonania modelu obligują do rozwiązań jak najbliższych oryginałowi... ;-). Przy okazji chcialbym wiedzieć "jak trudno w ….,..zł" jest wykonać taki zbiornik? Może być na priv… ;-)
 8. Z tymi petardami na kreta to uważaj... Znam przypadek, kiedy działkowicz próbowal wyjurzyć krety petardami i niestety już nie żyje. Petarda nie wypaliła w odpowiednim momencie,,, zaglądnął do norki i wtedy nastąpiła detonacja... !
 9. Właśnie tak zrobiłem - mogą sprowadzić za 4-5 tygodni, bo niedawno mieli już dostawę. Będę czekał ;-)
 10. Może ktoś ma możliwości zakupu za granicą (Ja niezbyt dobrze, a w zasadzie wcale nie znam się na procedurze zakupów przez internet - szczególnie za granicą) - chętnie bym skorzystał z takiej pomocy.
 11. Może ktoś posiada z uszkodzonego silnika lub może taką śrubę dorobić - zlecę za wynagrodzeniem. Śruba ta jest częścią w silniku OS GT22 i stanowi zabezpieczenie przed zsunięciem się korbowodu z czopa wału korbowego O.S. Engines 28152100 Crank Pin Stop Screw GT22 (zaznaczona na poniższym zdjęciu: Śruba posiada lewy. calowy gwint - prawdopodobnie coś takiego: 5/32-32 poniżej rysunek oraz zdjęcia
 12. Faktycznie - info o silniku jest na pierwszej stronie ;-) Śledzę wątek od samego początku, jest tego trochę i dlatego umknęło to mojej pamięci. Śledząc watek tak się rozmarzyłem, że pomyślałem, że planujesz silnik coś na wzór oryginału... ;-) (O ile takowe istnieją)
 13. Mistrzostwo w każdym calu... Jaki silniczek przewidujesz do tego modelu?
 14. Czy na lotnisku w Cigacicach da się teraz latać? Nam w Świebodzinie jakiś idiota zrujnował nawierzchnię - szukamy gdzie można by polatać modelami gdy będzie pogoda.
 15. Czyli łożyska do OS 22 GT to: przednie 608 2 RS i łożysko wewnętrzne 6001.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.