Jump to content

dyra63

Modelarz
 • Content Count

  692
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

dyra63 last won the day on September 16

dyra63 had the most liked content!

Community Reputation

102 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Rybnik
 • Imię
  Adam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pięknie wykonana, gratulacje - jest na czym oko zawiesić. Życzę udanego oblotu.
 2. Z początku myślałem, że to wątek naszego forumowego eksperta od incydentów Arka.Jednak ,krótka i dosłowna analiza to wyklucza .Samo życie ,po śląsku było by to " dupnoł żech sie na drągach".
 3. Oczywiście masz rację ,ale dla laika w temacie jetów to chyba bardzo upodobniony do TS-11.Twój jest bardziej kwadratowy.
 4. Ki-61 z forum amerykańskiego ,tak ogólnie nie ma ich za dużo.Niestety zdjęcia się nie wgrywają . Tym razem zatrybiło ,nawet Iskierka się załapała ,Lucjan będzie zadowolony.
 5. Takie działka do ostrzelania od spodu latających fortec miały nawet niektóre wersje Zera,były zabudowane w kabinie.
 6. Hieny były tez pięknie malowane, można poszaleć w tym zakresie .Jako model jedynym minusem to bardzo nietypowy obrys części silnikowej kadłuba ( maski ) ,która schodzi do dołu ,przód samolotu to trochę odwrócony na plecy Mustang .Trudno będzie upchać silnik żeby nic nie wystawało ,idealny obrys pod napęd elektryczny .
 7. Krzysiek powiedz ,że żartujesz .....
 8. Tak jak pisał Robert było kilka kaczorów w zależności od okresu i modelu Spita.
 9. Jako ,że ja wkleiłem filmik i byłem przy tym oblocie to już tłumaczę.Rzeczywiście model zbudował Irek ,ale finalnie dokończył go Piotr ,który teraz jest jego właścicielem.Z tego co wiem to Irek buduje drugą sztukę.Oblot ten z filmiku odbył się w Rybniku ,w zasadzie był to już drugi lot ale na docelowym wyposażeniu z silnikiem Moki-180 ,pierwszy lot odbył się miesiąc wcześniej na silniku jednocylindrowym 70cm tzw. gołym modelem bez malowania i wyposażenia kabiny ,mniejszych kołach etc.,etc.W Krakowie zaś Irku odbył się oblot Jastrzębia kolegi Wojtka z nowym silnikiem bodajże Valach-boxer.
 10. Niestety w tym roku nie byłem przestraszyła mnie pogoda w sobotę rano ,silniki z tego co widziałem na fotkach to UMS-y są produkowane bodajże w Indiach w bardzo szerokiej palecie. https://www.bigplanes.nl/contents/en-uk/d261_4-cycle_Engines.html
 11. Piotrze ,gratulacje udanego oblotu wczoraj był chyba taki dzień do oblotów Piotr K. oblatał też Karasia z silnikiem Moki .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.