Jump to content

pacek

Modelarz
 • Content Count

  2,088
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

pacek last won the day on January 7

pacek had the most liked content!

Community Reputation

69 Excellent

About pacek

 • Birthday 06/19/1965

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Góra Kalwaria
 • Imię
  Arek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Widziałem na własne oczy, lata znakomicie Jak prawdziwy, majestatycznie, tylko ten dźwięk ., aż by się chciało, żeby silniki dudniły.
 2. Przepraszam, ale Przemek jest z Mad Dogsów
 3. Coś tam zacząłem malować
 4. Jakieś pierdy drukujecie jak ktoś chce w skali 1/72 to sobie kupuje model do sklejania z plastiku. A wracając do tematu RATY 1/12 prace powoli zbliżają się do końca. Dziś pewnie będę miał regulator a pakiety w drodze do paczkomatu. Pilot ochotnik oblatywacz też się już znalazł, bo ja z obecną formą chyba za cienki jestem Malowanie będzie hiszpańskie.
 5. ja już latałem w kombacie I16 to był czeski zestaw na spalinę. Latała fajnie, problemy miałem z silnikiem, jak się później okazało przez złą regulację. Zresztą do dzisiaj mam od niego kadłub, tylko maska trochę połamana.
 6. Irku to byłem ja, model rozgrzebany leży na półce, poległem na geometrii podwozia. Nijak nie chciało mi się ustawić go tak żeby się prawidłowo otwierało i chowało. Ale moze sie kiedyś doczeka realizacji
 7. 3 x wiekszy to już ponad 230 cm. maska jak wiadro
 8. oba fajne, ale nie wiem czy będzie mi się chciało te falbanki maskować
 9. to może lepiej "za rudolfa" cyrylicą oczywiście A tak serio to myślałem może o jakimś hiszpańskim malowaniu, tylko skąd ja wezmę fioletową farbę ?
 10. wszystko już chyba gotowe do ostatecznego montażu
 11. balsa i rurka kupione :)
 12. też myślałem żeby zrobić stery z poliwęglanu lub z coroplastu, ale ostatecznie w prototypie pozostanę przy balsie. Zobaczę co z tego wyjdzie jak będzie wychodził SC i wtedy powstanie produkcyjna . Może jak nie będzie problemu z wyważeniem to Przemek da się namówić na stery z PLA Setup ma być na 4S, ale zamiast Lipol będą LIliony, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak dobrze pójdzie to może na przyszły weekend będzie gotowy do oblotu
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.