Jump to content

Free

Modelarz
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Free

  Virgos F3K

  Co było przyczyną? trzeba uważnie czytać poprzednie posty, to byś wiedział.
 2. Hi Też popieram, tak pismo do Fai, do Rzecznika Praw Obywatelskich, do Minister Sportu , do UOKiK :evil:
 3. Witam. Ostatnio taki cennik był: Czechy Lic.krajowa 60 Kc sen. Lic.krajowa 30 Kc jun. Lic.Fai 250 Kc sen. Lic.Fai 50 Kc jun. Reprezentant kraju 150 Kc Słowacja karta członkowska 0,2 Euro Uczeń 0,7 Euro Junior 1,7 Euro Senior 4 Euro Indywidualny członek 10Euro Fai licencja junior 3,30Euro Fai licencja senior 6,60 Euro
 4. Radku z KM ,może masz wiedzę jaki jest koszt wydania licencji fai, w szczegółach?
 5. Koledzy tak urządzili spóznialskich :evil: http://aeroklubpolski.pl/aeroklub/img/_17104254.pdf cena licencji miała być po kosztach jej wydania, czy należe do ap czy do stowarzyszenia wspierającego ap ,licencja powinna być dla wszystkich po 40pln.
 6. Zrób z cienkiej balsy 0,8-1mm miękkiej,na mokro wygniesz a potem epoksydem ją.
 7. Cześć Tak jak kamyczek pisze "Protest składa się w sprawach spornych a nie oczywistych . Organizator i sędziowie mają znać i przestrzegać regulamin FAI " Właśnie po to są przepisy Fai,w swoich startach miałem dwa takie przypadki w których organizator niedopuścił do startów bo niebyło warunków wg.przepisów fai,to były MP i póżniej rozegrano je w dalszym terminie.Drugi przypadek zawody w Niemczech,także niebyło warunków w/g przepisów fai i niebyło mowy o startach,organizator zwrócił wpisowe i zawodów niepowtórzono.Można ,pewnie że tak organizator ma się trzymać przepisów fai,a nie jak mu się podoba czy za namową kogoś ,coś na siłe. Radek pisze"Do komisji nie wpływają wnioski, czy skargi na temat zawodów, przestrzegania regulaminów itp." a co tu pisać jak przedstawiciele KM będąc na zawodach dopuszczają do łamania przepisów fai. Organizator i KM nieznaja przepisów fai, a jak gdy niema oficjalnego tłumaczenia przepisów, komisja zamieściła link na stronie ap do angielskiej wersji przepisów fai i róbta co chceta,interpretujcie jak komu sie podoba, to jest podejście KM :shock: '
 8. Witam Panowie to że w biurze APmówią ze fai zakazała dzielenia licencji krajowej i międzynarodowej to pewnie tak niejest,co to za samowola do ...ja ,jakoś u południowych sąsiadów można wykupywać osobno licencje , a tu k...a nie :evil: http://www.svazmodelaru.cz/new_smcr/licence.htm Narazie.
 9. Znalazłem w BIP AP regulamin licencjonowania klubów z marca 2009, to napewno aktualny. I dalej twierdze że abym ja mógł wykupić licencje ,aeroklub regionalny nie musi płacić za licencje klubu. Ja na zawodach moge reprezentować aeroklub reg. ale nie muszę, to jest regulamin współzawodnictwa aeroklubów,klubów itp. Jakim cudem w regulaminie licencjonowania zawodnika,wprowadzono wymóg że zawodnik dostanie licencje jeśli klub wykupi licencje klubu "wartą" 100pln. Licencje klub wykupuje jak chce uczestniczyć we współzawodnictwie (punkty za organizacje zawodów,punkty za miejsca które zajeli zawodnicy tego klubu). Jeśli aeroklub reg. ma jednego zawodnika ,to po co ma płacić lic,klubu jak we współzawodnictwie będzie na szarym końcu.Może on reprezentować swoje miasto x.
 10. A to jest regulamin licencjonowania klubów,nowszego nieznam.
 11. Cześć Moim zdaniem niema takiego wymogu że aby dostać licencje zawodnika klub musi wykupić licencje za 100pln, jeśli ten regulamin jest aktualny: http://modelarstwo.aeroklubpolski.pl/regulaminy_ap__licencje_zawodnika__klubu______/licencje_klubu_sportowego/_/5743ff0a9a4e4f71/
 12. Chłopcy nie uczcie ojca dzieci robić ok., Łukaszu chyba wiesz co to delaminarz.
 13. Hej Napewno przydatna będzie strona modelarzy z Francji,miłośników szybowców. Każdy znajdzie coś dla siebie,konstrukcje polskie i zagraniczne : http://lesgpr.free.fr/construire/construire.htm Pozdrawiam .
 14. Hej Tutaj masz info o nimbusie ,tekst do tłumacza w google i wszystko jasne: http://lesgpr.free.fr/construire/nimbus/nimbus.htm Narazie.
 15. Free

  bagnet węglowy

  Hej Jak spokojnie latasz to weglowy wytrzyma : http://www.modelemax.pl/product_info.php?cPath=1_54_61&products_id=3104 Narazie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.