Jump to content

robertus

Modelarz
 • Content Count

  11,525
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  91

robertus last won the day on December 20 2019

robertus had the most liked content!

Community Reputation

857 Excellent

1 Follower

About robertus

 • Rank
  Depronowe Siły Powietrzne

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Jelcz-Laskowice
 • Imię
  Robert

Recent Profile Visitors

3,117 profile views
 1. Dodam do tego celowanie anteną w model i sytuacja gotowa. 1:100 ale możliwa moim zdaniem.
 2. Ja bym zaczął od sprawdzenia rozłożenia antenek odbiornika samolocie, bo wielu o tym zapomina i ustawienia bacika w nadajniku. Sprawdzenia jak zachowuje sie odbiornik przy braku sygnału, sprawdzenia fail-safe Dla mnie tez to wygląda na chwilowy brak łączności. Podobną sytuację Arek miał przy F-4 co by sugerowało nadajnik. Te modele maja płytkę pomiędzy odbiornikiem i serwami, wywaliłby to i podłączył bezpośrednio.
 3. Takie rzeczy to chyba tylko w Taranisie?
 4. Coś mnie ominęło? No popatrz, ale w sumie nie. W końcu 12 stron jest o "kamasutrze"
 5. Bardzo mi się podoba technika przygotowania form pod oszklenie. Nie pęka ci gips od skurczu?
 6. Obiecane plany Zwracam jedynie uwagę, że po rozrysowaniu trzeba uwzględnić grubość pianki tak jakby poszycie miało 0 mm grubości. W zależności czy ktoś będzie robił z 5mm czy 7mm to musi sobie dodatkowo wręgi przytrymować. arrow2-skrzydla.skp arrow2-kadlub.skp
 7. @poharatek do zadań moderatora nigdy nie należało ocenianie merytoryczności wpisów.
 8. Aż mi się przypomniał stary Kamyczek. Kamil nic się nie zmieniłeś.
 9. Oblot udany, choć trochę za mocno wiało. Flatter mi się tylko czasem pojawiał na stateczniku poziomym i muszę to ogarnąć. Pewnie luz na bowdenie, lub źle dobrane miejsce na oś w stateczniku i masy mi się źle rozkładają.
 10. Zadzwoń, nic nie tracisz. Jednostka nadrzędna 48 to poczta na Sienkiewicza. Na Wyspianskiego to jest chyba filia tamtej poczty.
 11. Nazwa firmy: Urząd Pocztowy Wrocław 51 Branża: Urzędy i Instytucje Profil działalności: Urzędy pocztowe Opis: czynne: poniedziałek - piątek: 08:30-15:00 Lokalizacja: ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-386 Wrocław Dane kontaktowe: tel. (071) 32 66 452
 12. tu masz może lepiej widoczne https://t.17track.net/pl#nums=1014246502658960806160
 13. To prawda Prawo jazdy bym zrobił, ale nie koniecznie muszę znać jaka jest tolerancja dla kąta wyprzedzenia zapłonu i jak ją ustawić w ECU. Ot to takie moje przemyślenie, zaskoczyło mnie to, bo nigdy nie rozważałem zakupu Taranisa z uwagi właśnie na tą jego elastyczność w programowaniu . I żeby nie zaczynać jakiegoś sporu to powiem tak, że jedni lubią Windowsa a drudzy Linuxa i jest OK.
 14. No skoro jest tylko jeden dwupozycyjny przełącznik to należałoby się spodziewać, że ktoś będzie potrzebował jeszcze kilku dwupozycyjnych i mogliby to jakoś bardziej przyjaźnie ogarnąć w sofcie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.