Jump to content

list

Modelarz
 • Content Count

  164
 • Joined

Community Reputation

13 Good

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Lubelskie
 • Imię
  Tomek

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. list

  [P] Plany IS-B Komar

  Plany zamieszczone w modelarzu na wkładce są autorstwa Mariana Gibasa i zostały narysowane na podstawie oryginalnej dokumentacji. To wystarczy za rekomendację.
 2. witaj

  Promyk jest  produkcji Wistmodel, węglowe skrzydła. makietowa kabina , zamontowane podwozie z kołem , Promyk nowiutki , cena za która mogę go sprzedać to 8 500 zł .

  podrawiam 

  Mariusz  

   

 3. list

  MODELARZ 3 / 2020

  Chyba Tomasz Lis
 4. Płaskownik stalowy typu Graupner o przekroju z przedziału 10x1mm - 12x1.5 mm. Odcinek o długości150 mm.
 5. Czy w tym roku szybownicy będą mieli dostęp do holówki?
 6. https://www.sklep.modelmaking.pl/product-pol-136-Arkusz-sklejki-5-0-x-1270-x-1270-mm-GLI-10-w.html Lotniczej nie dostaniesz powyżej wymiaru 1270...Zadzwoń do sklepu z zapytaniem czy nie dotną na mniejszy wymiar.
 7. Pokaż mu nasze wpisy...może pomogą. Jeżeli nie to możemy napisać bardziej dosadnie
 8. Temat prowokacja? Ty jesteś ze Stalowej Woli i filmik, a więc pewnie autor też. Ilu jest modelarzy w Stalowej? Albo się znacie i lubicie i chcesz "ziomowi" nagonić wielbicieli, albo się znacie i nie lubicie i chcesz narobić mu kłopotów. Z filmiku bije skrajny brak rozsądku, potocznie zwany głupotą....
 9. Szukaj w: Modelarz 5,6 /1992. Plany samolotu i modelu 1:5.
 10. Jeżeli problemem jest trawa, to może warto wypróbować start wspomagany linami gumowymi?
 11. Papier japoński oraz capon stanowi doskonałe podłoże do malowania, reszta tak jak piszesz- koverall. Sprawdzone na dużej makiecie- jedyna różnica to zastosowany Oratex. Przejście folia-keson szpachlowane szpachlówką capon+talk.
 12. No no,jak to mówią; gniotsa-nie łamiotsa! Gratulować modelu i pomyślnego oblotu. Fakt, w ostatni weekend pogoda w Bieszczadach była przepiękna do latania, w niedzielę cały dzień korzystałem z południowego wiatru- do ścięcia białka! Pozdrowienia
 13. Ja stosowałem tą technologię. Żelkot T35 poliestrowy kupiony w Havlu. Metoda nieco trudna, szczególnie za pierwszym razem..... Zdecydowanie bardziej polecam wykończenie skrzydła z wykorzystaniem tkaniny szklanej i żywicy epoksydowej, na koniec dowolny kolor z pistoletu.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.