Jump to content

Elvis

Modelarz
 • Content Count

  359
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Elvis last won the day on January 8 2018

Elvis had the most liked content!

Community Reputation

72 Excellent

About Elvis

 • Birthday 01/01/1980

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Limanowa
 • Imię
  Krzysztof

Recent Profile Visitors

1,538 profile views
 1. Uaktualniłem pliki - naniosłem poprawki we wcześniejszych, dołożyłem kolejne instrukcje oraz dodatkowo są instrukcje do modułów zapłonowych ICU. Udostępniam za free ale zaznaczam że korzystanie z nich wyłącznie na własną odpowiedzialność - takie czasy.
 2. Jak w tytule, info na priv, gwarancja rozruchowa.
 3. Jako że bardzo przypadły mi do gustu mvvsy to mam kolejną 80 🙂Wykonanie silnika klasa + bardzo dobre osiągi zwłaszcza z długim tłumikiem. Zestaw żekłbym że ma wszystko co potrzeba. Gdzieś kiedyś była dyskusja dot. wagi mvvs-a więc poważyłem swoją 80-tkę i tak: - goły silnik (z gaźnikiem, bez modułu zapłon.) 2203 g, - uzbrojony silnik (świeca+śruby i podkładki śmigła, z gaźnikiem, bez modułu zapł.) 2276 g, - moduł zapłonowy icu-p 180 g
 4. Ten silenta to bardzo ciekawa propozycja. A w temacie, mandaryn jest ciut ciężkawy, ma za wiotką belkę ogonową (jest o tym trochę w necie), a w wersji v2 stateczniki są bardzo delikatne w porównaniu np. do tych w v1 lub z art hobby, zawiasy z taśmy z czasem się rozjeżdżają na skrzydłach, i jak dobrze pamiętam to chyba ciut przycinałem klapy przy kadłubie żeby bardziej się wychylały. Model lata bardzo przyjemnie choć skrzydła dzielone na pół są mało wygodne w logistyce. To chyba tyle co mogę powiedzieć po krótkim epizodzie z tym modelem. Skoro już opatrzyły ci się panele to chyba faktycznie zostaje już tylko laminat 😀 faktycznie jakoś inaczej się nimi lata 😉 Szukaj, pytaj albo zamów 😉 Powodzenia.
 5. Jeśli nie jesteś początkującym lataczem to szkoda czasu i kasy na półśrodki bo i tak ostatecznie kupisz laminata, tak jak ja po drodze przerabiając inne modele, w tym mandaryna, oczywiście jeśli kręci cię ta klasa. Proponuje szukać dobrego modelu z drugiej ręki a jeśli nie masz takiego parcia na topowy model i kasa gra główną rolę to zamiast mandaryna lepiej kupić do zabawy silenta, avatara.
 6. Widzę że te lądowania to tak dla sportu 🙂 Fajnie się tam bawicie 👏
 7. No, to lądowanie zestawu sam bym obejrzał bo to już wyższa szkoła jazdy. Może jest jakieś video...
 8. Jeśli komuś zbywa to proszę o info z ceną na priw lub 530930488.
 9. Dzięki za pomysł. Na razie wkleiłem je na butaprenie i po dwóch dniach nadal jest powietrze w kołach, zobaczymy jak będzie po weekendowym lataniu. Jak puści to spróbuję z tym ca.
 10. Zrób ten wężyk dłuższy i wprowadź go do kadłuba. Np mvvs zaleca coś takiego w swoich silnikach przy akrobacyjnym lataniu. Wykluczysz najłatwiej ew. jedną z przyczyn.
 11. Czy jest jakiś patent na uszczelnienie miejsca wokół wentyla w kole pompowanym? Jakieś klejenie, silikony....? Nawet po lekkim napompowaniu powietrze uchodzi w tym miejscu i model po kilkudziesięciu minutach stoi na felgach 😕
 12. A czy czasem po zdjęciu zaślepki od strony kanałów nie wysunie się środek czyli cała płytka...
 13. Elvis

  F5J zaczynamy

  A czy w tych planach pojawia się Łososina Dolna?
 14. Ogłoszenie grzecznościowe https://m.olx.pl/d/oferta/jeti-duplex-ds-12-nadajnik-2-4ghz-odbiornik-gratis-5-kanalow-CID767-IDJviPD.html
 15. Mam nadzieję że to już ostatnia aktualizacja (trwały intensywne negocjacje) ale chyba najlepsza - impreza będzie dwudniowa Serdecznie wszystkich zapraszamy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.