Jump to content

Elvis

Modelarz
 • Content Count

  233
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Elvis last won the day on January 8 2018

Elvis had the most liked content!

Community Reputation

35 Excellent

About Elvis

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Limanowa
 • Imię
  Krzysztof

Recent Profile Visitors

482 profile views
 1. Musze przyznać że ciekawe Testowałeś różne punkty zaczepienia??
 2. Jako że od niedawna zainteresowałem się bardziej tą kategorią i próbuję ogarnąć co z czym i po co, to przypadkiem natrafiłem na ciekawą moim zdaniem aplikację do trenowania zadań z tej kategorii, dedykowaną dla Jeti. Ale że jestem w tym zielony to może bardziej obeznani się wypowiedzą czy ta aplikacja jest pomocna i w jakim stopniu, może ktoś testował. Poniżej tutek i źródło https://github.com/Geierwally-xD/F3K_App_Jeti
 3. Nie miałem potrzeby bawić się takimi odbiornikami i nie bardzo umię Ci pomóc ale znalazłem taki tutek, pierwszy z brzegu, może widziałeś https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3D6yniDfvz6h4&ved=2ahUKEwjGkvut5avnAhXH0aQKHU9dB0EQwqsBMAB6BAgDEAQ&usg=AOvVaw3ViHlvyF0J9jttBunEmH3I Wygląda na to że przed aktywacją stabilizacji model jest wstępnie ustawiony i wytrymowany oraz ma już ustawione 3 fazy lotu. No i najważniejsze że można zresetować ustawienia stabilizacji jeśli coś działa nie tak. Powodzenia!
 4. A wystarczy trochę pogooglać i nieco się dokształcić jakie właściwości mają dane częstotliwości Żeby nie było niejasności poniżej antena przy odbiorniku Jeti 900 MHz więc nie wiem gdzie tu komplikacja... Z małego problemu robi się wyzwanie, lanie wody i dorabianie teorii. Nie ma co wyolbrzymiać zadania, odizoluj pozostałe anteny i zrób test w polu a jeśli będziesz przez to spał spokojniej to przelutuj anteny lub zleć to w pierwszym lepszym serwisie rtv, choć naprawdę nie jest to jakieś wielkie wyzwanie żeby zrobić samemu. A, i żeby nie było - nie miałem zamiaru nikogo urazić i nie bronię nikomu robić co mu się podoba z jego zabawkami.
 5. Marku, ja mówię o silnikach Turnigy GliderDrive SK3 3858 - mają połączenie kablowe z tyłu silnika. Wersję 840 kv miałem tylko że latało to na 3s w makiecie 3 m, nie robiło szału - trzeba było mocno wyrzucać z ręki. Więc z czystej ciekawości zapodałem tą wersję 1120kv i teraz też bym taką wsadził do makiety, bo przy 4s lekko puszczam model przy starcie bez żadnego rzucania. Szczerze mówiąc Toxic w tym sezonie więcej latał na zboczu bez napędu ale jak już latał z silnikiem to nie chuchałem na niego i latałem jak mi się zachciało.
 6. Bogdan, jak ci się chce to wrzuć jeszcze ten z większym kv - ciekawe jakie różnice pokaże.
 7. Parę postów wcześniej wrzuciłem log z takim silnikiem i przykładowym setupie, celuj w 4s bo na 3 to będzie jak autobus i to przegubowy ? . Ja latam na becu z esc yepa ale bez ostrych szaleństw i nigdy nie pociągło wiecej niż 2-3A, ale to już indywidualne "ryzyko". A tak przy okazji to śledzę twoją naprawę i nie ukrywam że podziwiam. Pozdrawiam
 8. Dokładnie, kładź folię na surową balsę bo inaczej powietrze spod folii będzie miało mocno utrudnione ujście i nie będziesz zadowolony ?, istotne jest tu dokładne jej odpylenie przed oklejaniem - ja dodatkowo przecieram ledwo ledwo wilgotną szmatką.
 9. Elvis

  Ubezpieczenia 2019

  Tylko czy właśnie powoływanie się na to Rozporządzenie z 2013 r. będzie zasadne w 2020 roku? Jeśli trafimy do jednego wora z dronami jako BSP to opcja 2 przestanie chyba być wiążąca. Sam nie wiem, wysłałem zapytanie w tej sprawie do brokera od tego ubezpieczenia.
 10. Pięknie i bardzo dyplomatycznie napisane ???? Nie ma to jak doradzać komuś kto zjadł zęby na makietach. Niektórzy chyba mało widzieli albo są mocno wypaczeni. A tak w temacie to fajnie śmiga w drugiej połowie filmiku. Można wiedzieć jaki setup do napędu siedzi w Promyku?
 11. W imieniu kolegi proszę o sprawdzenie ustawień konta użytkownika buchmar99 Kolega jest zarejestrowany na forum od dłuższego czasu ale nie może pisać żadnych postów. Wysyłał meile w tej sprawie ale bez odzewu. Z góry dziękuję.
 12. Ty to widzę jak wyrocznia jesteś. A może to Dyrektywa się myli i należałoby ją wyprostować choć mam wrażenie że niemałe pieniądze stały za taką a nie inną jej treścią.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.