Jump to content

Daniel1978

Modelarz
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Daniel1978 last won the day on December 1 2019

Daniel1978 had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk
 • Zainteresowania
  Modelarstwo, historia
 • Imię
  Daniel

Recent Profile Visitors

387 profile views
 1. Antenki mają po 3 nie całe centymetry.
 2. Dla "spokojności" wystawie na zewnątrz antenki co prawda tylko 6mm. Ale chyba pomoże?
 3. Panowie czy ta kabina nie spowoduje jednak zaniku sygnału?
 4. Jeszcze Pinta i Santa Maria i będzie komplet. Jak zawsze bardzo ładnie i czysto wykonany model
 5. Ok. Zapomniałem dodać że kabina jest z tkaniny węglowej. Czy z tym też nie będzie problemu?
 6. Po kilku próbach lotów na zboczu, doszedłem do wniosku że do zbocza jeszcze muszę "podrosnąć". Dlatego dokupiłem kadłub elektro do polatania na łące. Ma pytanie otóż kadłub ma wzmocnienia paski około centymetra szerokości z tkaniny węglowej, czy to może wpłynąć na zanik sygnału? Czy jest potrzeba wyprowadzania antenek? Wystawały by około 6mm na stronę.
 7. Witam. Sprzedam kadłub do szybowca Blade model miał być na zbocze. Niestety zbocze to nie moja bajka. W kadłubie trzeba skrócić tył bo zachodzi na ster wysokości. Cena 250zł plus wysyłka 12zł. (DPD).
 8. Daniel1978

  (S) Szybowiec

  Witam. Sprzedam model szybowca. Model do minimalnej odbudowy. Po lataniu i małej przygodzie przez młodego pilota model maił mieć dorobiony centropłat i lotki ale.... Zapał młodzieńca zanikł i leży i się kurzy. Rozpiętość modelu 1.2m około. Do modelu dodaje nie ma na zdjęciach pakiet z czterech Aku 800mhn enloop I hol do naprawy trzeba najprawdopodobniej rozplątać firmy Great Planeta. Cena 150zł z przesyłką
 9. Witam. Sprzedam model motoszybowca Młodzik. Rozpiętość 2m. Sprzedaję pusty model. Model ma wgniecenie na natarciu. Odbiór tylko osobisty w Gdańsku. Cena 150zł.
 10. Witam. Sprzedam żaglówkę Seawind firmy Kyosho.Długość 1m, wysokość 1,7m. Model do lekkich poprawek trzeba "połatać" grotżagiel. Model po włożeniu odbiornika gotowy do pływania. Pakiet zasilający w zestawie. Cena 600zł. Odbiór osobisty w Gdańsku, lub wysyłka kurierem DPD koszt wysyłki 12zł.
 11. Witam sprzedam model szybowca i hol. cena 200 zł. Wysyłka kurierem Dpd na mój koszt.
 12. Warunków do lotów typowo zboczowych nie było. Dopiero gdzieś po 13 zaczęło delikatnie wiać ale mi już lipole się pokończyły. W sumie latanko było przyjemne. Żadnej kraksy tylko jedno twardsze lądowanie co widać na filmiku. Pozdrawiam Daniel.
 13. Wczorajsze loty na wale kolejowym w Niestępowie. VID-20200410-WA0000.mp4
 14. Na razie kwarantanny nie mam czekam na warunki pogodowe. Oblot planuję na tzw. Peronie, wał kolejowy w Niestępowie. Wiatr północny-zachód no i trochę ciepła by się przydało.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.