Skocz do zawartości

hubert10

Modelarz
  • Postów

    153
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana hubert10 w dniu 23 Lipca 2025

Użytkownicy przyznają hubert10 punkty reputacji!

Reputacja

97 Excellent

O hubert10

  • Urodziny 03.03.2010

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd
    Małopolskie
  • Zainteresowania
    moimi zainteresowaniami są samoloty głównie w kierunku spokojnego latania i modelarstwo rc
  • Imię
    Hubert

Kontakt

  • GG
    ghelutbox123@gmail.com

Ostatnie wizyty

4 097 wyświetleń profilu
  1. Wlasnie ona tak byla zrobiona przez producenta zamiast koszulki termokurczu to jakas pasta izolacyjna? Finalnie wyszla jak zaczalem robic cos czego nie powinienem za kable zaczalem ja krecic lekko i wyskoczyla? Nastepnym razem bede kombinerkami Ale zawsze nje bylo z nia problemów Probowalem wczesniej z godzine pęseta albo igla podwazyc ale ani rusz
  2. Mianowice nie wiem co sie stalo ale ta wtyczka zasilajaca tam utknela uzywam to radio od 2 lat i nigdy tak nie mialem? O co chodzi? Nie jestem wstanie ani jej wepchnac ani choc na mm jej wypchnac probuje podwazyc itd pęseta zlapac ani rusz?! Rozebralem radio i tak ani rusz
  3. Troche się pomylilem i zeby model latal z planowym cg musze dorzucic 200g a mam taki ciezarek maly wiec nie ma problemu... ten telemaster pp byl projektowany pod spaline i pod cięższy osprzet przez co nje da sie go lekko zbudowac tak łatwo...
  4. A jak najlepiej choc wolalbym najprosciej.... zrobic maske? Laminat? Moze duzo wazyc... i tak musze tam trch dorzucic
  5. Problemy rozwiazalem i tak sie prezentuje Jeszcze maske musze zrobic
  6. Tylko jak taki pasek dac? Zastanawiam sie czy pp nie dac tej bateri na rzepa bo model i tak nie jest do akrobacji
  7. Zrobilem takie coś aby samolot latal musze dorzucic jeszcze 60g na dziob ale jak dojdzie maska i kilka elementow to jeszcze mniej. Nie wiem jak zabezpieczyc ta baterie przed wysunjeciem sie? Mam jakies pomysly ale nie wiem czy sa dobre? Moze pp rzep dac? Tam gdzie zostaje trch bateri w przedziale gdzie sa serwa? A esc jest na dole pod gąbkami ale nie jest nimj owiniety. Aby sie nie grzal zrobilem coś w rodzaju chlodnicy. Tam jest otwor w kadlubie a w polowie otworu jest taka rampa ktora bedzie wbijac powietrze do esc a wszystko jest w takim tunelu.
  8. Ogon skonczony wiec tylko zalozyc silnik, regulator, baterie, odbiornik, maske i w góre! Domek silnika powstanie v2 bo nie dokonca mi sie on podoba Bowdeny tez zostaly poprawione
  9. A olej moze byc np inny? Np ten z orlenu do 2T czy musi byc taki? I wyślesz zdj tego oleju w sprayu? Nie wiem ktory to nie moge znalesc
  10. I wszystko przez gaznik podajesz? Bo wlasnie nie bede uzywal juz after run moze zuzuje jeszcze co mam ale przerzuce sie na cos innego tylko co? Co sobie kupić i jak podawać? Prosze o rade
  11. Jak tak patrze to za 50ml oleju after run place 28zl a za 29zl na orlenie moge kupic olej poł syntetyczny do 2T 1L!
  12. VID-20260403-WA0004_4.mp4
  13. Ja mam silnik na przelaniu dymi dosyc i tak latam. A paliwo mam model technic 5% nitro i 18% olej syntetyczny reszta metanol. Po lataniu do gaznika daje trch oleju after run i przekrecam kilka razy smiglo. I tak uzywam ten silnik A tu film jak dymi 20260321_181912_1_1.mp4
  14. Nie wiem moze ja sie myle? Ale piszs cos takiego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.