Jump to content

Jarek1925

Modelarz
 • Content Count

  541
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Jarek1925 last won the day on April 7

Jarek1925 had the most liked content!

Community Reputation

138 Excellent

1 Follower

About Jarek1925

 • Birthday 05/26/1996

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Lublin
 • Zainteresowania
  modelarstwo
 • Imię
  Jarek

Recent Profile Visitors

1,002 profile views
 1. To chyba zależy jakim dronem, jak spełniającym kryteria zabawki to i kumaty policjant lepszy od jakiegoś nie mającego zielonego pojęcia.
 2. Po prostu zrozumiałem że odróżniasz oddzielnie 11.2V i 3S.
 3. 11.2V to 3s. Możesz wyjaśnić ostatnie zdanie Twojego postu?
 4. O C to się nie martw. Masz prawie 2x tyle co potrzeba. Więc całkowicie wystarcza.
 5. Balsa może będzie ok, ale kup może folię bezbarwną samoprzylepną w OBI, odkrój pasek i daj na natarcie. Żelazkiem przyprasuj. Folia się wtopi prawie w piankę, napręży. Dobrze ochroni od trawy, zboża, mniej ostrych roślin. Sam mam tak porobione modele. Grumman Goose jako że jest łodzią został oklejony tą folią cały od spodu. Iskra jest EDF i ląduje na brzuchu, nic się nie zieleni a jedynie od brudu wystarczy przetrzeć gąbką i masz jak nową.
 6. Jak najbardziej. W końcu to wątek o Twoim Messerschmittcie. Ja tylko napisałem że jak chcesz to zamaluj, jak nie chcesz to zostaw zgodny z oryginalnym malowaniem.
 7. A to już sam decyduj. Albo zostaw i niech wygląda jak wyglądał naprawdę albo namaluj sobie tam świnkę, kwiatuszka, tęczę, itd. Tylko nie myśl za dużo na ten temat bo wywołają Ci się skrajne emocje jak kolegom wyżej i jeszcze rozwalisz cały model w przypływie emocji Oczywiście jawnie śmieję się z tego całego zamalowywania itd. Ale już modelami z czerwonymi gwiazdami to z radością chłopaki śmigają i mając na uwagę historię tak od 1920 roku do dziś nie wywołuje to u nich negatywnych skrajnych emocji, pewnie rozumiesz, "podwójne standardy".... A dlaczego ma nie być? To co niby jest? PZL Wilga czy Messerschmitt? Historię chcesz tuszować i zmieniać jaka by ona nie była?
 8. Bez przesady. To że chłopak pomylił samolot z oznaczeniami finlandzkich sił powietrznych z II WŚ to jeszcze nie taki szok.
 9. No i jak dla mnie ten przepis idealnie wskazuje że jest to dozwolone bo nie chodzi nam o propagowanie takiego czy innego ustroju a o odtworzenie w postaci modelu prawdziwej historycznej maszyny. Do autora więc należy decyzja czy umieszcza czy nie. A jeśli komuś się to nie podoba to niech swoje zdanie zachowa dla siebie
 10. Brak swastyki jednak robi swoje ale model ogólnie bardzo ładny, ciekawi mnie tylko dlaczego już czerwoną gwiazdę czy sierp i młot można umieszczać mimo że dużo więcej zła zrobiła
 11. Poprzeglądaj różne samoloty i napewno coś wpadnie Ci w oko, tak na szybko 6 silnikowy model to np Focke-Wulf Ta 400. Kadłub w miarę kwadratowy, i wykorzystasz wszystkie silniki. Ale to szybka propozycja 6 silnikowego samolotu. Wybierzesz to co Tobie będzie pasować
 12. A to już kwestia indywidualna. Jeden z kolegów na lotnisku mi odradzał ze względu na możliwość przeciągnięcia modelu i wpadnięcia w korek. Ja natomiast sobie chwalę bo odpowiednio używane daje większą efektowność steru kierunku. A zrobienie tego jest w bardzo proste i nie wymaga od Ciebie używania 2 drążków po jednym na każdy silnik. Sterujesz jak zwykłym modelem tyle że potrafi Ci płasko skręcić 90° bez problemu a na ziemi kręcic w kółko praktycznie.
 13. Super wyszło, aż muszę jakoś wyrwać się z swoim i zobaczyć jak on pójdzie po wodzie
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.