Jump to content

TomTech

Modelarz
 • Content Count

  156
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Excellent

About TomTech

 • Birthday 02/18/1978

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 • Zainteresowania
  Modelarstwo Elektronika
 • Imię
  Tomek

Recent Profile Visitors

804 profile views
 1. Rezystor wlutowany pomiędzy reset a plus z kondensatorem, kondensatory w zasilaniu nowe jedyna różnica to teraz startuje jak kilkukrotnie wyjmę i włożę wtyczkę zasilania niema znaczenia czy z zasilacza czy z baterii, dotknięcie kwarcu czy kondensatorów od kwarcu nic nie zmienia. Luty sprawdzane poprawione.
 2. Wlutowane 22pF i zmienione kondensatory przy stabilizatorze 5V, co ciekawe u mnie reset wisiał w powietrzu dolutowałem tak jak na schemacie rezystor 4,7k do masy i nadal to samo. A jak wygląda to na Twoim schemacie pin reset?
 3. OK wlutuje 22pF i jeszcze sprawdzę zasilanie procesora.
 4. Procesor Atmega32 , kwarc 16MHz, a kondensatory 27pF mogę je wymienić ale mam tylko 22pF. W załączniku schemat. b6s_2.pdf
 5. Ładowarka po podłączeniu do zasilacza wyświetla tylko czarne prostokąty w górnym wierszu po dotknięciu palcem obudowy kwarca włącza się i można z niej korzystać normalnie. Rezonator wymieniony na nowy i objawy nie ustąpiły. Zaczęło tak się dziać do paru miesięcy wcześniej było dobrze, na początku objaw występował sporadycznie .co może być przyczyną? 20210730_152449.mp4
 6. A w ustawieniach coś zmieniałeś?
 7. A czy ktoś przerabiał fs-i6x na zasilanie li-ion lub li-po?
 8. Gratulacje teraz czas świętować. Zdrówka małemu i jego mamie życzę, niech rośnie zdrowy i ma pasję jak dziadek.
 9. Chcę kupić pakiet 450mAh 7.4V 75C GPX Extreme co sądzicie o tej marce?
 10. marcini59 Pięknie aż wam zazdroszczę ten kanał to wymarzone miejsce do pływania. kaszalu Pięknie sezon otwarty. Ja się zastanawiam jak uszczelnić moją ALICE i co jej dodać aby była piękniejsza. Nim wypłyną i ja muszę naprawić regulator spaliły się tranzystory i jak na razie nie mogę dostać zamienników.
 11. Miernikiem, i dodatkowo oscyloskopem dokładnie spada do 2,8V.
 12. Gdzie kupiłeś ten uchwyt? Bo przydał by mi się taki.
 13. Dzisiejsze pierwsze pływanie.
 14. Posiadam regulator Hobbywing QuicRun WP1060 przy starym odbiorniku R-6X napięcie na odbiornik 6V przy podłączeniu odbiornika FS-IA6B napięcie spada do 3V odbiorniki sprawne sprawdzane z innymi regulatorami. Układ odpowiedzialny to 34063. Ktoś się orientuje jaka może być przyczyna?
 15. Miałem trochę czasu to pomalowałem kadłub.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.