Skocz do zawartości

Chrapek

Modelarz
  • Postów

    91
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Ostatnia wygrana Chrapek w dniu 26 Lipca 2025

Użytkownicy przyznają Chrapek punkty reputacji!

Reputacja

55 Excellent

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Skąd
    Niemcz
  • Zainteresowania
    Modelarstwo
  • Imię
    Marcin

Ostatnie wizyty

1 039 wyświetleń profilu
  1. Miałem kiedyś ST 15 cm po kilku lotach w tłumiku coś zaczęło brzęczeć odkręciłem tłumik a tam luźa przegroda to ją powyginałem i jakiś wydostałem Model po tym latał głośniej i więcej palił i chyba więcej mocy mu przybyło może ten nit trzyma właśnie tą przegrodę Pozdrowienia
  2. RADIOLINK ATS9 mi wystarcza no i jeszcze mam FC - 16 od nowości na 35
  3. Dlatego jak wymieniałem w mvvs łożyska zawsze wyciągałem te osłonki
  4. Przy elektryku nie ma tych wibracji co przy spalinie ciągłe tzw szarpanie ale jak wzmocniłeś to dobrze 👍
  5. Mam nadzieję że kleiłeś pierwszą wręge i jej elementy na żywice i wzmocnione tkaniną ,znam przypadek klejenia na tzw cyjano przy trzecim lądowaniu wręga wyleciała.
  6. Gotowy do malowania ale w tym roku się nie wyrobię trzeba położyć podkład na dno potem biały i bezbarwny na górę na to trzeba czasu i spokoju z dwójką małych dzieci to niemożliwe
  7. Kiedyś pewnie tak się latało jak nic nie było a ceny zabójcze ,ale w dzisiejszych czasach jak silniki modelarskie dostępne po co wymyślać (koło od nowa)
  8. Do latającego nigdy bym tego nie wsadził do motorówki może i tak
  9. W MODELEMAX mają
  10. Wszystkie modele kleje żywica + aerosil dla mnie nie ma lepszego kleju do modeli
  11. Kartoniaki kleje polimerowym firmy dragon ( klej do płyt kartonowogipsowych) rozcieńczam 5:1 bezbarwnym denaturatem wstępnie aż będzie jak świeży miód potem strzykawka 2cm igła 0.8 zielona i zatyczka z igły modelarskiej co by nie przytkało otworu po robocie. Co do impregnacji robię to sprayem bezbarwnym połysk champion dwie warstwy po stronie z drukiem od razu ,po wyschnięciu robi się taki niby ocynk na papierze . Wejdź na forum kartonówki pl albo kartonwork pl i zobacz relacje z budowy to bardzo pomocne .
  12. Dno biała baza i całość bezbarwny
  13. Czeka na malowanie do lata W piwnicy nie maluję tylko na zewnątrz
  14. To pilot do deski wodnej Działa na zwykłym regulatorze sprawdzałem
  15. Może takie coś by się nadało do sterowania silnikiem elektrycznym na uwięzi Zasięg 20metrów mały odbiornik 2.4 Tylko pilota przymocować do rekojeści Przepustnica jednokierunkoa
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.