Skocz do zawartości

Moja Wilga od Marka


atomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pragnę przedstawić moją Wilgę konstrukcji Marka http://www.napolskimniebie.pl/ , proszę o wyrozumiałość ponieważ jest to mój pierwszy model wykonany z pianki i do ideału dużo mu brakuje zwłaszcza malowanie farbą w sprayu :oops:

 

wyposażenie:

serwa - 6x Tower Pro SG91

silnik - EMAX GF 2210/30 + śmigło 10x5

pakiet 3s 2200 mAh

regulator 20A + dodatkowy BEC

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Model wstępnie oblatany, niestety po wy-trymowaniu mam wrażenie że leci lekko bokiem :( to znaczy że jak leci na wprost to ogon nie jest w osi lotu tylko lekko przesunięty, dlaczego ? .

 

Kolejna moja wątpliwość to czy śmigło nie jest zbyt nisko osadzone ponieważ odstęp między podłożem a śmigłem gdy model stoi jest około 1,5 - 2 cm i boję się że przy próbie startu z ziemi lub lądowania zawadzi śmigłem.

 

 

PS. Bardzo dziękuje Markowi za wszystkie maile z poradami i miłą i fachową obsługę

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy malowaniach kolejnych uzywaj tasme maskujaca,dzieki temu zachowasz proste linie.A co do ogona to zobacz jak wkleiłes silnik z wrega czy jest rowno i czy ma te wymagane 2-3 stopnie od kata prostego do dolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy malowaniu model był obklejony, ale niestety styropian jest tak porowaty że miejscami farba została położona nie równo i pozaciekała :(

 

Co do skłonu silnika to może Marek Rokowski (producent modelu) się wypowie bo mam wrażenie że wręga jest już wyprofilowana pod odpowiednim kątem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam instrukcje i nic nie widzę na temat skłonu wykłonu silnika :(

 

Brak fachowości się przejawił mówiąc na EPP styropian :oops:

 

Malowanie wzorowałem na tym zdjęciu

Dołączona grafika

Jak skończysz swoją to zrób zdjęcie jestem ciekaw jak ci wyszła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.