Jump to content

daniello

Modelarz
 • Content Count

  486
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dlatego też skrzydła "na gumkę" to nie tylko łatwiejszy transport, ale i większa szansa na przeżycie w razie kraksy.
 2. Ja nie mam nic do postu i samej informacji- na forum ogólnie przyjęła się zasada, że w Hyde Park-u o tragediach i ważnych wydarzeniach się pisze. O kilku dowiedziałem się właśnie dzięki pfmrc.eu.Jednak w wypowiedzi kolegi razi mnie co innego: Przecież to ludzka tragedia a nie atrakcja, żeby przy oknie patrzeć i liczyć Tutaj komentarz zbędny.
 3. Ja nie mam nic do postu i samej informacji- na forum ogólnie przyjęła się zasada, że w Hyde Park-u o tragediach i ważnych wydarzeniach się pisze. O kilku dowiedziałem się właśnie dzięki pfmrc.eu. Jednak w wypowiedzi kolegi razi mnie co innego: Przecież to ludzka tragedia a nie atrakcja, żeby przy oknie patrzeć i liczyć Tutaj komentarz zbędny.
 4. Do tego, jak i podobnych modeli z EPP nie potrzeba zawiasów. Sama pianka może wystarczyć. Ja dla pewności od spodu naklejam specjalny przylepiec- taśmę, można również łączenie wzmocnić klejem UHU por, ale ja ego nie praktykowałem.
 5. Nie zaglądałem w temat więc teraz odpiszę- robertus, ładuję w okresie zimowym "storage". Bo w sezonie to wiadomo- wszystko zależy od czasu i częstotliwości lotów.
 6. Jak to mówią- reklama dźwignią handlu. No a w tym przypadku użycie w opisie skomplikowanych dla przeciętnego allegrowicza słów. Ale gdyby się nie opłacało- nie pojawiałyby się takie durne ogłoszenia.
 7. Jak to mówią- reklama dźwignią handlu. No a w tym przypadku użycie w opisie skomplikowanych dla przeciętnego allegrowicza słów. Ale gdyby się nie opłacało- nie pojawiałyby się takie durne ogłoszenia.
 8. Przeglądając allegro przez przypadek moim oczom ukazała się aukcja: http://allegro.pl/rc-latajacy-napis-f-ck-i2176204906.html No i mnie zamurowało- jednak ludzka głupota (bo nie wiem jak to inaczej nazwać) nie ma granic. Chociaż z drugiej strony- doskonała alternatywa dla modelarzy latających helikami ;D ;D ;D
 9. Przeglądając allegro przez przypadek moim oczom ukazała się aukcja: http://allegro.pl/rc-latajacy-napis-f-ck-i2176204906.html No i mnie zamurowało- jednak ludzka głupota (bo nie wiem jak to inaczej nazwać) nie ma granic. Chociaż z drugiej strony- doskonała alternatywa dla modelarzy latających helikami ;D ;D ;D
 10. Akumulatory ja trzymam w lodówce i wyciągam tylko po to, by naładować lub by polatać. Właściwie sam na taki pomysł wpadłem a i potem poczytałem w Internecie, że chłodne otoczenie dobrze wpływa na kondycję aku. Wcześniej- trzymając akumulatory w skrzynce narzędziowej 2 z nich same od siebie lekko napuchły. Co do ładowania- ja mniej więcej raz na miesiąc podłączam wszystkie akumulatory pod ładowarkę z balanserem (ECO 6/ IMAX B6) i podładowuję/balansuję.
 11. Również mam identyczną, już jakieś 1,5 roku i problemu nie miałem/nie mam/i mam nadzieję że miał nie będę żadnego. Co do kupowania na allegro- sprzętów warsztatowych już nigdy tam nie kupię, ponieważ gwarancja niby jest, ale tak naprawdę jej nie ma. A na miejscu to całkiem inna sprawa, ja jeśli się nie mylę kupiłem ją w Praktikerze razem z piłą włośnicową elektryczną (osobno, nie w zestawie)- tutaj już nie ma tak różowo. Piła nadal działa, ale nie tak jak ja chcę, ale tnie tak, jak chce- nie pomogły ustawienia itd...nie ma to jak włośnicówka działająca dzięki sile mięśni
 12. Drogi kolego- konkretnie podaj mi link lub zacytuj wypowiedź, w której nazwałem się "specjalistą". Moje modele oczywiście nie są idealne, ale latają dość dobrze, mam również swoje własne konstrukcje,, które zaprojektowałem i latają. Poza tym współpracowałem z osobami bardzo doświadczonymi, naprawiałem wiele modeli i jak narazie nikt się nie skarżył. Korzystanie z usługi budowy modelu jest dobrowolne i nikogo do niczego nie zmuszam.
 13. No to i ja napiszę, jako budowniczy tego modelu: Najpierw dziękuję Filipowi za relację. A czemu nie? W ten sposób kadłub jest dość sztywny, więc nie kombinowałem bardziej. Takie zrobiłem, ponieważ tak było w planach i takie zażyczył sobie Filip. Ale gdyby zrobić to ukośnie- byłby problem ze śrubami mocującymi silnik. A tak w niczym to nie przeszkadza. I do Filipa- popraw sobie troszkę rozmieszczenie wyposażenia w modelu, bo jak widać na ostatnim zdjęciu- statecznik poziomy nie jest w jednej linii ze skrzydłami.
 14. daniello

  turnigy 9x

  Ok, to mnie uspokoiłeś.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.