Skocz do zawartości

Jak wyposażyć model klasy 30%


filip

Rekomendowane odpowiedzi

Po lekturach o wielu serwach i moim skromnym portfelu zmuszony jestem postawić na serwa TP MG 946r http://www.nastik.pl/towerpro-mg946r-p-2906.html , czy to dobry wybór? nie mam pojęcia ale mam nadzieję że te 11-13 kg starczy na mojego Yaka, co myślicie? Na hiteca mnie nie stać więc muszę wybrać coś z TowerPro czy to dobry wybór? A to mój Jaczek :)

 

Witam,

Dokładnie taki model lata u nas na Chobocie. 3D to raczej nie pokręci , ale do akrobacji F3A będzie ok. Serwa TP , no cóż , bez rewelacji. Do spokojnego latania może będą dobre. Sam ocenisz, albo też wymienisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W moim Ultimacie TP wylatały 2 sezony, jednak , aby nie było z nimi problemu najpierw musisz rozkręcić serwo i np. klejem na gorąco ustabilizować płytkę z elektroniką .

Inaczej na bank wytelepie ci kabelki z płytki i serwo padnie.

Jedynie co dobre , to serwo pada nie zakleszczając się w jakieś pozycji , więc nie będzie efektu nie sterowności ,a jedynie model zrobi się trochę ociężały. No chyba , że padną Ci wszystkie serwa na raz . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam, po dłuższej nieobecności, jak do tej pory serwa TP MG946r mają się dobrze i będzie to ich trzeci sezon, jako że w tym sezonie przerzucam graty do Ultimata(rozpiętość ponad 2m, silnik 56cm), brakuje mi dwóch serw, zakupy robię w Chinach ale niestety ich nie ma, czy 996r dadzą radę i gdzie je ewentualnie wrzucić skoro reszta to 946r(lotki óra,dół, czy wysokość?), i czy VR-8L pociągnie dwa dodatkowe serwa? Podpięte są dwa pakiety li-po 2200mah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.