Hej. Sprawa wygląda tak. Mam trochę doświadczenia z helikami, natomiast samolotem rc nigdy poza symulatorem nie latałem. Chciałbym sobie złożyć coś przyjemnego na początek. Model nie ma służyć do ostrych akrobacji, ale do spokojnych, powolnych i relaksujących lotów Dysponuję następującym wyposażeniem:
-trochę serw hxt 900 (chyba 6 mam)
-regiel Turnigy Plush 40A
-pakiety Turnigy 2200 mAh
-odbiornik Orange
Chciałbym to wykorzystać. Na razie skłaniam się żeby kupić kit Bety 1400. Będzie tam wszystko to pasować? Czy polecacie ten model, czy może coś innego? No i przede wszyskim jestem kompletnie zielony w tym temacie - na razie przeglądałem sobie instrukcję do Bety - czy jest coś poza instrukcją co warto wiedzieć przy składaniu / pierwszym oblocie tego modelu?
P.S. Gdzie najlepiej kupić ten kit, który sklep polecacie? Chciałem kupić w "modelarni", ale jest tam chwilowo niedostępny, a na mojego maila do nich nikt nie opdowiedział.