Jump to content

WojtekN

Modelarz
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by WojtekN

 1. Pewnie tak jak w innych FBL-ach w chwili zagrożenia wyrównuje model i podnosi go w górę . (ustawiasz to pod jakimś pstrykiem) W brainie działa to tak że zawsze ustawia model łopatami do góry, w beastx odwraca model do bliższego poziomu , albo na pleckach , albo łopatami w górę. 3sx to dobry system , więc pewnie będzie miał podobnie do beastx, aczkolwiek nie wiem na pewno , bo nie miałem.
 2. WojtekN

  neXt

  Cześć. Mam mały problem z instalacją symulatora next na innym kompie. To znaczy może nie do końca z instalacją , a z rejestracją. Po instalacji i próbie rejestracji wywala błąd że już jest zainstalowany na innym kompie i muszę się wylogować z niego. Niestety nie mogę się wylogować z poprzedniego , a odinstalowanie go nic nie daje. Miał już może ktoś taki problem ? I poradził sobie z nim.
 3. Cześć, ja też jestem z okolic Krakowa ? Powiedz czym "latasz" , może raz na jakiś czas uda się spotkać na jakimś polu.
 4. Witam wszystkich. Od rok temu zacząłem latać śmigłowcami i naszło mnie żeby spróbować polatać samolotem. I tutaj prośba z mojej strony (oczywiście jeśli to dobre miejsce ?) żebyście pomogli wybrać coś dla początkującego pilota samolotu ? Bardzo proszę o propozycję co kupić i dlaczego właśnie ten model , a nie inny.
 5. Cześć. Mam na imię Wojtek . Obejrzałem kilka filmików na yt z udziałem śmigłowców i bardzo mi się spodobało, więc postanowiłem nauczyć się latać takowymi maszynami.Jak wspomniałem nie miałem do czynienia z tym hobby więc jestem zielony w temacie i tutaj proszę o wybaczenie i zrozumienie jeśli jakieś pytania zadawane przez moją osobę będą po prostu głupie . Pozdrawiam wszystkich .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.