Jump to content

olo100

Modelarz
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by olo100

 1. Dziękuje napewno skorzystam. Pozdrawiam Oliwier Szatan.
 2. Mam w planie uczestnictwo w zawodach w przyszłym roku ze względu na panującą sytuację.W tym roku chce się przygotować i pochłonąć trochę wiedzy na ten temat. Pozdrawiam Olo100
 3. Mam pytanie. Jak dostosować gęstość oleju do trasy i w jakich jednostkach podaje się gęstość. Za każdą odpowiedź będę wdzięczny.
 4. Co to jest C-hub? OK już wiem. Dziękuje.;)
 5. Dziękuje za podpowiedź jak wcześniej pisałem jestem początkujący i to dopiero moje drugie pytanie.
 6. Witam wszystkich zainteresowanych. Mam pytanie kilka dni temu w moim modelu zaczęło szwankować zawieszenie z całej lewej strony( mianowicie skrzypi i nie prostuje się w 100%). Po przeczyszczenie nadal ciężko chodzi. Niewiem co może być przyczyną takiej awarii. Dziękuje za każdą odpowiedź. Pozdrawiam Olo100 PS: Jestem początkującym modelarzem. C5753C7B-0C4E-4C42-ACC0-46536B27DAA1.MOV
 7. olo100

  Modele kołowe rc

  Dziękuje za pod powiedź. Dzisiaj spróbuje tam się dołączyć
 8. olo100

  Modele kołowe rc

  Najbardziej interesują mnie modele elektryczne najlepiej w skali 1/10. Ps. Na szybko pszeszukałem rynek i jest kilka stron z częściami do aut firmy reely (np: conrad). Czy to jest dobra firma?
 9. olo100

  Modele kołowe rc

  Witam wszystkich zainteresowanych mam jedno pytanie. Jestem początkującym modelarzem i niewiem od jakiego modelu zacząć. Przeszukałem różne strony ale nie znalazłem modelu który był by tani (do 900zł) i dobrej jakości. Ostatnio znalazłem reely dune fighter tylko nie jestem pewien czy był by to dobry wybór. Będę wdzięczny za każdą odpowiedź .
 10. Pozdrawiam wszystkich ze Śląska Oliwier 13 lat ??
 11. Witam wszystkich jest poczatkującym modelarzem. Mam na imię Oliwier i mam 13 lat. Interesują mnie przede wszystkim modele samochodów, ale nie wiem od jakiego zacząć. Nie chcę również wydać zbyt dużej kwoty. Był bym bardzo wdzięczny jeśli ktoś poradził mi od jakiego modelu zacząć.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.