Jump to content

ŁukaszB

Modelarz
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gostyń
 • Imię
  Łukasz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jakie powinien mieć ciśnienie? Mam możliwość to sprawdzę.
 2. Fajki już zmieniałem i tak jak mówisz problem się przeniósł. Spróbuję jeszcze prysnąć w fajki jakiegoś odrdzewiacza. Pytanie dodatkowe, czy można podmienić moduł na inny, czy musi być dedykowany do tego silnika?
 3. Sorki, może może głupio to zabrzmi ale co ma ciśnienie do braku iskry??
 4. Świeczka jest mokra i wygląda jakby była umyta ?
 5. Stałem się posiadaczem podobno mało używanego silnik Roto 50 V2 boxer. Próbowałem go dzisiaj odpalić, silnik zapala ale mam wrażenie, że pracuje tylko na jeden cylinder. Silnik ma dość niskie obroty, jeden cylinder mniej nagrzany i po zatkaniu wydechu tego cylindra delikatnie rosną obroty. Wykręciłem świece, na jednej nie ma iskry, zauważyłem też że sprężynki w fajkach są lekko przyrdzewiałe, czyszczenie nie pomogło. Czy to oznacza konieczność wymiany modułu, czy można go jakoś wskrzesić?
 6. Widzę że nie tylko wymagane jest przeczytanie regulaminu ale również ktoś te powitania sprawdza i czyta? Tak więc aby spełnić wymogi: modelarstwo w moim życiu jest w zasadzie od zawsze ponieważ jestem drugim pokoleniem w domu które zadziera głowę do góry ? Nie jestem w rodzinie ostatni, wspólnie z ojcem wciągnęliśmy w to mojego syna który pierwsze kroki w lotach RC stawiał w wieku 6 lat, dzisiaj ma ich 19 i dalej sprawia mu to frajdę. Do grupy forumowiczów chce dołączyć aby powiększyć swoją wiedzęw temacie jak i złapać nowe kontakty z wariatami takimi jak my??
 7. Dziękuję za przyjęcie do grona forumowiczów
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.