Jump to content

kszynio

Modelarz
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Skąd
  Kraków
 • Imię
  Krzysztof

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak najbardziej jestem świadom tego ,że wiedza kosztuje. Mimo iż jestem młody to wiem ile kosztuje czas , ponieważ obecnie prowadzę z tatą mały biznes i wiem, że lepiej za coś zapłacić i mieć na tacy niż dochodzić przez długi czas. W takim razie czy jest możliwość kupienia tej wiedzy od Pana @japim ? Widzę ,że jest Pan bardzo ogarnięty w temacie . Bardzo przepraszam , że zacząłem tak od razu z " grubej rury", ale nie chcę owijać w bawełnę. Bardzo mało wiem jeszcze na ten temat. Szukałem już chwilę informacji w internecie na ten temat ,aż kilka dni temu natrafiłem na to forum, więc chciałem zapytać o to ludzi którzy się na tym znają. Jeśli widzę ,że ktoś się zna na rzeczy to lepiej zapłacić za tą wiedzę niż popełnić błąd , który będzie kosztował dużo więcej niż wiedza. W tym przypadku . Nie kupować niepotrzebnych elementów .
 2. Jak najbardziej jestem świadom, że trzeba będzie uzyskać zgody od ULC ,wiem że to nie będzie łatwe, ale mimo wszystko mam wielką chęć i samozaparcie żeby przejść przez ten proces certyfikacji. Jednak, aby jakiś dron mógł przejść proces certyfikacji musi on być zbudowany. Jak zatem najlepiej zabrać się za budowę takiej maszyny? Jakich podzespołów użyć ? Czy mogę prosić o pomoc w obliczeniu?
 3. Witam. Od jakiegoś czasu chodzi za mną pomysł zbudowania własnego drona , takiego który mógłby wykonywać całkowicie autonomiczne loty. Chodzi mi o dostawę różnego typu ładunków na dystansie do 10 km w dwie strony o wadze do 10 kg. W pierwszej kolejności zależy mi na budowie takiej maszyny. Jakich podzespołów użyć? Jak to wszystko poskładać? Jestem po technikum mechatroniczym , więc znam sporo podstaw elektroniki i programowania, ale tego typu maszyna jest moją pierwszą. Proszę o konkretne odpowiedzi.
 4. Witam. Jestem początkującym modelarzem. Mam zamiar zbudować pierwszego drona. Wierzę że dzięki wiedzy z tego forum dowiem się potrzebnych informacji.
 5. Witam. Od jakiegoś czasu chodzi za mną pomysł zbudowania własnego drona , takiego który mógłby wykonywać całkowicie autonomiczne loty. Chodzi mi o dostawę różnego typu ładunków na dystansie do 10 km w dwie strony o wadze do 10 kg. W pierwszej kolejności zależy mi na budowie takiej maszyny. Jakich podzespołów użyć? Jak to wszystko poskładać? Jestem po technikum mechatroniczym , więc znam sporo podstaw elektroniki i programowania, ale tego typu maszyna jest moją pierwszą. Proszę o konkretne odpowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.