Jump to content

Tadeiro

Modelarz
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  śląsk
 • Imię
  Tadek
 1. Impreza z roku na rok coraz lepsza. Szczere gratulacje dla organizatorów. W końcu doczekałem się świetnego pokazu grupowego DLG! Zaskoczył mnie też prawdziwy desant z powietrza! Brawo!
 2. Kurczę świetne te nowe miejsce. Zmieści się widownia?
 3. Foty od Ryszarda jak zawsze na poziomie, fajne filmiki. Będzie brakowało wrześniowej imprezy Zauważyłem, że publiczność nie dopisała tak jak w poprzednich latach ale podejrzewam, że to "wina" Dni Raciborza.
 4. Witam! Niestety w przypadku AVT to standard. Troszkę bawię się elektroniką więc kilka razy zamawiałem w AVT. Do braków magazynowych (o których ani słowa na stronie sklepu), opóźnień wysyłek oraz brak kontaktu z ich strony mogę jeszcze dodać, że w ich KIT-ach nierzadko brak części. Pozdrawiam, Tadek.
 5. Ech... a już myślałem, że redaktor z radia Vanessa się pomylił
 6. Świetne foty - pogratulować! Ja też podjechałem i warto było. Nareszcie doczekałem dnia, że kompetentna osoba podawałą informacje o aktualnie latającym modelu Gratulacje dla organizatorów.
 7. Przydałoby się także troszkę informacji o tym kto i czym aktualnie lata bo stojąc na wałach i słuchając różnych teorii widzów czasami można było się nieźle uśmiać.
 8. Za najlepsze podsumowanie pokazu heli niech posłuży komentarz pewnego pana stojącego obok mnie: "K....a!!! Gdybym nie zobaczył na własne oczy to nie uwierzyłbym, że tak może latać helikopter!!!" :-D Mimo wietrznej pogody było na co popatrzeć, a i widzów było więcej niż w zeszłym roku. Tak trzymać!
 9. Witam, dziś miał się odbyć w Rybniku Piknik lotniczy z okazji Święta Lotnictwa. Pogoda niespecjalna. Czy ktoś z kolegów z Rybnika wie czy piknik jest aktualny? Na stronie mamy tylko informację, że w razie niepogody piknik zostanie odwołany lub przełożony na inny termin.
 10. Widzę, że ta chmura nie tylko na mnie zrobiła wrażenie :wink:
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.