Jump to content

Simo

Modelarz
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam. Jakie serwa polecalibyście do tego Sbacha? Mam 3 Hiteci HS 322 i dwie standardowe Futaby (teraz modelu nie pamiętam, ale sprawdzę), nadadzą się czy kupić co innego? Pozdrawiam.
 2. Bardzo podoba mi się ten model http://www.nastik.pl/sbach-epgp-p-3832.html . Szukałem czegoś lżejszego, ale nie mogłem nic znaleźć, tylko elektryki. Elektryki nie wchodzą w grę, ponieważ silnik już mam. Czy do tego modelu nadadzą się serwa Hitec HS322HD czy kupić inne? ps. Co to oznacza "waga do lotu? Czy jest to masa modelu zatankowanego z serwami i resztą? Pytam, bo nigdy nie kupowałem modelu. Pozdrawiam
 3. Dzisiaj wysiadło mi serwo zaraz po starcie. Na szczęście było to serwo od gazu i zablokowało się na delikatnie odkręconym gazie. Musiałem wylatać cały zbiornik, bo był za duży ciąg na lądowanie i nie zatrzymałbym się na pasie, ale model na szczęście mógł się wznosić, powoli bo powoli, ale jednak. Po rozebraniu wydaje się, że potencjometr świruje. Jest to serwo Hitec HS322 i nie wiem czy kupować takie same czy inne. Pozdrawiam.
 4. http://www.nastik.pl/sbach-epgp-p-3832.html Spotkaliście się z tym modelem? Dość ładnie wygląda, a jednak lżejszy trochę, ale są też lżejsze, więc sam już nie wiem.
 5. WItam. Chciałbym sobie zakupić model do świrowania jakiegoś bo raz zakupić można, a nie non stop robić.. Nie ukrywam, żeby najlepiej model pochodził z hobbyking, bo muszę jeszcze trochę rzeczy zakupić. Posiadam silnik Evolution .46 o pojemności 7,5ccm. Znalazłem w ofercie fajny modelik, ale nie wiele można o nim przeczytać, lub ja nie mogę znaleźć. http://www.hobbyking..._46_3D_Kit.html Macie jakieś inne propozycje? Pozdrawiam.
 6. Witam. Model został oblatany, po kilku korektach lata jak po sznurku. Na dniach wrzucę zdjęcia modelu, bo filmiku z lotu niestety nie mam. Model od rozpoczęcia był budowany 7 lat, ale w końcu powstał do końca. edit:// Oto zdjęcie modelu. Uploaded with ImageShack.us Tutaj jeszcze w czasie prac wykończeniowych.
 7. Witam. Poszukuję plany modelu sylwetkowego do 3d. Moje wymagania, to model na silnik ok.7.5ccm (bo już taki mam). Chodzi mi o model, który ma deskowy kadłub. Najlepiej gdyby był to model, który z pełnym 3d nie miałby problemu. Pozdrawiam.
 8. Jak jeszcze coś będę miał, to się podzielę.
 9. https://rapidshare.com/#!download|283p2|76692692|TBiU_019_-_PZL-23_Karas.pdf|4728|R~8AA7E03D33FDE81FD11168AE2A1A0EEB|0|0 Informacje są zawarte w tej pozycji o Karasiu. Nie ma tego wiele, ale mnie wystarczyło
 10. Witam. Poszukuję informacji, tak jak w tytule tematu. Czy wiecie jak to było zbudowane, jak to wyglądało.? Pilnie potrzebuję tych informacji. Pozdrawiam. Tu mam trochę informacji. http://www.dws.org.pl/viewtopic.php?f=59&t=15475
 11. Witam. Model jest prawie ukończony. Jestem teraz w fazie zakupu wyposażenia i mam pytania: 1. Jakie serwa kupić na gaz, lotki, wysokość, kierunek. 2. Jaki pakiet kupić do modelu? Może być lipo. 3. Jaki pakiet do aparatury Turnigy 9x byłby odpowiedni? Pozdrawiam.
 12. Madrian, mam w tej chwili model pokroju Bety i przystosuję go do lekkiego FPV żeby w tym sezonie się obyć z tym, a na przyszły sezon wykombinuje coś ambitniejszego z zestawem OSD/GPS itd.. Pozdrawiam i dziękuję za rady.
 13. Już niestety nie mogę edytować. Teraz zastanowiłem się i chyba lepszym wyborem jeśli chodzi o rozpoznanie było by skrzydełko, ale z motoszybowca nie rezygnuję jeśli chodzi o FPV, ponieważ chciałbym pokręcić filmiki z latania w górach (Beskid Sądecki itd.). Myślę o tym skrzydełku. http://abcrc.pl/p/72...i-szybowce.html
 14. Co do pilota i obserwatora, to obojętne mi to. A z czasem, to za bardzo nie wiem ile w FPV to dużo, a ile mało. Jak najwięcej. Z zasięgiem to starczy do ok. 1.5km też nie wiem czy to dużo czy mało.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.