Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Sabrina witaj, jednak ja na Twoim miejscu zastanowilbym sie bardziej nad modelem zwanym HK450 ktory wyjdzie Cie 4x taniej i bedzie 2x lepiej latal :) Wg. opinii doswiadczonych helikopterowcow Belt nie jest konstrukcja w ktora warto sie pakowac na powaznie - czyli drogi carbon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie idzie o to, ze posiadam takiego i jestem bardzo z niego zadowolony i to bez tuningowania - walizka jest nie duza -miesci sie za sofa - wytrzymala - malenstwo uwielbia na niej stac/skakac/siedziec - czego wiecej do szczescia chciec ? no moglby np. latac lepiej bez tego tuningu - tu sie zgodze :lol: - ale to znowu czas trzeba miec - po co to komu ;) wogole to cale modelarstwo to dla jakichs wariatow jest - od prawie 2 lat to powtarzam - zwlaszcza po kolejnych zakupach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem propozycje zakupu belt cp v2 carbon za 1330zł nie wiem czy to dobra cena w każdym razie w innym sklepie proponowano mi go za 1400zł I chyba jednak go kupie Tylko przeraziły mnie koszty pakietów proponowanych przez e-sky cena jednostkowa była około 230zł Nie wiem czy to nie jakaś pomyłka albo cena za zestaw kilku pakietów :) Połaziłem dzisiaj po sklepach modelarskich i pytałem również o istnienie jakiejś formy Klubu Heli w Łodzi co by było z kim polatać ale niestety nikt nie potrafił mi odpowiedzieć na to pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak w tej cenie mam ale samego T-rexa bez apki itd i postawie go sobie na półce i będę wycierał z niego kurz bo na pewno w tej cenie nie da się nim polecieć :D Już nawet nie będę miał gdzie go postawić bo za dużo konsol mam :)

 

Co do pakietów to domyśliłem się że innych producentów będą tańsze tylko zdziwił mnie że to tak nazwe ogrom tej ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.