Skocz do zawartości

Jaśka deprowypociny i nie tylko :D


JasQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opisy postaram się w miarę możliwości pouzupełniać w najbliższym czasie

 

01.jpg

 

Mój pierwszy model jaki zrobiłem całkowicie ze styro może i piękny nie jest ale latał . Na śniegu lądował bez szwanku niestety zima się skończyła i miękkie lądowania też :D . Rozpiętość coś koło 1000mm latał na szczotkowej 370 z przekładnią

 

1.jpg

 

Pierwszy balsowy modelik zamontowane miał diody do latania w nocy i też nim w nocy latałem , modelik tak prosty do latania że w zasadzie pilotaż ograniczał się do dodania lub ściągnięcia gazu :D . Przy lądowaniu często odpadała wieżyczka dlatego skrzydło pod nią pociachane non stop było .

 

2.jpg

 

Model miałem bardzo długo w zasadzie pozwolił mi nauczyć się latać porządnie na lotkach . Rozpiętość 1000mm

 

3.jpg

 

Pierwszy dolnopłacik latał bardzo przyjemnie niestety złamał się na pół przy lądowaniu , żywota dokonał po 5-10 lotach

 

4.jpg

 

Chciałem mieć cosik małego do polatania wszędzie ale skrzydła były za małe i trzeba było dorobić po 10 cm . Modelik latał dosyć fajnie ale padło serwo lotek przy max wychyleniu . Po pięknym korkociągu z 20m raczej nie było co zbierać :D . Rozpiętość coś koło 700mm

 

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

25.jpg

26.jpg

27.jpg

28.jpg

29.jpg

30.jpg

31.jpg

32.jpg

33.jpg

34.jpg

35.jpg

36.jpg

37.jpg

38.jpg

39.jpg

40.jpg

41.jpg

42.jpg

43.jpg

44.jpg

45.jpg

46.jpg

47.jpg

48.jpg

49.jpg

50.jpg

 

W ilości siła :D w sumie zrobiłem patyczaków ponad 50 sztuk na zamówienia w różnych wersjach łącznie z hydroplanem do looknięcia pod tym linkiem

. Jest to rewelacyjny modelik robiłem go w każdej konfig sterowania jak i z silnikami od szczotek 280 z przekładnią po silniki 3f wysokoobrotowe

 

51.jpg

52.jpg

53.jpg

54.jpg

55.jpg

56.jpg

57.jpg

58.jpg

59.jpg

60.jpg

 

Nie rozumiem czemu moja druga połowa się czepia dałem jej kilka do dużego pokoju . Resztę właśnie porządkowałem syn też miał ze 4 u siebie pan "B" kazał się dzielić to podzieliłem a że u mnie było ich trochę więcej to o równym podziale nic nie wspominał :rotfl:

 

61.jpg

62.jpg

 

Moja FUTABA F-14 ze Zbigowym komputerem rewelacja :D

 

63.jpg

 

No bo mnie już palec od wklejania boli :D w sumie było tego ponad 100 szt ale większość zdjęć zginęła wraz ze śmiercią dysku twardego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.