Skocz do zawartości

Zippy flightmax


Maciej_F3A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zakupiłem od kolegi z forum o nicku "Boczas" 2 pakiety Zippy flightmax 2200 mAh 11.1V 20C, nie widziałem jeszcze recenzji o tych pakietach, więc może napiszę.

 

Pakiet oryginalnie posiada wtyczkę T, gniazdo od balansera pasuje do większości ładowarek, po rozładowaniu i naładowaniu prądem 1C w pakiet weszło 2180 mAh czyli b.przyzwoicie, 1. lot testowy w Geminim od MPX'a na silniku biorącym 30A po locie pakiet dosłownie lekko ciepły, w domu rozładowałem i ponowne ładowanie, wbiło znowu 2180 mah, pakiet pod tester, na wyświetlaczu dało się odczytać naładowanie w 96%, różnica między minimalnym a maksymalnym mapięciem na celi to 0.009V.

Myśle, że pakiety warte uwagi, a nawet nie wiem czy za tą cene po której sprzedaje Boczas opłaca się bawić w sprowadzanie, cło, podatek, itp

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.