Skocz do zawartości

Witam!


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witaj Macieju. Deklaracja nieprawdopodobnie poważna i myślę, że tutaj pokażesz swą lepszą stronę. Ufam, że błędy wieku dorastania masz już za sobą i nie będziesz serwował tutaj swych, skądinad rewelacyjnych, przemyśleń.

Tak więc życzę powodzenia i pozytywnego wejścia w prawdziwe modelarstwo ( myślę, ze tutaj w kraju będzie to łatwiejsze).

A swoją drogą winien Ci jestem podziękowanie, bowiem dzięki Tobie i Twojemu forum przedłużyłem sobie zapewne żywot o kilka dobrych lat ( wszak śmiech to zdrowie, a dostarczyłeś mi i moim znajomym modelarerzom tego zdrowia sporo :D ).

Jestem przekonany, że forumowicze będą traktowali Cię tu życzliwie, bo to ciekawa grupa ludzi tylko nie zepsuj tego!!!

Wszystkiego dobrego Maćku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian,

Milo mi, ze mam mozliwosc poprawienia sie. Tak jak powiedzial ktos z moich znajomych, ze etykietke, ktora przyklejamy sobie na czolo poprzez swoje wypowiedzi w necie, ciezko jest potem odkleic. Mam nadzieje, ze ja uzylem malo trwalego kleju :wink:

Ciesze sie rowniez, ze przedluzylem Ci zycie o kilka lat. Chociaz jeden pozytek z tej calej sytuacji... :?

 

Piotrze,

Rzeczywiscie musze sie ostro pilnowac, zeby czasem nie walnac nieswiadomie jakiejs glupoty.

Co do modelarzy i modeli, to powiem Ci szczerze, ze jeszcze ani tych ani tych w Korei nie spotkalem :D Jedynie przypadkiem trafilem na jedno zdjecie w jakiejs ksiazce przedstawiajace dwoch "lebkow" dlubiacych bodajze przy Wildze (:shock:) I to wcale nie malych rozmiarow!

A jezeli o mnie chodzi, to w 2003 roku opuscilem ojczyzne i do lata 2007 mieszkam w KRLD, a dokladniej w Ambasadzie Polski. W zwiazku z okolicznosciami, w jakich sie znalazlem (mam na mysli specyficzny kraj - jedyny taki na swiecie), to zalecane jest, zeby nie ujawniac sie na ulicy z modelem w reku. Nie wiadomo, jak zareaguja "tutejsi". Tak wiec stad ta "przerwa" do lata 2007 :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.