Skocz do zawartości

Proszę o opinię o MDS 4,5 cm


308_Martinez

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie nowsze MDS są przyzwoicie wykonane z nie najgorszych materiałów,rewelacji nie ma(to nie Os Max) aczkolwiek po dobrym wyregulowaniu potrafią ładnie się kręcić :mrgreen: cene jaka jest taka jest,ani niesamowicie okazyjna ani wysoka.Osobiście zrezygnowałbym z kupowania używki na allegro,tym bardziej że ktoś mógł go źle dotrzeć,ale za kupem tego silnka przemaiwa akurat film obrazujący poprawną prace i ladne przejscie na obroty silniczka,oraz to że sprzedaje go jeden z naszych forumowych kolegów.Myślę że skoro nie masz nic innego na oku w jeszcze lepszej cenie to możesz go śmiało brać,na pewno dobrze ci posłuży.Do trenerka i niedużego akrobata wystarczy.

 

Tak w skrócie;warto go wziąć gdyż powinien bezproblemowo i ładnie pracować w locie,pomimo tego iż nie ma nie wiadomo jakich osiągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chcę go do trenerka. Tak jak piszesz film jest potwierdzeniem dobrej pracy silnika. A jak z dostępnością części,czy jest możliwość kupna?

Myślałem nad ASP nowym o tej samej pojemności-ale jak wezmę pod uwagę docieranie itd,itp a potem możliwy kret to na licho mi nowy silnik.

Dzięki za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MDS bedzie się sprawował raczej lepiej niż nowy 2T ASP,weż prosze pod uwagę również fakt że w przypadku ASP trzeba trafić na dobrą sztukę aby jakoś chodził i docieranie jest bardzo długotrwałe(silniki zbyt ciasno spasowane).Jeśli do trenerka to naprawde polecam ten silniczek,nie powinien Cię zawiesć,chociaż może spróbuj stargować troszkę cenę.Części są do dostanie w jednej z firm,lecz nie pamiętam jakiej ,bodajże Ol-Pen model

PS.Jeśli pomogłem kliknij na "pomógł" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja bym się nie zastanawiał nad wyborem pomiędzy mds a asp, brał bym tego pierwszego. Nie wiem czy dobrze umiesz latać ale nawet przy lekkim krecie asp wymięka ,wiem bo kolega miał :( Jest zrobiony z tandetnych materiałów ,kolega urwał tłumik a potem gażnik. MDS wytrzyma 3 silniki Asp taka jest moja opinia.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.