Skocz do zawartości

Silnik samochodowy


kefir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie mam samolot TRENER 25 i silnik Hyper 21 od mojego byłego samochodu i zastanawiam się czy mogę go włożyć

Może jakieś podpowiedzi co i jak miałbym zrobić (może ktoś już to przerabiał)\

a jak by co to mogę się zamienić na jakiś samolotowy 4,07 taki jest zalecany do TRENERKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzi sobie,musisz zdjąć koła zamachowe(wszystko,sprzęgło z zebatką atakującą),dorobić piastę,pozbyć się radiatora gdyż w samolocie to tylko zbędna waga,i założyć malutkie śmigło o dużym skoku(coś w granicach 8x8).Możesz równiez dorobić reduktor(przekładnię) która zmiejszy obroty z 30 tys do użytecznych w samolocie 12tyś.Ogólnie jak chcesz możesz się w to pobawić,ale mimo to silnik samochodowy ma dość wysokie obroty i trenerkowate latanie to to nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pozbyć się radiatora? W jaki sposób??? Co z wydechem, tylny wydech to "no problem"? Przebieg momentu obrotowego i mocy to też "no problem"? Przepustnica "slide" zamiast "rotary" to kolejny "no problem"? Oj chyba zbyt optymistycznie koledzy podchodzicie do zagadnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.